Přihlásit se
Přidej se k nám
« BattleVerse Pethereum »

Mist

Publikováno: 2.6.2022

V této akční RPG hře můžete sbírat NFT, bojovat s epickými nestvůrami a prozkoumávat nekonečně rozmanitý svět.

Oficiální trailer

Základní informace

Mist je hra s otevřeným světem, která obsahuje základní bojové mechaniky, a v níž je znatelný velký vliv žánru akčních RPG her. Rozsáhlý svět pro více hráčů a jejich interakce jsou ve hře vyvinuty s ohledem na mechanismy MMO. Projekt nabízí hráčům atraktivní herní prostředí s pěti třídami postav a mnoha kouzly, schopnostmi a rozmanitým prostředím.

Road Map

Q1 2021
– Dokončení návrhu základní hry.
– Dokončení integrace tokenů mezi herním prostředím a blockchainem.
– Spuštění testnetu.

Q2 2021
– IDO.
– Uvedení hry na trh pro veřejnost.
– Staking a farming na webu a u partnerů.

Q3 2021
– Začátek partnerství s NFT Storefront.
– Spuštění 3D NFT marketplace.
– Představení hry na platformě Steam začátkem září.
– Výběrové řízení do uzavřeného testování.

Q4 2021
– Spuštění uzavřeného testování.

Q1 2022
– Rámcový rozvoj.

2022
– Spuštění hry (přesné datum závisí na výsledcích testování).

O hře

Mist je hra s otevřeným světem, založená na dynamickém stylu boje, který je mezi MMO jedinečný. Ať už rádi plníte úkoly a mise, svádíte bitvy mezi hráči, nebo jen prozkoumáváte svět plný rozmanitých možností, je pro vás Mist jako stvořený. Plnění úkolů a misí je zábava, ale není nad to porazit jiného hráče v čistě PvP souboji.

Hlavní herní třídy za, které může hráč hrát, jsou: Crusader, Enchanter, Ranger, Shapeshifter a Witch Hunter. Každá třída má jedinečné schopnosti, ale také silné a slabé stránky.

Kromě prozkoumávání dungeonů a získávání kořisti mohou hráči ve hře farmařit a stakovat své tokeny MIST, čímž získají suroviny, které jim pomohou ve hře. Případně si hráči mohou zakoupit pozemky a hospodářská zvířata a získat další odměny. Při vstupu do dungeonů, battlegroundů apod. bude existovat minimální množství instancí (uzavřených oblastí, do kterých hráči vstupují jediným vstupním bodem, a pokud nejsou ve společné skupině, tak se vzájemně mezi sebou nevidí). Hráči budou moci volně prozkoumávat herní svět bez přerušení načítací obrazovkou. Velikost otevřeného světa je asi poloviční oproti World of Warcraft (z klasických časů WoW).

NFT ve hře nezastupují jen funkci „umění“ či sběratelských předmětů. Některá NFT jsou silné zbraně, které zvýší váš útok a přidají speciální efekty. Jiná NFT jsou spíše defenzivní a lze je „obléknout,“ což přidá vaší postavě určitou odolnost proti zranění. Ve hře jsou NFT i ve stylu zvířat. Některá za vámi jen pobíhají, ta nazýváme „peti“, jiná fungují jako dopravní prostředek, to jsou tzv. „mounti“. NFT se dají zakoupit přímo ve hře na marketplace v hlavním městě. Pro obchod lze však využít i platformy třetích stran.

Tokenomika

Jako herní měna se bude používat token $MIST, jehož celková zásoba je 1 000 000 000. Bude sloužit pro veškeré herní transakce např.: oprava zbraní a brnění, nákup dopravního prostředku atp.. Předměty v určitých herních oblastech mají různé ceny a ekonomika bude řízena omezeným množstvím tokenů. Kromě toho lze MIST stakovat, a tak získat odměny. MIST je synchronizován se sítí Binance (BSC), díky čemuž jsou nízké poplatky.

Ve hře také figurují suroviny (kámen, dřevo atp.), jež lze získat těžbou rudy či kácením stromů. Každý takto získaný materiál je pak spojen s BEP-20 tokenem. Jakmile například vytěžíte kámen, dostanete „Token kamene“. Se všemi materiály lze obchodovat, stakovat je a mají i využití ve farmingu.

Partneři

Tým

Stále probíhá diskuse o tom, zda jména odhalit. Někteří členové týmu jsou v situaci, kdy by to mohlo narušit jejich osobní životy. Proto se teď tým více soustředí na celkový vývoj hry. Hlavního vývojáře můžete sledovat pod přezdívkou Scythe.

Názor analytika

Jde o akční MMORPG žánr, který nejlépe reprezentuje hra WoW. Mist zahrnuje zábavné prvky jako běhání po virtuálním světě, plnění úkolů a získávání lepšího vybavení. Grafické zpracování hry se mi velice líbí, je vidět, že tým ačkoliv není bohužel dohledatelný a jejich důvod je prozatím osobní, na hře usilovně pracuje. Marketplace je již funkční a lze na něm zakoupit předměty, postavy i skiny.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář