Přihlásit se
Přidej se k nám
« Edensol Thunder Lands »

RFOX

Publikováno: 14.1.223

RFOX nabízí metaverzní příležitosti prostřednictvím virtuálních světů, které komukoliv umožňují tvořit, vydělávat a hrát si bez hranic a omezení. Cílem projektu je stát se globálním lídrem v oblasti imerzivních technologií zaměřených na odměny, zábavu, drobné obchodování a komunitní zážitky.

Oficiální trailer

Základní informace

RFOX je celý ekosystém, který se zaměřuje na vybudování všech aspektů nezbytných pro očekávaný příchod metaverza. Hlavním produktem je RFOX Valt – nový virtuální prostor poskytující strhující zážitek s prvky NFT, financí, médií a her.

Road Map

Q3 – 2022

RFOX VALT

 • Prodej povolenek na mintování CitiXens Avatars Mint Pass

RFOX GAMES

 • Uzavřená beta verze druhé hry – Android/iOS
 • Otevřená beta verze druhé hry – Android/iOS
 • Limitovaná edice Grimspiel Collection – pálení KOGs a odkup vycraftěných předmětů (Craft redemption)
 • Speciální edice CPAG

 

Q4 – 2022

RFOX VALT

 • Prodej Hudební čtvrti (Music Quarter)
 • Apartmány MVP (Minimum Viable Product) verze
 • Čtvrť Arkamoto 1.0
 • Hudební čtvrť MVP verze
 • Apartmány 1.0
 • Vědecko-technologická čtvrť MVP verze

RFOX FINANCE

 • Spuštění poolu pro staking v Hudební čtvrti

 

Q1 – 2023

RFOX FINANCE

 • Spuštění poolů ve Vědecko-technologické čtvrti

O hře

RFOX vyvíjí technologické nástroje pro různé podniky v metaverzu a usnadňuje spotřebitelům přijetí a umělcům/podnikům účast v ekosystému. Usiluje o vytvoření masivní decentralizované aplikace, která využívá technologii blockchainu, umělou inteligenci a rozšířenou/virtuální realitu.

Hlavní tým navrhuje pro každý z podniků „minimální životaschopný produkt“ (Minimum Viable Product) v závislosti na existujících obchodních modelech a marketingové analýze. Poskytují pomoc prostřednictvím vytváření sítí a implementují řešení, která oslovují rostoucí publikum. K dnešnímu dni mají v rámci projektu pět různých podniků:

RFOX Games: Model Play-2-Earn pro oblast mobilních her. Pracuje se zde na vývoji funkčního ekosystému her založených na turnajích a je platformou, která podporuje tzv. klíče k dalším hrám (KOGs – Keys to Other Games). To znamená, že každé NFT lze použít v řadě nově vznikajících her.

Zatím tento počin vydal hru KOGs: SLAM!, což je virtuální simulace známé hry „Pogy“ neboli „víčka od mléka – Milk caps“, kterou hrálo mnoho lidí, když byli malí.

RFOX Finance: Jedná se o zapojení do světa decentralizovaných financí, přístup k produktům, yield farming a single-asset (pouze jedno aktivum) staking tokenů. Jejich hlavní úlohou je spravovat tokenomiku RFOX a VFOX tokenů.

RFOX Media: Umožňuje uživatelům přispívat obsahem a streamováním, vydělávat a vytvářet hodnotu s využitím nových technologií jako je blockchain a virtuální realita.

RFOX NFTs: Tato platforma funguje jako „Shopify“ pro NFT aktiva, nabízí kontrakty, design webových stránek, vytváření trhu a automatické zalistování na hlavní burzy. Jedná se o tzv. whitelabel NFT řešení, které umožňuje maloobchodníkům mintovat a obchodovat s jejich NFT.

RFOX Valt: Jedná se o součást základního produktu RFOX, který poskytuje digitálně propojenou platformu pro metaverzum. Spojuje maloobchod, e-commerce a zábavu. Zabraňuje tomu, aby předchozí projekty uvízly v modelu věčného zvyšování cen kvůli integraci každého z nich do metaverza. Uživatelé RFOX Valt budou komunikovat prostřednictvím svých individuálních virtuálních identit (avatarů).

Požadavky na hráče

RFOX ID bude fungovat jako primární multi-chainová herní peněženka na všech platformách. Uživatelé budou RFOX ID používat pro přihlášení do aplikace RFOX VALT, která bude k dispozici pro VR, PC a mobilní zařízení (Android a iOS).

Tokenomika

$RFOX

 • Celková zásoba: 487 000 000.
 • Token RFOX pohání ekonomiku celého ekosystému RFOX (včetně RFOX Valt) a funguje jako jediná oficiální měna. Používá se k transakcím v rámci metaverza, tvorbě a nákupu NFT, placení za herní předměty, nákupu videa a obrazového obsahu, trading poplatkům a rozvoji poolů likvidity.

$VFOX

 • Celková zásoba: 21 000 000.
 • $VFOX je token odměn $RFOX Valt a ekosystému RFOX.
 • Jak $RFOX, tak $VFOX lze stakovat a získat zpět více $VFOX a $RFOX.

Ekonomika

Držitelé tokenů $RFOX mohou získat tokeny $VFOX prostřednictvím stakování.

Naopak držitelé $VFOX mohou vydělávat $RFOX prostřednictvím stakování a dalších aktivit ekosystému, které však zatím nejsou definovány.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Důvodem, proč se řada odborníků domnívá, že metaverse je otázkou „kdy“, nikoli „jestli“, je fakt, že s nástupem nových technologií se méně moderní pojmy staly téměř zastaralými.

Vlivné společnosti, které se snaží uvést metaverzum do života, s sebou mohou přinášet stejné staré problémy (zaujatost, obtěžování, cenzuru). Tato situace vytvořila mezi blockchainovými vývojáři jakýsi závod, kterého se RFOX zcela jistě účastní.

Tomuto projektu se daří vyvíjet nástroje a funkce, které jsou pro metaverza zásadní. S velkou důvěryhodností a vizí dokáží ponořit uživatele do ekosystému, aniž by si tito uvědomili, že se nacházejí na blockchainu. To je jistě směr, kterým je třeba mířit. Problémem je tvrdá konkurence v metaverzu, protože na rozdíl od videoher si většina uživatelů bude muset vybrat jedno nebo dvě metaverza, se kterými bude trávit svůj čas. Vzhledem k tomu, že již existují i lépe vypadající metaverse projekty, musí RFOX najít způsob, jak vyvinout výkonnější grafický engine a poskytnout atraktivnější nabídku.

RFOX Games s vydáním KOGs: SLAM! promarnili obrovskou příležitost. Kdyby lépe využili toho, čeho mohli dosáhnout, mělo by to na jejich image obrovský dopad. Rozhodně se jedná o seriózní projekt s dobrými nápady, ale vzhledem k tomu, že jejich první hra byla propadák, prozatím tento projekt vynechám.“

Rubén Hernández

Rubén Hernández

Publikováno: 14.1.2023

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář