Přihlásit se
Přidej se k nám
« ev.io GLOBULA »

Gunstar

Publikováno: 7.9.2022

Gunstar je tahová strategická Play-2-Earn hra, postavená na platformě BSC, která obsahuje režim PvE, PvP bitvy a NFT mazlíčky.

Oficiální trailer

Základní informace

Gunstar je strategická NFT hra, ve které hráč vlastní svého mazlíčka (nebo několik mazlíčků), aby mohl bojovat proti AI hry nebo jiným hráčům v různých režimech. Hráč si může vybrat mezi PvE kampaní nebo PvP. Oba režimy lze hrát jako single player nebo multiplayer.

Hra se zaměřuje na rozvoj vašeho NFT mazlíčka a jeho dovedností. Každý mazlíček má jedinečné vlastnosti a dovednosti, které musíte dobře ovládnout, abyste mohli vyhrávat bitvy. K dispozici je celkem 23 různých mazlíčků s různými úrovněmi vzácnosti: Normal, Rare, Elite, Mythic, Legendary a Ascend.

Hráč může získat herní tokeny účastí na herních aktivitách. Tyto tokeny lze využít k nákupu herních předmětů, zvýšení úrovně mazlíčka, nákupu výdrže či k nákupu neherního tokenu. Ten se používá pro stakování, nákup/prodej mazlíčků na marketplace a další.

Road Map

Q1 2022:

Vydání dApps.

– Marketplace

– NFT prodej

– Stakování

– Vydání Gunstar 1.0 – Mainnet.

– Vydání Gunstar 1.1.

– Boss raid eventy.

– Aktualizace herního obsahu.

Q2 2022:

– Vydání verze 1.2 a 1.3.

– Aktualizace herního obsahu.

– PvP a leaderboard.

– Chatovací systém.

– Systém půjčování mazlíčků.

– Vývoj metaverza.

Q3 2022:

– Vydání velké aktualizace 2.0.

– Aktualizace herního obsahu.

– Metaverse (domácí NFT předměty).

– Rozvoj scholarship.

– Podpora pro iOS a Android.

Q4 2022:

– Vydání aktualizace 2.1.

– Aktualizace herního obsahu.

– Kosmetické NFT předměty.

– Rozvoj soukromého chainu.

Q1 2023:

Již brzy…

O hře

Gunstar je tahová strategická hra se zaměřením na rozvoj vašeho NFT mazlíčka. Skládá se z bitev proti herní AI nebo jiným hráčům, v závislosti na zvoleném herním režimu. Můžete vlastnit několik NFT mazlíčků, které lze vyvíjet a levelovat, jak se budete neustále zlepšovat a posouvat ve hře.

K dispozici jsou 4 herní módy:

– Kampaň: single PvE.

– Raid boss: single/co-op PvE.

– Aréna – sólo: single PvP.

– Aréna – tým: co-op PvP.

Kampaň: single PvE je příběh, v němž hráč prozkoumává StarWorld (metaverzum hry) a bojuje s nepřítelem, aby získal odměny, nové světy a mazlíčky.

Raid boss jsou události dostupné pouze po určitou dobu. Hráč se může rozhodnout, zda spojí síly s přáteli, nebo půjde do bitvy sám. Tímto způsobem může získat Pet fragmenty jako odměnu.

Aréna – sólo je PvP bitva s cílem porazit soupeře a vyšplhat se v leaderboardu. Každý hráč si může vzít do bitvy 2 mazlíčky.

Aréna – tým je PvP bitva, skládající se ze 2 týmů po 4 hráčích. V tomto režimu může hráč přivést do bitvy pouze 1 mazlíčka.

Hlavním tématem hry je systém NFT mazlíčků. Ti existují v různých tvarech, velikostech a mají rozdílné dovednosti, vzácnosti a efekty. Hráč dostane na začátku zdarma jednoho mazlíčka, který není NFT (nelze s ním obchodovat). Mazlíčky lze však získat nákupem vajíček a jejich vylíhnutím, nákupem mazlíčka přímo od ostatních hráčů a spojováním získaných Pet fragmentů.

Mazlíčci mají různé vzácnosti, od Normal (nejméně vzácný) až po Ascend (nejvzácnější). Pokud jde však o jejich moc, jsou v podstatě všichni stejní. Tvůrci hry nastavili systém jako dovednostní hru, nikoli předbíhání se v utrácení peněz. Velmi zkušený hráč s Normal mazlíčkem může snadno vyhrát bitvu proti hráči s mazlíčkem Ascend, který není příliš zručný.

 

Každý mazlíček má 3 jedinečné dovednosti a jednu pasivní. Hráč má k dispozici jeden útok za kolo, aby zasáhl svého soupeře. Pasivní dovednost je účinek mazlíčka v bitvě, například zvýšení síly útoku o 30 %.

Mazlíčky lze levelovat pomocí tokenu $GSC, ale nemohou překročit úroveň hráče.

Hráči mohou získat Pet fragmenty, což jsou úlomky duší mazlíčků. Mohou být použity k vytvoření nových mazlíčků díky sloučení s již existujícím. Pet fragmenty lze nyní získat otevřením Fragment packů, které lze získat během Raid boss bitev a umístěním v leaderbordu. Pokud hráč nechce fragmenty sloučit do nového mazlíčka, může je použít k upgradu svého stávajícího.

Požadavky na hráče

Pro připojení do hry je zapotřebí kryptoměnová peněženka. Po prvním přihlášení vás hra požádá o propojení. Bez peněženky se do hry nedostanete.

 

Gunstar je v podstatě Free-2-Play hra, ale má to jeden háček. Hráč nemusí investovat žádné prostředky, pokud se chce jen bavit a vydělat nějaké herní tokeny. Takový hráč bude mít pouze jednoho mazlíčka, kterého hra poskytuje všem, a nebude mít možnost získat nového. Pokud však chcete být konkurenceschopnější, můžete si koupit vajíčka k vylíhnutí nebo přímo mazlíčky na Gunstar marketplace.

 

Aby si hráč vydělal, musí držet alespoň dva NFT mazlíčky po dobu 7 dní. Díky tomu bude mít možnost vybrat ze hry tokeny.

Tokenomika

Token: $GST

Celková zásoba: 400 000 000

Hráči mohou tento token stakovat. V závislosti na době uzamčení $GST mohou získat APY ve výši 10% – 20%.

Herní token: $GSC

Tento token se používá pro aktivity ve hře a má neomezenou zásobu. Hráči si například mohou dokoupit výdrž, která jim umožní hrát i poté, co jim dojde. $GSC bude také použit na platby za pronájem domu (vyvíjí se), přepravu či kola štěstí.

Ekonomika

Aby mohli hráči vybrat tokeny ze hry, musí vlastnit dva mazlíčky po dobu 7 dní. v Gunstar existuje několik způsobů výdělku.

$GST lze vydělat účastí v PvP režimech a umístěním v leaderboardu. Uživatel může také obchodovat s mazlíčky na marketplace. V budoucnu budou hráči platit za nájem nebo vlastnictví domu. V případě vlastnictví lze vydělávat pronájmem jiným hráčům.

Kromě toho mohou hráči vydělávat $GSC hraním Kampaní, Boss raidů, Arén a umístěním v leaderboardu.

Partneři a investoři

Partneři

Investoři

Tým

Názor analytika

„Podle mého názoru se jedná o dobrou hru. I když je Free-2-Play, úvodní mazlíček zdarma není tak silný. V pokročilejší fázi hry, nebo proti jiným hráčům s lepšími mazlíčky, byste se svým úvodním měli problém. Pro udržení konkurenceschopnosti je nutné investovat do vejce nebo nového mazlíčka. Kromě toho hra nabízí několik režimů, díky nimž si každý přijde na své.

Tvůrci se postarali o to, aby šance na úspěch ve hře nebyly závislé na velikosti investice, protože vzácnost mazlíčka nevypovídá o jeho síle. Hra se zaměřuje zejména na hráčovy dovednosti a analýzu strategie.

Závěrem mohu konstatovat, že je to kvalitní hra. Projekt i jeho ekosystém se bude nadále zlepšovat a vyvíjet. Rozhodně bychom ho měli sledovat.“

Diego Kebork

Diego Kebork

Publikováno: 7.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář