Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Huobi stahuje některé kryptoměny

Pod tlakem regulačních orgánů, vyřadila společnost Huobi z burzy řadu tokenů, zajišťující ochranu soukromí.

Huobi stahuje některé kryptoměny

Pod tlakem regulačních orgánů, vyřadila společnost Huobi z burzy řadu tokenů, zajišťující ochranu soukromí.

Kryptoměnová burza Huobi se rozhodla stáhnout řadu anonymních tokenů kvůli vlastním zásadám a snaze o dodržování pravidel a předpisů. Burza vyřadí tokeny Dash (DSH), Decred (DCR), Firo (FIRO), Monero (XMR), Verge (XVG), Zcash (ZEC) a Horizen (ZEN). Důvodem rozhodnutí platformy je především tlak na regulace měn se zvýšenou anonymitou.

Stažení tokenů z burzy bylo zahájeno 19. září 2022. Huobi uvedla, že jejich úsilí o dodržování pravidel a předpisů probíhá ve více než 100 zemích. V oznámení burzovní společnosti se uvádí, že se snaží a chtějí jednat v souladu s platnými předpisy v příslušných zemích, a také v souladu s vlastními pravidly správy tokenů.

Pravidla Huobi o „zatajení nebo pozastavení obchodování“, bod 16, který se přímo týká tokenů podporující anonymitu. V tomto ustanovení se uvádí: Pokud token nepodporuje offline podpisy nebo jeho zdrojové kódy uzlů nejsou volně přístupné, má společnost zákonné právo pozastavit obchodování s tokeny”.

Burza také potvrdila, že zastavila své služby pro futures, margin, ETP, OTC a trading boty.

Podle zveřejněného článku serveru Cointelegraph usiluje Huobi o získání licence Money Services Business (MSB) od americké sítě pro vymáhání finanční kriminality (FinCEN) od července 2022, aby mohla vstoupit na americký trh.

Anonymní tokeny byly pečlivě kontrolovány různými úřady v různých zemích po celém světě a v některých zemích, jako je například Austrálie a Japonsko, bylo jejich používání zakázáno.

zdroj: cointelegraph.com

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář