Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Vývojáři oznámili datum sloučení Etherea

Sloučení Etherea je jedna z nejočekávanějších událostí v odvětví krypta. Toto sloučení bylo už několikrát odkládáno, ale nyní už je skoro za dveřmi a proběhne dokonce dříve než bylo plánováno vývojáři.

Vývojáři oznámili datum sloučení Etherea

Sloučení Etherea je jedna z nejočekávanějších událostí v odvětví krypta. Sloučení bylo už několikrát odkládáno, ale nyní už je skoro za dveřmi. Sloučení proběhne dříve než bylo plánováno dle vývojářů.

Kdy a jak?

Sloučení Etherea je jedna z nejočekávanějších událostí v odvětví krypta. Sloučení bylo už několikrát odkládáno, ale nyní už je skoro za dveřmi. Vývojáři Etherea předpokládají, že ke sloučení dojde 15. nebo 16. září. Ovšem je nutno podotknout, že tento časový rámec se může změnit v důsledku mnoha faktorů, a tak nelze s datem počítat jako s definitivním.

Spoluzakladatel EthHub, Anthony Sassano, na Twitteru prohlásil: „Sloučení mainnetu Etherea je předběžně naplánováno na 15./16. září.“ Anthony Sassano dodal, že tato zpráva vzešla z hovoru s hlavními vývojáři.

Ke sloučení Etherea zbývají poslední dva kroky, jímž se říká “Bellatrix” a “Paris”. Anthonymu Sassanovi bylo potvrzeno, že “Bellatrix” se uskuteční 6. září. Finální část upgradu “Paris”, proběhne, až hash rate Etherea dosáhne určité úrovně, která je očekávaná 15. září.

Co je to Sloučení Etherea?

Ethereum je blockchain, který je na protokolu Proof-of-Work. Ovšem tento protokol zpracovává transakce pomaleji a spotřebovává mnoho energie oproti Proof-of-Stake protokolu. A tak vývojáři Etherea založili Beacon chain, který funguje na protokolu Proof-of-Stake. Jednodušeji řečeno, sloučení Etherea je spojení Ethereum mainnet s Beacon chain, a tak Ethereum kompletně opustí Proof-of-Work protokol.

zdroje: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář