Přihlásit se
Přidej se k nám
« Boss Fighters Blocklords »

ManuFactory

Publikováno: 13.8.2022

Nejmodernější herní žánr v kombinaci s NFT, který přináší jedinečný, vysoce kvalitní zážitek. ManuFactory je stavební a manažerská hra, kde si můžete hrát s automatizačními systémy a obranou, chránit svůj majetek před hordami parazitických monster a užít si skutečný model Play-To-Earn, kde budete odměňováni za své schopnosti.

Základní informace

ManuFactory je hra, ve které pomocí digitálních aktiv budujete továrnu a automatizujete těžbu a zpracování nerostných surovin, přičemž získané suroviny lze směnit za kryptoměnu ($MNFT). Čím větší továrna, tím větší odměny. Obtížnost hry se stupňuje s tím, jak se továrna rozšiřuje a produkuje větší znečištění. Znečištění přitahuje stvůry, jež jsou stále silnější a snaží se zničit hráčův majetek. Hra se točí kolem úkolů. Lze je plnit buď ručně, například těžit NFT krumpáčem nebo střílet příšery NFT zbraněmi, nebo automatizovaně, pomocí NFT bagrů pro těžbu nebo NFT věží s tepelnými senzory pro likvidaci nestvůr.

Road Map

Q4 2022

Rozesílání pozvánek do Alfa testování.
Soukromá PVP alfa verze.
Rozšíření marketingových aktivit.
Ladění detailů hry.

Q1 2023

Zařazení na marketplace.
Rozšíření na nové řetězce.
Otevřená PVP alfa.
Umělecké NFT.
ManuFactory Private Alpha.
Nové aktualizované webové stránky.

Q2 2023

 ManuFactory Open Alpha.

O hře

ManuFactory je budovatelská strategie s prvky přežití, která se zaměřuje na shromažďování surovin a strategii. Hra je vyvinuta v duchu Play-2-Earn, využívá sílu NFT a inspiruje se oblíbenou nezávislou hrou Factorio. Hráči se ponoří do role „engineera“, který musí bojovat s nestvůrami, budovat obranu, sbírat minerály a automatizovat celé procesy.

 

Engineer je hlavní postava, která má 100 HP a neumí udělovat zranění, pokud nedisponuje zbraní. Když engineer zemře, trvá 30 minut, než se opět spawne (objeví). Hráč také přijde o některé předměty v inventáři, například o pistole, samopaly a munici. O suroviny z inventáře nepřijde.

 

ManuFactory bude mít 3 typy krajin (Ashen, Fallen, Harvest Enterprise). Každá krajina bude hráči náhodně přidělena. Všechny budou mít k dispozici různé množství minerálů a surovin, které se obnovují v rozmezí 24 hodin.

 

Ashen Lands (popelavé krajiny)

Tyto krajiny se nenacházejí v blízkosti starých civilizačních měst a jsou zpravidla bezpečnější před místní faunou. Engineer by neměl mít problémy s napájením svých zařízení. Stále je tu k dispozici dostatek běžných surovin.

 

Fallen Lands (zaniklé krajiny)

Pokud Engineer disponuje stroji a pracovní silou, které jsou k tomu potřeba, může těžba hluboko pod zemí přinést za den více vzácných a neobvyklých surovin než v Ashen Lands. Hráči však budou potřebovat dostatek energie pro těžbu a obranu proti místní fauně.

 

Harvest Enterprise Lands (úrodné krajiny)

Krajiny na místě starobylých důlních komplexů nebo obrovských, dávno opuštěných metropolí, mají obrovský potenciál. Jejich temné a hluboké nitro však skrývá také mnoho tvorů a nástrah, které čekají, až je vaše důlní zařízení vzkřísí. S časem, úsilím a řádným mapováním mají tyto krajiny nejvyšší potenciální denní výnos vzácných a neobvyklých zdrojů.

Tokenomika

Tokenomika

V síti BSC a Aurora se plánuje spuštění tokenu $MNFT. Jde zároveň o governance token, který se získává hraním ManuFactory. $MNFT je deflační, což znamená, že se tokeny budou pálit na měsíční bázi. V plánu je vydat další hry z universa ManuFactory, jež by také mohly produkovat $MNFT.

 

Stakování

Každý zúčastněný hráč bude mít šanci získat loot podle nastřádáných procent. Výše procentuálního rozdělení denních podílů odpovídá částce $MNFT, vložené do stakovaní. Pokud hráč nezíská loot box, je mu na další den přidána vyšší procentuální pravděpodobnost. Doba uzamčení je 24 hodin, což znamená, že po uplynutí 24 hodin může hráč kdykoli své tokeny získat zpět. Všechny předměty, získané v rámci stakování, lze využít ve hře nebo je prodat na NFT marketplace. Funkci stakování naleznete zde

V plánu je také možnost stakovat pozemky, tato funkce je však zatím nedostupná.

Ekonomika

Mechanika Play-2-Earn bude řízena dvěma tokeny, fungujícími na Binance Smart Chain. Díky tomu bude možné směňovat materiály za mince, které lze následně přeměnit na tokeny $MNFT. Odměny získané ve hře lze vybírat každých 14 dní.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Manufactory je hra, která mě velmi zaujala, jelikož vychází z velmi zábavné hry Factorio. Stavět si továrny, získávat materiál, prodávat jej a vydělávat peníze – to je sen každého hráče tohoto žánru. Pixelová grafika zcela jistě zaujme širokou hráčskou základnu, už jen z toho důvodu, že hra nebude tolik náročná na výkon. Za mě opět hra, kterou si budu chtít zahrát.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář