Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Strike představuje Visa kartu

Digitální platební platforma – Strike – oznámila spuštění nové karty Visa, se kterou bude spárována. Svým uživatelům dává možnost získat odměny za platby v kryptoměnách.

Strike představuje Visa kartu

Digitální platební platforma – Strike – oznámila spuštění nové karty Visa, se kterou bude spárována. Svým uživatelům dává možnost získat odměny za platby v kryptoměnách.

Visa karta od Strike

Populární digitální peněženka postavená na Lightning Network, Strike, včera prostřednictvím Twitteru oznámila představení nové karty Visa. Zákazníci aplikace nyní budou moci „vzít Strike kamkoliv a získat odměny za každodenní výdaje“.

Strike je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro kryptoměny na bázi Lightning Network. LN je protokol vrstvy 2 určený k urychlení transakcí založených na bitcoinech. Aktivity společnosti získaly větší publicitu v dubnu letošního roku, kdy oznámila integraci s Shopify a partnerství s platební společností Blackhawk a NCR.

Během série tweetů Strike oznámil, že vlastníci nové karty ji budou moci použít na přímé vklady, platby v BTC, nákup této kryptoměny, převod finančních prostředků, jejich utrácení přes Apple Pay a Google Pay a získávání odměn. Společnost také deklarovala, že věnuje 1 % ze všech zisků souvisejících s novým produktem na rozvoj open source bitcoinové sítě.

Lightning Labs, subjekt zapojený do vývoje Lightning Network, vybral v dubnu 70 milionů dolarů v kole financování série B.

Lightning Network na pomoc Argentině

Argentina je jednou ze zemí nejvíce postižených inflací na světě. Ekonomové předpovídají, že do konce roku bude její úroveň v zemi kolem 60%. Kromě toho má být 7 milionů občanů v zóně chudoby.

Společnost Strike začátkem letošního roku oznámila spuštění sítě Lightning Network v Argentině. Jack Mallers, zakladatel a generální ředitel společnosti Strike, potvrdil tuto zprávu na Twitteru. Vyjádřil názor, že bitcoin by mohl „dát naději lidem v Argentině“. To jim dává možnost mít „stabilní hotovostní zůstatek, který lze utratit okamžitě i bezplatně“. Mallers také popsal bitcoinovou síť jako dokonalý peněžní systém, který přináší „základní lidskou svobodu“.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář