Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Listopadové novinky ze hry Thetan Arena

Thetan Arena je e-sport hra založená na technologii blockchain. Můžete se v ní spojit s přáteli, vytvořit tým, bojovat s ostatními a zhodnocovat kapitál díky svým dovednostem.

Listopadové novinky ze hry Thetan Arena

Thetan Arena je e-sport hra založená na technologii blockchain. Můžete se v ní spojit s přáteli, vytvořit tým, bojovat s ostatními a zhodnocovat kapitál díky svým dovednostem.

Giveaway Challenge

Thetan Rivals je momentálně ve fázi otevřeného beta testování a vývojáři chtějí znát názor hráčů. Všechny připomínky, nápady, ale i stížnosti budou brát vývojáři vážně. Jako poděkování vyhlásili malou losovací soutěž o $300 v tokenu THG, tuto odměnu do hry vložil sesterský projekt Thetan Arena. Stačí zadat své ID Thetan Rivals a adresu peněženky BEP-20 a pak už jen počkat na 30. prosinec, kdy proběhne losování. Vývojáři upozorňují, že všechny tyto údaje budou použity jen pro tuto soutěž.

Nominace na GAM3 AWARDS

Dne 15.12.2022 proběhne udílení cen Game Awards. Thetan Arena byla nominována v kategorii nejlepší mobilní hra. Hlasovat můžete zde.

Krátké novinky na závěr

  • Thetan Arena získala nového partnera. Na hráče čekají díky tomuto partnerství skvělé odměny. Návod, jak odměny získat, naleznete zde.
  • Wallet Connect byl integrován do marketpalce Thetan Areny. Jedná se o open-source protokol, který má za úkol šifrovat spojení mezi krypto peněženkami a dApps (Decentralizované finanční aplikace). Tato integrace zajistí větší bezpečí pro uživatele.

Další novinky

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář