Přihlásit se
Přidej se k nám
« Edensol Thunder Lands »

RFOX

Publikováno: 14.1.223

RFOX nabízí metaverzní příležitosti prostřednictvím virtuálních světů, které komukoliv umožňují tvořit, vydělávat a hrát si bez hranic a omezení. Cílem projektu je stát se globálním lídrem v oblasti imerzivních technologií zaměřených na odměny, zábavu, drobné obchodování a komunitní zážitky.

Oficiální trailer

Základní informace

RFOX je celý ekosystém, který se zaměřuje na vybudování všech aspektů nezbytných pro očekávaný příchod metaverza. Hlavním produktem je RFOX Valt – nový virtuální prostor poskytující strhující zážitek s prvky NFT, financí, médií a her.

Road Map

Q3 – 2022

RFOX VALT

 • Prodej povolenek na mintování CitiXens Avatars Mint Pass

RFOX GAMES

 • Uzavřená beta verze druhé hry – Android/iOS
 • Otevřená beta verze druhé hry – Android/iOS
 • Limitovaná edice Grimspiel Collection – pálení KOGs a odkup vycraftěných předmětů (Craft redemption)
 • Speciální edice CPAG

 

Q4 – 2022

RFOX VALT

 • Prodej Hudební čtvrti (Music Quarter)
 • Apartmány MVP (Minimum Viable Product) verze
 • Čtvrť Arkamoto 1.0
 • Hudební čtvrť MVP verze
 • Apartmány 1.0
 • Vědecko-technologická čtvrť MVP verze

RFOX FINANCE

 • Spuštění poolu pro staking v Hudební čtvrti

 

Q1 – 2023

RFOX FINANCE

 • Spuštění poolů ve Vědecko-technologické čtvrti

O hře

RFOX vyvíjí technologické nástroje pro různé podniky v metaverzu a usnadňuje spotřebitelům přijetí a umělcům/podnikům účast v ekosystému. Usiluje o vytvoření masivní decentralizované aplikace, která využívá technologii blockchainu, umělou inteligenci a rozšířenou/virtuální realitu.

Hlavní tým navrhuje pro každý z podniků „minimální životaschopný produkt“ (Minimum Viable Product) v závislosti na existujících obchodních modelech a marketingové analýze. Poskytují pomoc prostřednictvím vytváření sítí a implementují řešení, která oslovují rostoucí publikum. K dnešnímu dni mají v rámci projektu pět různých podniků:

RFOX Games: Model Play-2-Earn pro oblast mobilních her. Pracuje se zde na vývoji funkčního ekosystému her založených na turnajích a je platformou, která podporuje tzv. klíče k dalším hrám (KOGs – Keys to Other Games). To znamená, že každé NFT lze použít v řadě nově vznikajících her.

Zatím tento počin vydal hru KOGs: SLAM!, což je virtuální simulace známé hry „Pogy“ neboli „víčka od mléka – Milk caps“, kterou hrálo mnoho lidí, když byli malí.

RFOX Finance: Jedná se o zapojení do světa decentralizovaných financí, přístup k produktům, yield farming a single-asset (pouze jedno aktivum) staking tokenů. Jejich hlavní úlohou je spravovat tokenomiku RFOX a VFOX tokenů.

RFOX Media: Umožňuje uživatelům přispívat obsahem a streamováním, vydělávat a vytvářet hodnotu s využitím nových technologií jako je blockchain a virtuální realita.

RFOX NFTs: Tato platforma funguje jako „Shopify“ pro NFT aktiva, nabízí kontrakty, design webových stránek, vytváření trhu a automatické zalistování na hlavní burzy. Jedná se o tzv. whitelabel NFT řešení, které umožňuje maloobchodníkům mintovat a obchodovat s jejich NFT.

RFOX Valt: Jedná se o součást základního produktu RFOX, který poskytuje digitálně propojenou platformu pro metaverzum. Spojuje maloobchod, e-commerce a zábavu. Zabraňuje tomu, aby předchozí projekty uvízly v modelu věčného zvyšování cen kvůli integraci každého z nich do metaverza. Uživatelé RFOX Valt budou komunikovat prostřednictvím svých individuálních virtuálních identit (avatarů).

Požadavky na hráče

RFOX ID bude fungovat jako primární multi-chainová herní peněženka na všech platformách. Uživatelé budou RFOX ID používat pro přihlášení do aplikace RFOX VALT, která bude k dispozici pro VR, PC a mobilní zařízení (Android a iOS).

Tokenomika

$RFOX

 • Celková zásoba: 487 000 000.
 • Token RFOX pohání ekonomiku celého ekosystému RFOX (včetně RFOX Valt) a funguje jako jediná oficiální měna. Používá se k transakcím v rámci metaverza, tvorbě a nákupu NFT, placení za herní předměty, nákupu videa a obrazového obsahu, trading poplatkům a rozvoji poolů likvidity.

$VFOX

 • Celková zásoba: 21 000 000.
 • $VFOX je token odměn $RFOX Valt a ekosystému RFOX.
 • Jak $RFOX, tak $VFOX lze stakovat a získat zpět více $VFOX a $RFOX.

Ekonomika

Držitelé tokenů $RFOX mohou získat tokeny $VFOX prostřednictvím stakování.

Naopak držitelé $VFOX mohou vydělávat $RFOX prostřednictvím stakování a dalších aktivit ekosystému, které však zatím nejsou definovány.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Důvodem, proč se řada odborníků domnívá, že metaverse je otázkou „kdy“, nikoli „jestli“, je fakt, že s nástupem nových technologií se méně moderní pojmy staly téměř zastaralými.

Vlivné společnosti, které se snaží uvést metaverzum do života, s sebou mohou přinášet stejné staré problémy (zaujatost, obtěžování, cenzuru). Tato situace vytvořila mezi blockchainovými vývojáři jakýsi závod, kterého se RFOX zcela jistě účastní.

Tomuto projektu se daří vyvíjet nástroje a funkce, které jsou pro metaverza zásadní. S velkou důvěryhodností a vizí dokáží ponořit uživatele do ekosystému, aniž by si tito uvědomili, že se nacházejí na blockchainu. To je jistě směr, kterým je třeba mířit. Problémem je tvrdá konkurence v metaverzu, protože na rozdíl od videoher si většina uživatelů bude muset vybrat jedno nebo dvě metaverza, se kterými bude trávit svůj čas. Vzhledem k tomu, že již existují i lépe vypadající metaverse projekty, musí RFOX najít způsob, jak vyvinout výkonnější grafický engine a poskytnout atraktivnější nabídku.

RFOX Games s vydáním KOGs: SLAM! promarnili obrovskou příležitost. Kdyby lépe využili toho, čeho mohli dosáhnout, mělo by to na jejich image obrovský dopad. Rozhodně se jedná o seriózní projekt s dobrými nápady, ale vzhledem k tomu, že jejich první hra byla propadák, prozatím tento projekt vynechám.“

Rubén Hernández

Rubén Hernández

Publikováno: 14.1.2023

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář