Přihlásit se
Přidej se k nám
« KingdomX CipherShooters »

Cryptia

Publikováno: 3.10.2022

Projekt nevypadal vůbec špatně, měl komplexní příběh, design postav a herní prvky - tento projekt však nelze doporučit kvůli jeho aktuální nečinnosti. Je to škoda, neboť spousta času a úsilí investovaného do hry přijde vniveč. Toto je mrtvý projekt.

Základní informace

Zpočátku jsem si myslela, že má tato hra vysoký potenciál, protože vývojáři plánovali změnit model celého herního NFT trhu. Zdá se však, že od hry bylo v posledním čtvrtletí roku 2021 opuštěno, což mělo obrovský dopad na spolehlivost celého projektu. Ani komunita neroste, sociální sítě nejsou aktivní, Telegram nevypadá důvěryhodně a Discord je zrušen.

Cryptia je mystický svět šermířského umění a kouzel, kterému před dlouhou dobou vládly čtyři národy osvícených elit. Vládly všem živým tvorům a žily v harmonii.

Jedná se o:

The Almighty Fire Empire (Všemohoucí říši ohně),

The Glorious Water Kingdom (Slavné vodní království),

The Prosperous Nation of Migrant Fairies (Prosperující národ kočovných víl),

The United Confederacy of Mythical Creatures and Demons (Sjednocená konfederace mýtických stvoření a démonů).

Vaším úkolem je posílit své hrdiny, dovedně vést svůj tým vzrušujícími prastarými nebezpečími, a nakonec získat zaslouženou odměnu!

Bez strategické volby postavy a neustálého vylepšování dovedností se daleko nedostanete.

Cílem je sjednotit čtyři Zapomenutá království říše. Můžete toho docílit budováním komunity dobrodruhů. Cíle můžete také dosáhnout nákupem a sdílením NFT pokladů, zbraní a hrdinů na herním marketplace pomocí tokenů $CRYPT a $TIA. Musíte si vybrat tu nejlepší kombinaci a bojovat s ostatními průzkumnými týmy, abyste předvedli svou fyzickou a intelektuální všestrannost.

Mezi herní prvky patří umění a design světové třídy. Ve výcvikovém dojo, založeném na kryptoměnách, odemykáte a posilujete speciální dovednosti svého dobrodruha. To, co odlišuje jejich dojo od jiných zázemí pro vylepšování herních postav, je kolísání účinnosti tréninku podle směnného kurzu skutečné kryptoměny.

Road Map

– Fáze 1: začátek října 2021

IDO

Veřejný prodej NFT.

 Gacha

Tato fáze je věnována dokončení prodejů společně s herním konceptem Gacha. IDO bylo plánováno na konec října 2021.

 

– Fáze 2: konec října 2021

Tréninkové dojo dobrodruhů.

Marketplace

Dokončení návrhu a vývoje Cryptia tréninkového dojo pro dobrodruhy, stejně jako NFT marketplace pro nákup a prodej herních předmětů.

 

– Fáze 3: 

Dungeony a průzkum.

Pronájem dobrodruhů.

Zaměření na vylepšení hry. Díky těmto funkcím budou mít hráči volnost v rozšiřování své skupiny dobrodruhů.

 

– Fáze 4:

Týmový průzkum dungeonu.

MVP pro iOS a Android.

V této fázi se tým snaží rozšířit dosah na mobilní hry, zavedením MVP, které pomáhá vyhodnotit zájem uživatelů o jejich produkt na iOS a Android.

 

– Fáze 5:

Války guild.

Plná podpora pro iOS a Android.

Poslední fáze bude věnována zdokonalování detailů hry a plné podpoře mobilních her (iOS a Android).

O hře

Cryptia je plnohodnotná RPG fantasy hra, kde musí hráči překonat náročné víceúrovňové bitvy a hádanky. To vše v naději, že získají vzácné magické artefakty z dávno ztracené civilizace kouzelnických mistrů.

Dobrodruzi se mohou připojit ke skupinám, aby prozkoumali opuštěné ruiny a hledali vodítka k tomu, kde se čtyři zapomenutá království nacházejí. Hluboko v těchto ruinách jsou jedinečné artefakty s ohromnou magickou silou, opatřeny starodávnými kouzly, která se již nepoužívají. Ruiny jsou střeženy nestárnoucími smrtícími nestvůrami a magickými tvory, vytvořenými ztracenými magickými civilizacemi.

Ve hře Cryptia najdete Guild War (největší událost), ve které mezi sebou guildy soutěží o práva spravovat ruiny Cryptie. Narazíte též na Týmové průzkumy ruin, které jsou ve stylu rogue-like, jenž hráčům umožňuje zažít nové výzvy bez ohledu na to, kolikrát se do ruiny vrátí. K dispozici jsou také PvP turnaje, kde můžete upgradovat své hrdiny a bojovat proti ostatním hráčům. Vysoké hodnocení v PvP turnaji povede k získání nejžhavějších osobních a guildovních odměn.

Průzkum sestává z bitev proti nestvůrám, objevování ruin, chráněných pastmi proti vetřelcům, hádanek se zašifrovanými nápisy, které vám pomohou porozumět více ruinám samotným a skrytým NFT pokladům. Ty naleznete na konci úrovně jakožto „pamětní cenu“ (tokeny TIA nebo NFT jako zbraně, hrdinové nebo kobky).

Multiplayer představuje Guild System, kde si najdete přátele a vytvoříte vlastní herní gang. Máte práva spravovat a provozovat kobky, získané v Guild War. V Týmovém dungeonu se můžete spojit s dobrodruhy z jiné guildy a čelit výzvám společně.

Postavy:

Hrdinové jsou rozděleni do různých ras. The Humans (Lidé – 50 % populace) jsou nejrozvinutější rasou ve světě Cryptia, Dwarves (Trpaslíci -35 % populace) žijí převážně ve skalách a jeskyních a Elfové (15 % populace) jsou lidem v zalesněných oblastí.

Existují také různé třídy: the Swordsman (Šermíř) je rozený velitel týmu a hlavní útočník. The Knight (Rytíř) je hlavní obránce. Dovednosti the Archera (Lukostřelce) doplňují útoky Šermíře v bitvě.The Thief (Zloděj) získává nalezené poklady z ruin, historických míst a potopených lodí. The Sorcerer (Čaroděj) intuitivně nalézá skryté svitky a snadno dekóduje i ty nejzašifrovanější nápisy, aby pomohl týmu postupovat. The Priest (Kněz) dává dobrodruhům své požehnání, než se po hlavě vrhnou do nebezpečí.

Existují dva zvláštní typy nestvůr:

Prvním jsou Elity, což je nepřítel mnohem mocnější než běžná monstra. Kdo je porazí, bude odměněn vzácnými poklady. A pak je tu Boss, který je ze všech nejsilnější a nejzákeřnější. Ti, kteří vyjdou vítězně ze střetu s ním, budou odměněni hlavními odměnami z odpovídajících ruin.

Požadavky na hráče

Plná podpora pro Android a iOS.

Hráč musí prozkoumávat ruiny, bojovat proti ostatním hráčům a guildám a řešit hádanky, aby získal exkluzivní NFT.

Tokenomika

Nativní token: CRYPT

Celková zásoba: 500 000 000 tokenů, dostupných na Binance Smart Chain.

 

– CRYPT (primární token): Bude použit pro transakce na herním marketplace a nákup gacha. Díky omezené zásobě není CRYPT inflační.

 

– TIA (sekundární token): Získává se z truhel pokladů nebo jako PvP odměna. Tokeny TIA urychlují zotavení zraněných dobrodruhů, rozšiřují tréninkové lekce, platí se jimi za změnu třídy, nakupují se za ně předměty, které umocní zážitek z průzkumu, a dokonce se používají k investicím do údržby archeologických nalezišť, spravovaných Guildou po vyhodnocení Guild war.

Vklady na staking budou uloženy do 3 trezorů, zálohovaných platformou Oraichain aiRight na základě data a doby uzamknutí.

Partnerství s Oraichain:

Yield-farming/staking: Využitím tokenu $CRYPT lze získat přístup k aiRight farmingu. Hráči Cryptia a držitelé $CRYPT mohou stakovat a maximalizovat své výnosy, navíc k obvyklým Play-2-Earn herním mechanikám.

Ekonomika

Možnosti výdělku ve hře spočívají v tréninkovém dojo, založeném na kryptoměnách, největší PvP akci v podobě Guild War, Týmovému průzkumu ruin a PvP turnajích. Všechny režimy umožňují získávat NFT poklady, jež lze prodat na marketplace nebo použít jako speciální zbraně a kouzelné atributy v různých úkolech.

Partneři

Tým

Nguyen Hung Long – CEO (Ph.D. kandidát na Pittsburgh University, zkušenosti se soutěživým hraním).

Masumi Komura – herní ředitel (20 let jako herní producent).

Tatsuya Yoshida – umělecký ředitel (18 let v designu herních postav).

Ho Tung Lam – obchodní poradce (spoluzakladatel Alpha Group, zakladatel a CEO GIANTY Inc).

Ta Son Tung – obchodní poradce (spoluzakladatel a předseda představenstva Rikkeisoft, Forbes 30 pod 30).

Thi Truong – výkonný poradce (zakladatel a CEO PolkaFoundry & RedKite Launch).

Názor analytika

GAME OVER

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 3.10.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář