Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Vývojáři oznámili datum sloučení Etherea

Sloučení Etherea je jedna z nejočekávanějších událostí v odvětví krypta. Toto sloučení bylo už několikrát odkládáno, ale nyní už je skoro za dveřmi a proběhne dokonce dříve než bylo plánováno vývojáři.

Vývojáři oznámili datum sloučení Etherea

Sloučení Etherea je jedna z nejočekávanějších událostí v odvětví krypta. Sloučení bylo už několikrát odkládáno, ale nyní už je skoro za dveřmi. Sloučení proběhne dříve než bylo plánováno dle vývojářů.

Kdy a jak?

Sloučení Etherea je jedna z nejočekávanějších událostí v odvětví krypta. Sloučení bylo už několikrát odkládáno, ale nyní už je skoro za dveřmi. Vývojáři Etherea předpokládají, že ke sloučení dojde 15. nebo 16. září. Ovšem je nutno podotknout, že tento časový rámec se může změnit v důsledku mnoha faktorů, a tak nelze s datem počítat jako s definitivním.

Spoluzakladatel EthHub, Anthony Sassano, na Twitteru prohlásil: „Sloučení mainnetu Etherea je předběžně naplánováno na 15./16. září.“ Anthony Sassano dodal, že tato zpráva vzešla z hovoru s hlavními vývojáři.

Ke sloučení Etherea zbývají poslední dva kroky, jímž se říká “Bellatrix” a “Paris”. Anthonymu Sassanovi bylo potvrzeno, že “Bellatrix” se uskuteční 6. září. Finální část upgradu “Paris”, proběhne, až hash rate Etherea dosáhne určité úrovně, která je očekávaná 15. září.

Co je to Sloučení Etherea?

Ethereum je blockchain, který je na protokolu Proof-of-Work. Ovšem tento protokol zpracovává transakce pomaleji a spotřebovává mnoho energie oproti Proof-of-Stake protokolu. A tak vývojáři Etherea založili Beacon chain, který funguje na protokolu Proof-of-Stake. Jednodušeji řečeno, sloučení Etherea je spojení Ethereum mainnet s Beacon chain, a tak Ethereum kompletně opustí Proof-of-Work protokol.

zdroje: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář