Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Meta přináší aktualizaci na Facebooku a Instagramu, týkající se NFT

Meta oznámila aktualizaci svých funkcí NFT na Facebooku a Instagramu. Odteď obě platformy sociálních médií umožní uživatelům v USA a jiných zemích integrovat své peněženky a sdílet své vlastní NFT s přáteli a sledovateli.

Meta přináší aktualizace, týkající se NFT

Meta oznámila aktualizaci svých funkcí NFT na Facebooku a Instagramu. Odteď obě platformy sociálních médií umožní uživatelům v USA a jiných zemích integrovat své peněženky a sdílet své vlastní NFT s přáteli a sledovateli.

Nové možnosti pro NFT na Instagramu a Facebooku

Podle oficiálního oznámení mají nyní všichni uživatelé ve 100 zemích, kde jsou na Instagramu dostupné digitální sbírky, k této nové funkci přístup. Pro připojení k platformám sociálních médií, kde uživatel nebo tvůrce obsahu prezentuje své NFT, musí uživatelé zkontrolovat, zda Facebook a Instagram podporují jejich peněženky. V době psaní tohoto článku nabízejí platformy podporu pro Ethereum, Polygon a Flow Network.

Platforma sociálních médií také poskytuje podporu pro peněženky, jako jsou Trust Wallet, Coinbase Wallet, Dapper Wallet a MetaMask. Ten je jedním z nejpopulárnějších, neboť uživatelům nabízí nástroj, který jim umožňuje snadné připojení k Facebooku, Instagramu a jiným platformám.

Jak vysvětlila společnost Meta, uživatelé musí být přihlášeni do svého účtu, aby mohli propojit své peněženky s platformami. Potom už jen stačí vstoupit do sekce nastavení, z nabídky vybrat záložku digitální sbírka a vybrat možnost propojení peněženky s platformou.

Sociální platformy pak zobrazí obrazovku se žádostí o dodatečné informace, jako je například heslo k peněžence. Nakonec budou muset uživatelé kliknout na „Podepsat“, aby potvrdili přístup ke svým portfoliím digitálních aktiv. Celý proces trvá několik minut, každou peněženku lze propojit jen s jedním účtem na Instagramu nebo Facebooku.

Platformy sociálních médií zobrazí další informace o NFT, jako například: autora, popis a nativní blockchain tokenu.

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář