Přihlásit se
Přidej se k nám
« Ultimate Battle Arena EpicHero »

Phantom Galaxies

Publikováno: 6.5.2022

Phantom Galaxies je kombinace Transformers, Power Rangers a soubojů o ethereum ve vesmíru. Jedná se o AAA akční RPG hru z pohledu třetí osoby, která umožní plně se ponořit do metaverza.

Oficiální trailer

Základní informace

Phantom Galaxies je akční multichain RPG, 3D, AAA metaverse hra z pohledu třetí osoby, vyvíjená už více než dva a půl roku společnostmi Blowfish Studios (podílela se například na Sandbox nebo Axie Infinity) a Animoca Brands. Hra bude dostupná jak na PC, tak na herních konzolích, bohužel není Free-To-Play, ale nabízí možnost Play-2-Earn.

Road Map

Q1 2022 – Rozeslání NFT

Q1 2022 – Hráči si budou moci koupit planetu

Q2 2022 – Hvězdní bojovníci

Q2 2022 – Přizpůsobitelní avataři

Q3 2022 – První spuštění hry

O hře

Vaším cílem je zachránit lidstvo a oblast Canis Major před mimozemskou hrozbou. Zapojíte se do elitní skupiny Rangera budete ovládat svého mecha, neboli robota, ať už ve vzduchu nebo na povrchu. Účelem je porazit Sha’Har, tajemnou bojovnou civilizaci, která má v úmyslu potrestat lidstvo za znesvěcení jejich posvátných záhrobních světů na hranicí známého vesmíru. Hru budete ovládat z pohledu třetí osoby. Ochraňovat lidstvo budete schopni ve 4 herních módech, které Phantom Galaxies nabízí:

  1. Mise – PvE (singleplayer, příběhové)
  2. Úkoly – PvE (multiplayer, příběhové)
  3. Operace – PvP (singleplayer, multiplayer)
  4. Nájezdy – PvP (multiplayer)

Jelikož civilizace Sha’Har má značný technologický náskok, budou některé souboje velice těžké a hráče to bude nutit objevovat skryté technologie a zdroje, kterých Sha’Har využívá. Hráči si vyberou svého základního robota ze čtyř různých počátečních tříd: Lancer, Buster, Assault a Breacher Frames. Svého robota mohou vylepšit nebo si odemknout nového. Odemknutí však nebude levná záležitost, a tak přišli tvůrci s možností pronájmu. Robota bude ale muset někdo ovládat, a to bude základní postava, neboli avatar, kterého lze individuálně upravit. Avatara i robota bude možno rozvíjet, za což následně přísluší peněžní odměny. Souboje nebudou úplně bezpečné a je zde i možnost, že hráč o robota přijde. Pro tuto situaci je ve hře volba pojištění. Jsou ale místa, kde takové pojištění platit nebude- takzvané nebezpečné zóny. Tam přestávají platit veškeré zákony a pravidla hry. Vše se bude získávat pouze hrubou silou. Ve hře též najdeme takzvané rebelské zóny, ve kterých hráč dostane zaplaceno za čas, který v nich přežije.

Herní předměty je možné získat zakoupením na marketplace nebo nalezením volně ve vesmíru. Jsou to například: zbraně, brnění, spotřební materiál a velice atraktivní „Planety“, na kterých lze budovat četu s dalšími přáteli. Na planetách byste měli být schopni stavět budovy a další hmotné objekty. Komunikovat s přáteli můžete pomocí voice chatu, který je implementován do hry. Lze společně nejen bojovat, ale i objevovat tajuplné prostory a mise ve vesmíru.

Zdroj: https://phantomgalaxies.com/

Požadavky na hráče

Časová náročnost by měla být od zapnutí hry přibližně 1-2 hodiny. Soudím z toho důvodu, že mise často nejsou jednoduché a pro jejich dokončení budete muset logicky uvažovat. Základní investice je nutná, bez minimálně jednoho předmětu, který můžete zakoupit na OpenSea je nemožné si hru zahrát. Hra může být výdělečná i bez investice, ale větší výhodu budou mít hráči, co si zaplatí, jelikož budou mít silnější lodě, a tak vás budou častěji porážet. Během hry můžete investovat do zbraní, brnění, planet, spotřebních zdrojů a dalších. Hra bude velice náročná a bude pro ni potřeba grafická karta alespoň 3060+. Internetové připojení nebude vždy nutné, jelikož můžete plnit i offline mise ty, ale nejsou zatím dostupné. Pokud se ale budete chtít spojit s kamarády, ping nad 90 ms by vás už mohl začít brzdit.

Tokenomika

Celková nabídka tokenu ASTRAFER je 888 077 888. Tokeny umožňují hráčům získávat a vylepšovat Starfighter mechas, řídit galaktické instituce, budovat rozsáhlá korporátní impéria a mnoho dalšího. Získat tokeny lze různými způsoby, např. plněním misí, obchodováním s předměty a účastí na mimořádných událostech. Navíc, planety a asteroidy vlastněné hráči také produkují ASTRAFER tokeny. 

DAO: Stakování ASTRAFER tokenů uděluje členům právo volby a váha jejich hlasu je úměrná výši jimi vložených tokenů.

Zdroj: Phantom Galaxies™ (PG) Litepaper

Partneři

Tým

Názor analytika

„Hra na mě udělala skutečně veliký dojem. Projekt sleduji už delší dobu a líbí se mi komunitní nadšení, a to jak se vývojáři tohoto projektu starají o hru a všechno s ní spojené. Také je skvělé že proběhl prodej planet. Grafické zpracování a herní mechaniky jsou na velmi dobré úrovni. Myslím si, že hra Phantom Galaxies by v oblasti metaverse mohla zaujmout své místo. Jediná nemilá zpráva je velký scam, který proběhl na jejím discordu, kdy se hackeři dostali do admin účtu a vyhlásili mint NFT skrz falešné stránky, jež vypadaly naprosto totožně jako oficiální, akorát jejich koncovka byla -org. a bylo tímto způsobem vylákáno z uživatelů přes 1,000,000 dolarů ale i přesto fanouškovská základna a naděje pro nadprůměrný projekt neumřela.

V tuto chvíli si můžete připojit vaši peněženku na stránce Phantom Galaxies a vyhrát jedno NFT zdarma. Kdykoliv budete chtít, peněženku si můžete odpojit.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář