Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Terra nakoupila BTC za dalších 230 000 000 USD

Zdá se, že Terra plní svůj slib. Společnost  nakoupila další bitcoiny v hodnotě 230 milionů dolarů. Protokol Do Kwon tak překonal včerejší nákupy MicroStrategy Michaela Saylora.

Terra přikoupila BTC za 230 000 000 USD

Společnost terra kupuje Bitcoin

Zdá se, že Terra plní svůj slib. Společnost nakoupila další bitcoiny v hodnotě 230 milionů dolarů. Protokol Do Kwon tak překonal včerejší nákupy MicroStrategy Michaela Saylora.

Terra kupuje bitcoiny v hodnotě 230 milionů dolarů

Protokol stojící za stablecoinem UST 6. dubna přidal dalších 230 milionů dolarů v BTC do své LFG peněženky. V době psaní tohoto článku se cena bitcoinu pohybuje kolem 42 000 dolarů.

Pohyby peněženky můžete sledovat zde. Všechny transakce se uskutečnily za průměrnou cenu mezi 45 000 a 45 500 USD. Výsledkem je, že celkové vlastnictví společnosti je celkem 35 767 BTC.

Do Kwon na podporu UST s bitcoiny

V rozhovoru pro Bloomberg před pár dny Do Kwon částečně prozradil důvody, proč se Terra rozhodla koupit bitcoiny a proč si vybrala právě tuto kryptoměnu.

Jedna důležitá věc, kterou je třeba mít u Terra na paměti, je, že jde o decentralizovaný stablecoin. V tom smyslu, že neexistuje emitent. Kdokoli může vyřadit UST spálením LUNA za 1 $.

Na otázku, proč prozrazuje své plány na nákup BTC a v zásadě umožňuje potenciálním konkurentům zvýšit cenu, odpověděl, že je důležité být zcela transparentní pro komunitu ohledně celého rozhodovacího procesu.

Generální ředitel společnosti Terra také tvrdil, že by se mělo pamatovat na to, že toto není „rozhodnutí společnosti ve smyslu, že nakupují bitcoiny – už jsem daroval peníze, abychom tyto rezervy mohli budovat jménem komunity“.

Po dosažení počáteční hranice 3 miliard dolarů, dodal, budou i nadále nakupovat další mince, aby posílily své rezervy.

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář