Přihlásit se
Přidej se k nám
« ManuFactory World Eternal Online »

Blocklords

Publikováno: 12.8.2022

Blocklords je středověká strategická MMO hra, s ekonomikou plně vlastněnou hráčem. Hráči na sebe mohou vzít podobu jedné z rolí, jež mají odlišné, zato velmi provázané povinnosti v rámci středověkého metaverza Blocklords.

Teaser

Základní informace

Blocklords je čistě MMO středověká strategická hra, s ekonomikou plně vlastněnou hráčem. Hráči mají možnost zúčastnit se řady různých herních stylů. Ať už chcete být nápomocní, chamtiví, benevolentní, tyranští, mírumilovní…, každý hraje důležitou roli.

Ve hře je využit inovativní přístup k vyprávění, který hráčům umožní vytvářet své jedinečné příběhy ve sdíleném metaverzu. Hráči budou moci naplňovat své osudy farmařením, bojem a vládnutím napříč středověkým metaverzem a dostanou svobodu rozvíjet svá království na nejvyšší úroveň.

Road Map

Road Map neexistuje. Dle informací chtějí vypustit hratelnou Beta verzi tento rok a na podzim 2022 zalistovat vlastní token.

O hře

Ve hře budete mít kontrolu nad svým středověkým hrdinou, budováním civilizované komunity a také velkou zodpovědnost za vedení své armády na bitevním poli. Dále bude možné vlastnit pozemky, sbírat a obchodovat se zdroji a budovat ekonomiku. Výzvou pak bude budování měst, jejich správa a obrana před nepřáteli.

Hlavní postavu s vlastní krevní linií bude možné postupně vylepšovat a vybavovat různými předměty.

 

Ve hře bude ekonomika poháněná herními aktivy. Hráčům bude umožněno plně vlastnit všechna získaná aktiva. Dále mohou zpeněžit své dovednosti a vydělat si na živobytí pronájmem aktiv nebo jejich obchodem. V konečném důsledku jde o vytvoření pevné a zdravé ekonomiky ve svém městě.

Aktiva v Blocklords nejsou omezena pouze na nativní tokeny ve hře. Hlavní herní smyčky, například zemědělství, zahrnují řadu různých mechanismů pro utrácení, delegování a vydělávání různých aktiv.

Tokenomika

Vypuštění vlastního tokenu je plánováno na podzim 2022. Jiné informace nejsou dostupné.

Partneři

Tým

Hru vytváří Metakings studios, konkrétní tváře nejsou známé.

Názor analytika

„Hra na mě působí po grafické stránce velmi dobře. Slibují, že bude mít to nejlepší z Age of Empires, Crusader Kings, Total War a Mount of Blade. Pokud vše dopadne dobře, bude to velmi dobrá hra.

Naproti tomu chybí Road Map a whitepaper, tým je anonymní a tokenomika není popsaná.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář