Přihlásit se
Přidej se k nám
« Zombie Guillotine Neos »

Vulcan Forged

Publikováno: 5.5.2022 

Vulcan Forged je platforma, prakticky celý „vesmír“, kde si lidé mohou vytvářet vlastní hry či prostředí, hrát hry ostatních uživatelů, stakovat token a mnoho dalšího.

Obrázek s hodnocením Vulcan Forged
Obrázek s celkových hodnocením Vulcan Forged

Oficiální trailer

Úvod

Vulcan Forged je platforma, prakticky celý „vesmír“, kde si lidé mohou vytvářet vlastní hry či prostředí, hrát hry ostatních uživatelů, stakovat tokeny atd. Platforma momentálně nabízí 5 her.

Vulcan Forged se z malé digitální umělecké NFT platformy rozrostl na multi-databázovou platformu, herní studio, launchpad a NFT tržiště. Po Walmartu je nejvytíženějším klientem v síti VeChain. Vulcan je již zavedené herní studio, ekosystém a špičkový NFT trh s tisíci uživateli, více než 10 dApps a objemem obchodů ve výši 3 milionů dolarů.

Kdykoli se hráči pohybují v určitém herním prostředí, mohou si zakoupit aktiva přímo od tvůrců hry. V současné době se tržiště trvale umisťuje v top 5, co se týká objemů NFT tržišť v celém blockchainovém prostoru.

Vulcan Forged nabízí nepřeberné množství her a rychle se rozšiřuje. Ekosystém však potřebuje uživatele. Hry lákají hráče na model Play-2-Earn, jež se osvědčuje napříč herním průmyslem. Uživatelé jsou odměňováni pomocí LAVA CRYSTALS, a to pouhým hraním a zapojením se do jakékoli hry, vytvořené nebo hostované společností Vulcan Forged. Do fondu LAVA (Play-2-Earn) vyčlení společnost 10 % z celkové zásoby PYR, a to po dobu 24 měsíců. 

O hře

Vulcan Verse

Jde o online fantasy hrdinskou hru (MMORPG) s otevřeným světem pro více hráčů. Země ve VulcanVerse je rozdělena na čtyři oblasti, přičemž každá z nich má svůj jedinečný vzhled. Majitelé pozemků budou moci vylepšovat svou zemi a odemykat nové budovy, questy a postavy, se kterými budou následně prozkoumávat celý svět.

Berserk

Jedná se o tahovou karetní hru. Cílem hry je zlikvidovat protivníkovy karetní bytosti. Hráči střídavě hrají karty z ruky a útočí přímo na bytosti nebo hrdiny svých soupeřů. Berserk je rychle se rozvíjející CCG (Collectible card game = Sběratelská karetní hra), snadno se ovládá, ale je obtížné jej zvládnout. Je třeba najít správnou rovnováhu mezi agresí a obranou.

Block Babies

Tahová karetní hra, tentokrát jsou ale hlavní hrdinové malé roztomilé děti. Pokud si myslíte, že je to jen banda rozkošných dětiček z plakátu s vykulenýma očima, tak se pletete. Tyto děti mají specifické vlastnosti jako roztomilost, přesvědčivost, trpělivost, spánkové schopnosti, chuť k jídlu, hravost, poslušnost, laskavost, inteligenci či obratnost. Právě tato dítka jsou vaší branou k získávání zkušeností a následných odměn.

Forge Arena

Standardní týmová FPS hra s týmy o pěti hráčích, kteří mezi sebou bojují a snaží se získat co nejvíce zabití.

Vulcan Chess

Tato hra je celkem oddychová. Jedná se o klasické šachy, ale s postavičkami z Vulcan Forged vesmíru. Můžete bojovat proti ostatním hráčům nebo botům.

Vulcan Forged obrázek

Tokenomika

Token PYR

PYR na CoinMarketCap

Token LAVA

Jedná se o sekundární token. Hráči jsou odměňováni tokenem LAVA za hraní her a zapojení se do jakékoli hry, vytvořené nebo hostované na Vulcan Forged.

Vulcan Foundation bude financovat dva fondy odměn PYR s počátečními 10 miliony tokenů, které budou uvolňovány po dobu 24 měsíců. Jeden fond je „LAVA Pool“ (Play-2-Earn) a druhý je Staking Pool. Spolu s příspěvky Vulcan Foundation budou tyto fondy doplňovány čtyřmi způsoby, pokaždé rovnoměrně rozděleny mezi oba:

  • 10 % z poplatku vybraného z každé transakce na Vulcan Marketplace půjde do těchto fondů.
  • 10 % z každého poplatku vybraného z přímého prodeje aktiv (například karet Berserk nebo vulkanitů) půjde do obou fondů.
  • 50 % z každého poplatku za vylepšení pozemků, Titánů a Olympanů půjde do obou fondů.
  • 10 % z každého prize poolu a turnajového poplatku zřízeného v herní platformě Frenzy půjde do obou fondů.

Tokeny lze stakovat ZDE, ale momentálně jsou všechny pooly uzavřené.

Tým

Tým má centrálu v Aténách v Řecku a skládá se z více než 40 členů, pracujících po celém světě. 

Kompletní tým, sídlící v Řecku, najdete ZDE.

Partneři

Loga partnerů Vulcan Forged

Názor analytika

Tento projekt nabízí celou platformu s různými hrami. Hry jsou to celkem obyčejné a nijak nevyčnívají svojí propracovaností a nápadem. Hodnotím tento projekt neutrálně. Nakoupení PYR tokenu je celkem na pováženou, ale určitě to stojí za zvážení i s tím, že se tato platforma bude nadále rozrůstat a hry budou přibývat. Prozatím se nemůže tento projekt pyšnit velkou členskou základnou, ale předpokládám, že postupem času a s přibývajícím množstvím her se členská základna zvýší.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář