Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Metaverse dating: 1 ze 3 nazadaných plánuje v roce 2023 virtuální vztah

Přestože metaverse v současné fázi vývoje prochází přes mnoho překážek, mnoho předních společností a podniků stále věří v její konečný úspěch. S vládami, které organizují metaverzní večírky a generátory AI pomalu nahrazují umělce, je čas na metaverzní randění.

Metaverse dating: 1 ze 3 nazadaných plánuje v roce 2023 virtuální vztah

Přestože metaverse v současné fázi vývoje prochází přes mnoho překážek, mnoho předních společností a podniků stále věří v její konečný úspěch. S vládami, které organizují metaverzní večírky a generátory AI pomalu nahrazují umělce, je čas na metaverzní randění.

Virtuální láska

S neustálým pokrokem v technologii sociálního připojení mnozí nezadaní zvažují v následujícím roce zcela přejít na virtuální vztahy. Vyplývá to z nejnovějšího výzkumu, který uskutečnil Dating.com.

Vítejte v metaverzu lásky. Jak to tedy bude vypadat? Značná část nezadaných chce použít avatary k usnadnění komunikace a digitální intimity před osobním setkáním.

Podle údajů 33 % nezadaných plánuje pokračovat v tomto typu „přechodného seznamování“. Před osobním setkáním s potenciálním partnerem chtějí klást větší důraz na virtuální komunikaci.

Uskutečnil se výzkum o tom, jak se metaverse stává stále akceptovanějším prostředkem spojování lidí. Ukazuje se, že stále více lidí je otevřeno vytváření vztahů s nezadanými, kteří žijí daleko od nich.

Tento posun směrem ke globálnější perspektivě seznamování je pravděpodobně částečně způsoben zvyšujícím se komfortem. Lidé nechtějí vynakládat příliš mnoho úsilí na to, aby poznali ostatní, a dělají to prostřednictvím metaverza a jiných online platforem.

To je skvělá zpráva pro prodejce VR, metaverse platformy a letecké společnosti. To ovšem není dobrá zpráva pro lidi, kteří milují vůni přírodních feromonů.

Metaverse seznamování a osobní rozvoj

Nezadaní si termíny plánují i ​​podle předsevzetí, která si dávají letos. Pokud jejich potenciální partneři nedokážou splnit jejich hodnoty, jsou vyhozeni.

Maria Sullivan, viceprezidentka Dating.com, uvedla:

„V novém roce se nezadaní zaměří na budování vztahů, které jsou v souladu s jejich novoročními předsevzetími – říkáme jim „seznamovací předsevzetí“. Cílem je najít partnera, který souhlasí s vašimi osobními cíli a podporuje je. Má to dělat, ať už to souvisí s vaší kariérou, kondicí, zálibami nebo novou dovedností, kterou se chcete naučit.“

Zoufalé časy

Tyto „hodnoty“ jsou pro nezadané natolik důležité, že 57 % respondentů uvedlo, že ukončili vztah kvůli neslučitelnosti v těchto oblastech. A 60 % uvedlo, že by svého partnera vyhodili, pokud by zasahoval do jejich fitness, zdravotních nebo kariérních cílů.

Zdá se, že tito „aspirantovní“ jedinci se obzvlášť zaměřují na to, aby zůstali na správné cestě a udělali pozitivní změny ve svém celkovém životním stylu. Kromě toho považují nalezení partnera, který jim pomůže dosáhnout jejich sny, za důležitý krok v tomto procesu.

Inflace blokuje lásku a randění v metaverzu

Bohužel rekordně vysoká inflace nás všechny činí chudými. A vzhledem k hrozící recesi mnozí nezadaní zjišťují, že jejich rozpočty jsou vážně napjaté.

Tato finanční situace brání lidem vést příliš promiskuitní životní styl. Aby ušetřili peníze, chtějí se zaměřit na randění pouze s jednou osobou najednou, místo aby chodili na více rande s více potenciálními partnery.

61 % nezadaných si dnes volí tvrdou monogamii, aby ušetřili peníze. Zdá se, že polygamie je jen pro bohaté.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář