Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Zkušený herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Společnost Yuga Labs, tvůrce populárních NFT kolekcí Bored Ape Yacht Club a Otherside, se snaží prosadit jako významný hráč v herním průmyslu.

Zkušený herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Společnost Yuga Labs, tvůrce populárních NFT kolekcí Bored Ape Yacht Club a Otherside, se snaží prosadit jako významný hráč v herním průmyslu.

Nedávno společnost ukázala svou sílu a najala zkušeného veterána v oboru Mikea Seaverse jako nového technologického ředitele, který se funkce ujme 22. května. Seaverse dříve pracoval pro Riot Games a Epic Games, společnosti, které se řadí mezi velké hráče v herním průmysl.

Jmenováním Seaverse pokračuje společnost Yuga Labs v řadě strategických náborů. Před čtyřmi měsíci společnost přivedla na pozici nového generálního ředitele bývalého prezidenta a provozního ředitele společnosti Activision Daniela Alegreho. Yuga Labs se také objevila na titulních stránkách novin díky svým NFT kolekcím, které jsou podle tržní kapitalizace významnou součástí celkového ekosystému NFT.

Otherside, plánované metaverzum společnosti Yuga Labs, je klíčovou součástí jejich herních ambicí. Má jít o sociální MMORPG, které umožní hráčům plnit různá dobrodružství a přitom se plně ponořit do videoherního světa.

Navzdory expanzi do herní oblasti zůstávají sbírky NFT společnosti Yuga Labs hlavní součástí jejího podnikání. Na základě zprávy analytického portálu DappRadar tvořil ekosystém NFT společnosti Yuga Labs, který obsahuje NFT kolekce Bored Apes, Mutant Apes, CryptoPunks, Meebits a Otherdeeds, od října 2022 do března 2023 téměř 35 % objemu všech prodejů NFT.

Čím přispěje Seavers k rozvoji Yuga Labs?

Zkušenosti, které Seavers nabral ve společnostech Riot Games a Epic Games mají pro společnost Yuga Labs velkou hodnotu a pomohou společnosti v jejich expanzi do herního průmyslu. Seavers se, při jeho působení ve společnosti Riot Games podílel na takových titulech, jako jsou League of Legends, Legends of Runeterra a Valorant. Po přechodu do společnosti Epic Games měl na starosti vývoj produktů napříč platformami společnosti a na tým herních inženýrů hry Fortnite.

Seaversovým jmenováním na pozici technického ředitele je patrné, že společnost Yuga Labs to myslí s upevněním své pozice významného hráče v herním průmyslu vážně. Jejich NFT kolekce jež se řadí mezi nejprodávanější na trhu, už dojem udělaly a připravovaná hra Otherside bude jistě také velkým hitem. Spolu se Seaversem v čele bude společnost Yuga Labs silným lídrem ve Web 3.0 prostoru.

zdroj: nftplazas.com

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Limitovaná edice NFT Star Wars od společnosti Cryptoys

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář