Přihlásit se
Přidej se k nám
« Mirror World Cryptia »

KingdomX

Publikováno: 5.10.2022

KingdomX je Play-2-Earn NFT válečná strategie, kde si hráči vytvoří hrdinu a na svém pozemku vybudují království, ze kterého následně podnikají útoky na nepřátele.

Oficiální trailer

Základní informace

KingdomX je Play-2-Earn bojová strategie, ve které si hráči vylepšují své hrdiny a následně podnikají útoky na jiné hráče nebo na bosse ve hře. Hra nabídne možnost nakoupit pozemky, kde si hráči mohou vybudovat vlastní království a díky NFT předmětům vydělat skutečné peníze.

Road Map

Vývojáři neuvádějí klasickou Road Map, ale jen čtyři kroky, kterými se chtějí vydat.

Krok 1:

 • Spuštění oficiálních stránek.
 • Vytvoření komunity.
 • Spuštění King Tokenu (KT).

Krok 2:

 • Gameplay
 • Předprodej NFT.
 • Bitvy hrdinů.

Krok 3:

 • Předprodej pozemků.
 • Systém na generování hrdinů.
 • Královské pozemky.

Krok 4:

 • Systém avatarů.
 • Hra na pozemku.
 • Vedlejší chain.

 

O hře

KingdomX je zatím ve fázi vývoje a momentálně není možné vyzkoušet herní mechaniky. Hra nabídne několik aktivit. Nákup hrdinů a jejich následné vylepšování je nejdůležitějším prvkem hry. S hrdiny budou hráči bojovat mezi sebou v PvP módu nebo podnikat útoky na bosse.

Denní úkoly: Pokud hráč vlastní tři a více hrdinů, odemkne se mu možnost plnit denní úkoly. Za splnění těchto úkolů obdrží malé množství herního tokenu KNT.

 

Dobrodružné úkoly: K plnění těchto úkolů je zapotřebí, aby měl hráč dostatečnou úroveň a energii. Odměnou za splnění dobrodružného úkolu jsou zkušenosti pro hrdinu a herní token KNT.

 

Rekrutování hrdinů: Bude zde možnost získat hrdiny ve hře a tím posílit svůj tým. Podmínky pro rekrutování jsou následující. Hráči musí vlastnit pozemek, mít alespoň jednoho hrdinu s dostatečnou reputací a dostatečné množství obou herních tokenů. Rekrutovaný hrdina nemůže být lepší než ten, kterým byl rekrutován. Vzhled a atributy naverbovaného hrdiny jsou generovány náhodně.

 

Vylepšování hrdinů: Pokud chce hráč vylepšit atributy svých hrdinů, je potřeba je posílat do PvE bojů. Pokud hráč v boji zvítězí, obdrží zkušenosti, které následně spolu s herním tokenem KNT použije na vylepšení atributů hrdinů.

 

Vylepšování zbroje: Každý hrdina má sedm částí výzbroje a každá jednotlivá část se dá vylepšovat. Tím hráč zvyšuje celkové atributy hrdiny, které jsou pak důležité v PvP soubojích. K vylepšení částí zbroje je zapotřebí vlastnit dostatečné množství obou herních tokenů. S každým vylepšením se zvyšuje úroveň části zbroje, ale klesá pravděpodobnost úspěchu dalšího vylepšení. Pokud vylepšení selže, hráč přijde o tokeny, ale na danou část zbroje to nebude mít vliv (nevylepší se, ani nepřijde o svoji úroveň).

PvP boje: Hráči se musí účastnit PvP soubojů, pokud chtějí zvyšovat svojí reputaci, rekrutovat silnější hrdiny a následně je vylepšovat. Za vítězství v PvP mohou hráči získat velké množství tokenů KNT a KT a dále pak NFT hrdiny a některé části zbroje.

 

PvP turnaje: Každý rok budou spuštěny sezónní turnaje, v nichž budou hráči za vítězství získávat medaile a postupovat v žebříčku. Po skončení sezóny bude žebříček uzavřen a hráči obdrží odměny podle svého umístění.

 

Pozemky: Hra bude obsahovat omezený počet pozemků k nákupu. Pozemky jsou důležitou součástí hry, protože slouží k rekrutování nových hrdinů a vybudování vlastního království. Hráči budou moci pozemky prodávat, popřípadě pronajímat jiným hráčům.

Požadavky na hráče

Ke hraní bude potřeba vlastnit softwarovou peněženku a nakoupit hrdiny. Hra zatím není ve hratelné podobě. Už nyní je však možné po propojení s peněženkou nakoupit karty hrdinů, případně využít staking KT.

Tokenomika

KingdomX obsahuje dva tokeny.

KING token (KT): Je základní herní token. Slouží pro přenos hodnoty a řízení komunity. Ve hře se využívá hlavně pro nákup nových hrdinů a jejich následné vylepšování. Hráči mohou tento token získat účastí v bojích. Skrze úspěchy se dostanou do žebříčku a dle umístění získají více tokenů.

KT je obchodovatelný na burze.

 

KNIGHT token (KNT): Je funkční token, který také slouží k nákupu hrdinů a jejich vylepšování, a dále k nákupu některých herních rekvizit.

KNT lze získat plněním denních úkolů, bojem v PvE a PvP zónách, popřípadě je možné tento token získat pomocí směny.

Token není obchodovatelný na burze, ale slouží k udržení ekosystému hry díky funkci pálení tokenu.

 

Staking: Pro hráče je staking důležitý, jelikož si díky němu mohou odemknout nové oblasti nebo získat vzácnější předměty. Funguje jen s KING tokenem.

 

KingsLanding protokol: Jedná se o prvek s cílem udržet ekonomiku hry ve zdravé formě. Tento protokol vydává tokeny a má za úkol likvidovat spotřební tokeny (KNT), aby se udržela hodnota hry. KingsLanding protokol je propojen se všemi herními aspekty.

Ekonomika

Ve hře KingdomX jsou čtyři druhy aktiv. Dva tokeny, za které lze nakupovat různé předměty, a dále pak NFT hrdinové a pozemky s hodnotou ve skutečném světě, neboť mohou být prodány za reálné peníze.

Stakingem lze získat NFT předměty, jež je následně možné prodat a vydělat tak.

Partneři

Názor analytika

„Na papíře vypadá hra velmi slibně. Herní mechaniky jsou zajímavé a o zábavu rozhodně nebude nouze. Bohužel je celá hra postavena tak, že je potřeba vložit nemalé množství vlastních prostředků. Výdělek je úzce spojen s každodenním hraním a není úplně jasné, kolik času je potřeba vložit, aby bylo hraní zajímavé i po finanční stránce. Hru bych si rád vyzkoušel, už jen z důvodu, že se jedná o bojovou strategii, které mám v oblibě. Uvítal bych, kdyby vývojáři spustili klidně i omezený Free-2-Play mód, ve kterém bych si mohl hru vyzkoušet bez nutnosti vložení vlastních prostředků.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář