Přihlásit se
Přidej se k nám
« Binemon CryptoMines Reborn »

Idle Cyber

Publikováno: 20.11.2022

Idle Cyber je obranná hra s technologií blockchain a kolekcí více než 40 NFT hrdinů.

Oficiální teaser

Základní informace

Ve hře Idle Cyber mají hráči za úkol bránit základnu, vylepšovat a vyvíjet hrdiny, plnit denní úkoly, vylepšovat zařízení a budovat obranné formace. Lze hrát PvP a PvE.

Road Map

Q2-2022

  • Spuštění guild.
  • Grand aréna.
  • Wold challenge.

Q3-2022

  • Duelový mód.
  • Tower rush.
  • Hero trial.

Q4-2022

  • Válka guild.
  • Ostrovy hráčů.
  • Turnajové akce.
  • Red zone (PvP v reálném čase).

O hře

Příběh se odehrává v roce 2088, kde se lidé v opevnění Cyber Defence brání proti hordám Kyborgů a Titánů. Úkolem je bránit základnu. Součástí Cyber Defence jsou NFT hrdinové, jež lze zakoupit v balíčcích. Hráč po otevření balíčku vygeneruje náhodného hrdinu. Každý hrdina má různé schopnosti a vlastnosti. K hrdinům bude možné zakoupit vybavení pro zlepšení jejich vlastností. Bude možné hrát proti hordám Kyborgů či proti jiným hráčům, a to jak sám, tak ve spolupráci s přáteli v guildách.

Dále je plánováno zavést denní úkoly, World challenge a další herní módy.

Požadavky na hráče

Hlavním požadavkem je zakoupení 6 boxů s NFT hrdinou pro zaplnění všech slotů. Dále už jen mobilní zařízení se systémem iOS nebo Android. Bez zakoupení hrdinů nelze v současné době vydělávat.

Tokenomika

$AFK – governance token používaný pro nákup NFT, staking, vývoj, obchodování a odměny. Token je postaven na Binance Smart Chainu. Držitelé tokenu mohou hlasovat o probíhajících událostech (např. využití zisků z NFT boxů).  Maximální zásoba tokenu není určena.

$IDLE – pomocný token používaný pro nákup předmětů/zařízení, aktualizace hrdinů/předmětů/zařízení, obchodování a odměny. $IDLE je také postaven na Binance Smart Chainu. Maximální zásoba tokenu není určena.

Ekonomika

$AFK token lze získat prostřednictvím režimu PvP v Grand aréně. Hráč musí mít level 55, minimálně 1000 bodů a musí se umístit do pozice 1000.

$IDLE token lze získat ve většině herních režimů a událostí, např. Kampaň, Quest či PvP aréna. Pro výběr tokenu musí mít hráč min. level 55 a 1000 bodů v PvP aréně.

Ve hře bude výdělek v herních měnách mAFK a miDLE, které musí hráč vyměnit za IDLE a AFK, aby mohl vydělat. Směnný kurz mAFK vůči AFK je 100:1.

Partneři

Tým

Za hrou stojí softwarová a herní firma pro mobilní telefony @BeeMob:

A mnoho dalších z Firmy @BeeMob.

Názor analytika

„Hra mě po pár kolech v Betě přestala bavit, ovšem neměl jsem zakoupené NFT hrdiny a hrál jsem pouze proti PC. Pokud vývojáři dodrží sliby a Road Map, mohla by se hra stát zábavnou. Nevím, jestli bude fungovat tokenomika. Nelíbí se mi skutečnost, že ve hře získáváte herní tokeny $AFK a $IDLE, jež můžete následně směnit za krypto tokeny AFK a IDLE. Discord je od května uzavřen z důvodů přehlednější komunikace na jiných sociálních sítí.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář