Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Hra Shiba Inu Eternity byla představena na Gamescomu

Je před námi premiéra Shiba Inu Eternity. Produkce byla oficiálně představena během akce Gamescom.

Hra Shiba Inu Eternity byla představena na Gamescomu

Je před námi premiéra Shiba Inu Eternity. Produkce byla oficiálně představena během akce Gamescom.

Hra pro fanoušky Shiba Inu

„William Volk se zúčastní Gamescomu, největšího světového herního akce a veletrhu z hlediska výstavního prostoru a návštěvnosti, aby představil Shiba Eternity. Vydavatelé a společnosti každý rok představují nový software a hardware pro průmysl a soukromé osoby.“

– mohli jste si přečíst na Twitteru 22. srpna. William Volk je americký vývojář a vydavatel mobilních her. Je hlavním futuristou Forward Reality, vydavatele z VR trhu.

Samotný Volk později potvrdil, že hru bude prezentovat. Během Gamescomu Volk, který se nakonec stal výrobním konzultantem, řekl, že Shiba Eternity přijde na trh v září 2022. Podle jeho slov společnost před premiérou Shiba Eternity potřebuje ještě velmi intenzivní testy, neboť vývojáři se chtějí ujistit, že hra je bez technických chyb.

„Před světovou premiérou se ujistíme, že hra je plně otestována. Test zahrnuje velký počet uživatelů, kteří spolu hrají najednou,“ řekl Volk.

Připomeňme, že tým Shiba Inu už má za sebou první etapu testování, která probíhala ve Vietnamu. Hra byla v zemi srdečně vítaná a byla stažena více než tisíckrát. Poradce Shiba Eternity také uvedl, že testy dopadly relativně dobře. Volk však zdůraznil že je potřeba zvýšit server Shiba Eternity o faktor 50, aby uspokojil poptávku po uvedení na trh.

Kromě data vydání Shiba Eternity se Volk podělil také o několik zajímavých detailů o hře. Poznamenal, že kromě SHIB byla Shiba Eternity také inspirována Hearthstone, hrou, kterou popsal jako nejlepší sběratelskou karetní hru.

„Chtěli jsme to udělat ve 3D a hra by měla vypadat dobře na mobilních i nemobilních zařízeních,“ řekl.

Dodal, že karty ve hře „jsou navrženy tak, aby odpovídaly světu a mytologii světa Shiba.“

Gamescom

Gamescom je veletrh videoher, který se každoročně koná v Německu. Je všeobecně uznávána jako jedna z největších akcí tohoto typu. Celková užitná plocha využívaná k její organizaci je téměř 220 000 metrů čtverečních. Letos se akce zúčastnilo 1100 inovátorů z 53 zemí.

zdroje: decrypt.co, oKrypte.sk

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář