Přihlásit se
Přidej se k nám
« Britaria Boss Fighters »

PlanetQuest

Publikováno: 15.8.2022

Ve hře PlanetQuest se vžijete do role mezigalaktického průzkumníka při objevování různých planet, sbírání tajemných artefaktů a zkoumání nových forem života.

Základní informace

PlanetQuest je herní filmový metaverse, zasazený do 27. století, kdy se lidstvo dostalo k blízkým hvězdám a planetám ve vesmíru.

Rada udržuje pečlivou rovnováhu mezi 3 hlavními frakcemi:

– Impérium – jediný vládce a bohatá kultura, založená na cti.

– Federace – bohatá obchodní republika, ovládaná senátem a volenými prezidenty.

– Unie – relativně nové ambiciózní hnutí, založené na komunálních ideálech, s vedením vlastních volených lidí.

Hra je založená na enginu Genesis, který by měl být schopný generovat a vykreslovat celé planety. Měla by být přístupná ve webovém prohlížeči nebo na zařízení se systémem Android.

Road Map

Early Access je plánován na první část roku 2023.

O hře

Navzdory dobytí hvězd je velká část vesmíru stále záhadou. Objevujete stopy dávné mimozemské civilizace, mnohem vyspělejší než naše vlastní planeta. Poznáváte sousední systémy a mocné planety s artefakty, které se zachovaly spolu s nevýslovným bohatstvím pro neohroženého průzkumníka.

Jako člen jedné ze tří hrdých frakcí se připojíte k lidstvu, které stojí na prahu proměny v multigalaktický druh. Svůj domov si vytvoří daleko od bezpečí prostoru rady, v neobjevených systémech a souhvězdích. Jako první narazíte na neznámé planety při hledání artefaktů a kvanta. Substance, kterou po sobě zanechali tvůrci artefaktů, je zásadní rolí v utváření nového směru pro lidstvo. Na své cestě získáváte přátele a odměny.

PlanetQuest vypráví příběh svých hráčů prostřednictvím hratelnosti, ale také díky jedinečným sběratelským předmětům, jako jsou umění a komiksy, poháněné blockchainem. Projekt nakonec vyroste ke skutečnému filmovému multivesmíru, který přinese své příběhy na streamovací služby a stříbrné plátno.

Zkoumání planet

Jádro hry PlanetQuest se odehrává na povrchu planet, ve vlastnictví hráče i mimo něj. Planety posilují všechny aspekty hry PlanetQuest – průzkum, boj, obchodování a stavbu.

Mise a přežití

Během průzkumu budou hráči dostávat mise od známých tváří i nových postav. Při hledání kvanta (token $PQX) nebo artefaktů vás tyto dynamicky generované mise mohou postavit proti nebezpečným tvorům, nebo průzkumníkům z nepřátelských frakcí.

Typy vybavení

Lze narazit na výstroj a výzbroj různých úrovní, sestrojenou z dílů nebo zakoupenou od jiných hráčů na burze. Od průzkumných obleků po plazmové pušky a od průzkumných dronů až po singularitní granáty. Hráči si mohou upravit své vybavení tak, aby co nejlépe odpovídalo potřebám jejich týmu a misi, což přináší zcela odlišné herní zážitky.

Hraní a vydělávání

Vlastnictví planet, cechů a vybavení je v rukou hráčů. Hra jim nabízí příležitost prozkoumat vesmír a vydělat si při tom. Vše, co ve hře PlanetQuest vlastníte, si můžete ponechat, nebo vyměnit.

Ve hře lze vlastnit planety, cechy, vybavení a artefakty. Vybavení a artefakty lze najít a obchodovat s nimi.

Frakce

Ve hře jsou 3 frakce, kdy každá z nich má jiné priority:

Impérium – prolnuté tradicí, s kulturou postavenou na cti a slávě. V jeho čele stojí všemocný císař, jenž vládne a je uctíván mezi obyvatelstvem. Ambicí Impéria je přinést mír, slávu a řád do chaotického světa prostřednictvím jednotné vize, kterou všichni jeho lidé sdílejí.

Federace – společnost, postavená na principech svobody a technologické prosperity. Je to demokratický systém se třemi prezidenty, kteří předsedají jeho obyvatelstvu. Federace se snaží vybudovat svět individuální svobody a úspěchů pro své občany.

Unie – hrdá na své ušlechtilé úsilí o spravedlnost a rovnost pro všechny své lidi. Díky pravidelně voleným vůdcům zajišťuje, že žádná skupina lidí nepřevezme moc a nadvládu nad ostatními. Unie se zavazuje vybudovat lepší zítřky pro všechny prostřednictvím hodnot péče, komunity a spolupráce.

Cechy

Každá frakce má svůj vlastní druh cechů v podobě domů, korporací a koalic, které poskytují prostor pro omezený počet planet. Cechy přicházejí na různých úrovních rarity, z nichž každá nabízí více výhod vlastníkovi cechu a planetám, jež jsou jeho součástí.

Požadavky na hráče

Hra bude hratelná v prohlížeči a později také na mobilních zařízeních se systémem Android.

Tokenomika

Hlavním herním tokenem bude $PQX (ERC-20) s celkovou zásobou 2 500 000 000.

Bude se používat pouze ve hře, a to k obchodu, konstrukci zařízení a přípravě zásob, pro meziplanetární lety, transport, aktivaci artefaktů a pojmenování planet.

Rozdělení tokenů:

STAKOVÁNÍ

V PlanetQuest si může každý vlastník aktiva snadno a rychle zajistit generování zisku. Hra obsahuje zabudovaný Native Yield Management System. Tento systém umožní vlastníkům aktiv stanovit jednoduchá výdělková kritéria pro používání jejich vybavení, vytvoření si domova na jejich planetě nebo připojení se k jejich cechu. Hráči nebo vlastníci planet, kteří splňují požadavky, si mohou okamžitě pronajmout vybavení. Pokud se připojíte k planetě nebo se stanete součástí cechu, zvýší se jejich vlastníkovi příjmový potenciál a výnos z aktiva.

Ekonomika

Způsob odměňování hráčů:

Vysvětlení ekonomické interakce ve hře:

Partneři

Tým

Tým je složený z členů z celého světa, známých pouze jmény.

Názor analytika

„Hru bude možné hrát Free-2-Play a trochu na ní vydělat i bez investice. Naopak investice do pozemků a cechů se může vyplatit, pokud hra nabídne a dodrží skutečně vše, o čem se píše ve whitepaperu. Hra by také mohla fungovat jako metaverse, chopí-li se vývojáři šance.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář