Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Global Gateway metaverse vytvořený EU za bezmála 10 mil Kč

Evropská Unie vytvořila metaverzum a my jsme ho pro vás vyzkoušeli. Pojďte se s námi podívat na tento projekt v přepočtu za 10 milionů korun.

Global Gateway metaverse vytvořený EU za bezmála 10 mil Kč

Evropská Unie vytvořila metaverzum a my jsme ho pro vás vyzkoušeli. Pojďte se s námi podívat na tento projekt v přepočtu za 10 milionů korun.

Metavezum pro vás testoval náš analytik Mára.

Po kliknutí na ENTER THE GLOBAL GATEWAY na oficiálních stránkách jsem čekal přes 1,5 hodiny než se pro mě uvolní místo.

Následně jste požádáni o zadání vašeho jména a můžete přidat uživatelské jméno, které používáte na Instagramu. Potom si ještě zvolíte barvu vašeho avatara a budete připraveni se připojit.

Po připojení se ocitnete ve středu všeho dění a to v Grand Hall. Na hrací obrazovce máte vpravo chat, kde můžete komunikovat s lidmi, kteří právě v tomto metaverzu jsou. Dole máte 5 tanců označených emoji. V pravo nahoře si můžete nastavit zvuk, udělat fotku avatara, podívat se na mapu nebo upravit uživatelský profil.

Toto metaverzum má 6 míst dění. Grand Hall, kde se objevíte hned po přihlášení a 24h Beach Party, kde můžete se svým avatarem tancovat. Následně pak na mapě máte 4 oblasti, kde se promítají videa s příběhem vždy rozdělené na jedno téma. Můžete si vybrat z následujících: technologie, káva, zdraví a studium.

Názor analytika

„Za mě je určitě zajímavé, že se čím dál tím více začíná metaverse rozrůstat a začíná zajímat i takto velké orgány. Metaverse vypadá docela hezky, jediné co bych čekal lepší za těch 10 milionů korun, je ovládání a větší kapacita. Čekal jsem přes 1,5 hodiny než jsem se mohl připojit. Ale například grafika je za mě lepší než u 80% metaverse projektů, co jsem zatím analyzoval, každopádně určitě ne nejlepší. Dle mého nic nezkazíte, pokud si toto metaverzum vyzkoušíte.“

autor: Marek Štochl

zdroj: global-gateway.campaign.europa.eu

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář