Přihlásit se
Přidej se k nám
« Binemon CryptoMines Reborn »

Idle Cyber

Publikováno: 20.11.2022

Idle Cyber je obranná hra s technologií blockchain a kolekcí více než 40 NFT hrdinů.

Oficiální teaser

Základní informace

Ve hře Idle Cyber mají hráči za úkol bránit základnu, vylepšovat a vyvíjet hrdiny, plnit denní úkoly, vylepšovat zařízení a budovat obranné formace. Lze hrát PvP a PvE.

Road Map

Q2-2022

  • Spuštění guild.
  • Grand aréna.
  • Wold challenge.

Q3-2022

  • Duelový mód.
  • Tower rush.
  • Hero trial.

Q4-2022

  • Válka guild.
  • Ostrovy hráčů.
  • Turnajové akce.
  • Red zone (PvP v reálném čase).

O hře

Příběh se odehrává v roce 2088, kde se lidé v opevnění Cyber Defence brání proti hordám Kyborgů a Titánů. Úkolem je bránit základnu. Součástí Cyber Defence jsou NFT hrdinové, jež lze zakoupit v balíčcích. Hráč po otevření balíčku vygeneruje náhodného hrdinu. Každý hrdina má různé schopnosti a vlastnosti. K hrdinům bude možné zakoupit vybavení pro zlepšení jejich vlastností. Bude možné hrát proti hordám Kyborgů či proti jiným hráčům, a to jak sám, tak ve spolupráci s přáteli v guildách.

Dále je plánováno zavést denní úkoly, World challenge a další herní módy.

Požadavky na hráče

Hlavním požadavkem je zakoupení 6 boxů s NFT hrdinou pro zaplnění všech slotů. Dále už jen mobilní zařízení se systémem iOS nebo Android. Bez zakoupení hrdinů nelze v současné době vydělávat.

Tokenomika

$AFK – governance token používaný pro nákup NFT, staking, vývoj, obchodování a odměny. Token je postaven na Binance Smart Chainu. Držitelé tokenu mohou hlasovat o probíhajících událostech (např. využití zisků z NFT boxů).  Maximální zásoba tokenu není určena.

$IDLE – pomocný token používaný pro nákup předmětů/zařízení, aktualizace hrdinů/předmětů/zařízení, obchodování a odměny. $IDLE je také postaven na Binance Smart Chainu. Maximální zásoba tokenu není určena.

Ekonomika

$AFK token lze získat prostřednictvím režimu PvP v Grand aréně. Hráč musí mít level 55, minimálně 1000 bodů a musí se umístit do pozice 1000.

$IDLE token lze získat ve většině herních režimů a událostí, např. Kampaň, Quest či PvP aréna. Pro výběr tokenu musí mít hráč min. level 55 a 1000 bodů v PvP aréně.

Ve hře bude výdělek v herních měnách mAFK a miDLE, které musí hráč vyměnit za IDLE a AFK, aby mohl vydělat. Směnný kurz mAFK vůči AFK je 100:1.

Partneři

Tým

Za hrou stojí softwarová a herní firma pro mobilní telefony @BeeMob:

A mnoho dalších z Firmy @BeeMob.

Názor analytika

„Hra mě po pár kolech v Betě přestala bavit, ovšem neměl jsem zakoupené NFT hrdiny a hrál jsem pouze proti PC. Pokud vývojáři dodrží sliby a Road Map, mohla by se hra stát zábavnou. Nevím, jestli bude fungovat tokenomika. Nelíbí se mi skutečnost, že ve hře získáváte herní tokeny $AFK a $IDLE, jež můžete následně směnit za krypto tokeny AFK a IDLE. Discord je od května uzavřen z důvodů přehlednější komunikace na jiných sociálních sítí.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář