Přihlásit se
Přidej se k nám
« Bullieverse Farm me »

PAVIA

Publikováno: 29.3.2022

Herní simulace reálného světa se posouvá na jiný level. VR brýle nám pomohou vnořit se naplno do metaverza a zboží, které si digitálně prohlédneme, nám dodají v reálném životě. 

Oficiální trailer

Základní informace

Pavia je první metaverse projekt postavený na Cardano blockchainu. Můžete si v něm koupit i vlastní pozemek. Pavia má velice početný tým, je v něm 18 lidí. Vydavatel je Pavia Corp. Metaverse zatím není dostupný ke stažení, ale půjde o projekt ve virtuálním světě s brýlemi pro virtuální realitu a půjde stáhnout na Core Games. Pravděpodobně bude dostupný jen na PC či VR. Poslední zvládnutý cíl z Road Map, co byl splněn, je odeslání PAVIA tokenu držitelům pozemků.

Road Map

zdroj: https://www.pavia.io

O hře

Svět Pavia obsahuje 6 biomů, mezi něž patří: Land, Sand, Sea, Deep sea, Mountain, Forest. Pozemek si můžete koupit ve všech těchto oblastech. Pokud si koupíte více než 9 pozemků v době takzvaného Land Sale, dostanete Estate, což ve hře znamená, že dostanete více pozemků seskupených přesně vedle sebe a můžete si tam vložit obrázek. Jeden pozemek měří 16x16x20 metrů. Až vyjde metaverse, budete se na pozemku moci pohybovat s vaším avatarem, kterého si už teď můžete vytvořit na tomto odkaze a používat ve více než 700 hrách, které ho podporují.

zdroj: https://map.pavia.io/#/

Požadavky na hráče

V době prvního land sale stál jeden pozemek pouhých 39 ADA což je k 10. 3. 2022 přibližně 700 CZK. Téhož data stojí tyto pozemky nejméně stovky ADA. Vypuštěných pozemků je však zatím jen 60,000 z celkového počtu 100,000. Majitelů je přes 17,000. Pokud si pozemek budete chtít koupit, budete na to potřebovat peněženku, která podporuje Cardano blockchain. Například YOROI wallet. Pak budete muset jít na marketplace, na kterém se Pavia pozemky prodávají. V tuto dobu jsou na CNFT, tokhun, jpgstore. Pokud najdete nějaký pozemek, co se prodává, vždy jsou u něj připsané souřadnice, které když vložíte do Pavia mapy, která se nachází na oficiálním webu, uvidíte umístění pozemku na mapě. Zatím se platí pomocí ADA (Cardano).

zdroj: https://map.pavia.io/#/

Tokenomika

V této době se všechny pozemky obchodují skrze Cardano.

Hra má svůj token Pavia.

Cena jednoho tokenu k 10.3.2022 je 0.06095 ADA.

Celkové množství 2,000,000,000

V budoucnu se bude používat na platby v rámci metaverza a kupování pozemků. Pokud jste vlastnili jakýkoliv počet pozemků v Pavii v době land sale, byly vám tyto tokeny přiděleny. Případně je můžete koupit na decentralizované burze Muesli Swap, což je k 10.3.2022 zároveň jediná burza, kde se dá token získat.

Tým

Tým se skládá z 18 členů. Každý člen má u sebe uveden zajímavý popisek, bohužel na důvěryhodnosti ubírá absence reálných fotografií či odkazů na sociální sítě.

zdroj: https://www.pavia.io

Názor analytika

Pavia je zatím doslova v plenkách a moc jsme se o tomto metaversu ještě nedozvěděli. Vzhledem k tomu, že se jedná o první metaverse postavený na cardanovém blockchainu, stál by za zvážení nákup pozemku v Pavii, což je však zároveň vysoce rizikové. Líbí se nám spolupráce s readyplayer.me, ukázky z projektu, a to, že až metaverse vyjde, budete se moci pohybovat po světě s VR brýlemi.

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář