Přihlásit se
Přidej se k nám
« Medieval Empires Novopangea »

Garbles

Publikováno: 21.12.2022

Vyčistěte naši atmosféru s roztomilými příšerkami Garbles a získejte odměny.

Oficiální trailer

Základní informace

Garbles je AR mobilní hra umožňující hráčům sbírat on-chain kredity. Vytvořením Garbles postav mají hráči přispět k vyčištění CO2 z naší atmosféry. Garbles chce tímto projektem co nejvíce vyčistit naši atmosféru akvizicí CO2 tokenů.

Road Map

Q2 2022

  • Budování týmu a komunity.

Q3 2022

  • Komunitní soutěže.
  • Soukromá beta.
  • Prodej Transmuters NFT.

Q4 2022

  • Generování Garbles.
  • Distribuce tokenů.

Q1 2023

  • Další vývoj.

O hře

Cílem hry je nasbírat co nejvíce odpadků dříve než znečistí životní prostředí. Většina odpadků může být přeměněna na užitečné zdroje. Ve hře jsou dva typy zdrojů – NFT a herní předměty. Vejce, odpadky, transmutory a odznaky jsou NFT. Tato NFT mohou být využita ve hře nebo prodána na marketplace.

Herní předměty, sladkosti a náplně vysavačů jsou užitečné ve hře, ale nemohou být vyměněny nebo prodány na marketplace. NFT a herní předměty mohou být nalezeny v pytlích na odpadky různě po mapě. Když hráč nahromadí dostatek zdrojů, může si vytvořit svého Garbla pomocí transmutorů.

Capture

Když hráči narazí na vejce nebo pytel s odpadky, spustí se Capture mód. Capture mód je minihra, kde musí hráči vysavačem vysát NFT nebo herní předmět. Vysavače budou pro správnou funkci vyžadovat náplně. Ty by mělo být možné jednoduše nalézt na mapě.

Raidy

Raidy jsou časově omezenou misí na vyčištění teritoria, které bylo napadeno koloniemi odpadkových nestvůr. Hráči v tomto módu nasadí své Garbles nejvýše po třech, aby zkonzumovali nestvůry dříve, než rozšíří nečistotu po oblasti. Až bude mise hotová, hráč obdrží odměny v podobě herních předmětů, NFT a $NUCLEAR.

Transmutace

Transmutace v tomto případě znamená proces přeměny odpadu na Garbles, neboli mintování Garbles. Aby mohl hráč tento proces uskutečnit, potřebuje transmutor, do něhož vloží odpadky a vejce. Transmutory se dají najít různě po světě, a pokud ho hráč najde jako první, může transmutor mintovat a kontrolovat tak oblast kolem transmutoru. V případě návštěvy transmutoru ostatními hráči dostane vlastník odměnu z poplatků v $NUCLEAR. Další část poplatků Je spálena a jiná část poplatků slouží k hromadění on-chain karbonových kreditů.

Garbles

Jde o NFT postavičky ve hře. Hráči je mohou získat pomocí transmutoru a kombinace vajec a odpadků. Garbles jsou užiteční pro získávání odměn, při raidech nebo je lze prodat na marketplace. Hráči mohou své Garbles krmit sladkostmi a zvýšit tak jejich spokojenost.

CO2 tokeny

CO2 tokeny jsou on-chain reprezentací karbonových kreditů, které dávají společnostem právo k aktivitám vypouštějícím znečištění do ovzduší. Aby Garbles tomuto zabránili, veškeré poplatky z transakcí a transmutace půjdou do pokladnice, ze které se CO2 tokeny budou nakupovat. Následně se rozhodne, jak s těmito tokeny naložit.

Požadavky na hráče

Hra je Free-2-Play a bude dostupná pro mobilní zařízení s Android a iOS.

Tokenomika

$NUCLEAR je nativní token hry. Lze jím nabít transmutory, zaplatit jiným hráčům za přístup k transmutoru či ho obchodovat na marketplace.

Ekonomika

Hráči mohou vydělávat:

  • Obchodováním na marketplace.
  • Na poplatcích jiných hráčů za využívání transmutoru.

Tým

Gabriele Picco – výzkumný inženýr.

Andrea Fortugno – zakladatel.

Luca Cillario – softwarový inženýr.

Názor analytika

„Líbí se mi nápad na vyčištění životního prostředí pomocí hry. Hra samotná náš svět samozřejmě nevyčistí, ale je to zábavný způsob, jak vštípit mladé generaci problematiku zatížení naší planety. Vzhledem k tomu, že jediný způsob pomoci životnímu prostředí prostřednictvím hry je sbírat CO2 tokeny, které nejsou (oproti emisním listinám) v korporátním světě vůbec používány, se bohužel jedná o špatně vypadající kopii Pokémon GO.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář