Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Uniswap umožňuje nakupovat kryptoměny pomocí kreditních karet

Decentralizovaná burza Uniswap uzavřela partnerství s fintech společností Moonpay, aby umožnila uživatelům nakupovat kryptoměny ve své webové aplikaci pomocí debetních karet, kreditních karet a bankovních převodů.

Uniswap a nakupování kryptoměn

Decentralizovaná burza Uniswap právě uzavřela partnerství s fintech společností Moonpay, aby umožnila uživatelům nakupovat kryptoměny ve své webové aplikaci pomocí debetních karet, kreditních karet a bankovních převodů.

Uniswap nám usnadní investování do kryptoměn

Možnost bankovního převodu se zpřístupňuje uživatelům ve většině států USA, Brazílii, Spojeném království a jednotné oblasti plateb v eurech (SEPA).

Ve sdělení ze dne 20. prosince burza Uniswap uvedla, že její uživatelé budou nyní moci převést fiat menu na kryptoměnu na hlavní síti Ethereum, Polygon, Optimism a Artibrum během několika minut.

Podle Uniswap jsou decentralizované burzy (DEX) mnohem bezpečnější možností než centralizované burzy (CEX) díky vestavěné ochraně uživatelů, samoobslužným peněženkám a transparentní veřejné knize.

Na začátku bude Uniswap podporovat DAI, USD coin, ether, tether, wrapped bitcoin a wrapped ether.

Společnost přiznala, že implementace decentralizovaného financování (DeFi) byla hlavní překážkou přijetí kryptoměn, jelikož CEX jsou uživateli vnímány jako pohodlnější navzdory rizikům, která s tím souvisejí. Uniswap doufá, že to nová služba změní.

Zpráva o nové službě byla oznámena na Twitteru:

Změny na trhu

Oznámení Uniswapu přichází v době, kdy zkolabovalo několik centralizovaných platforem, z nichž největší je FTX. Bankrot FTX znamenal, že velká část investorů se začala bát využívat centralizovaná řešení, což může vést ke změnám na trhu – zvýšení významu DEXů.

Uniswap však může vzbudit i nemalé kontroverze. Nejnovější aktualizace zásad ochrany osobních údajů burzy se nedávno setkala s ostrou reakcí některých členů komunity. To zahrnuje ukládání uživatelských údajů, které je pro mnohé v rozporu se základními hodnotami prostředí kryptoměn.

Zásady ochrany osobních údajů, aktualizované 17. listopadu, odhalily, že burza bude shromažďovat veřejně dostupné údaje z blockchainu, informace o zařízeních uživatelů – jako je prohlížeč a operační systémy – jakož i informace o interakcích uživatelů s poskytovateli služeb.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář