Přihlásit se
Přidej se k nám
« HappyLand AdaQuest »

MetaFighter

Publikováno: 17.6.2022

Bojujte za učení. Bojujte za výsledky. Bojujte za zisk. Je tady ultimátní bojový šampionát v prostředí metaverza.

Oficiální trailer

Základní informace

MetaFighter je blockchainová bojová hra. Jedná se o jedinečný BEAT`EM UP model (hrdina vs. neuvěřitelné množství protivníků), s důrazem na dovednosti.

Tato Free-2-Play a Play-2-Earn hra bude dostupná jak na PC, tak na mobilních zařízeních
(o jiných platformách se zatím neuvažuje).

MetaFighter zachycuje podstatu klasických arkádových her, jako jsou Street Fighter, Fighter a Soul Calibur. Zároveň přináší herní ekonomiku, která odměňuje hráče za jejich bojovou zdatnost.

Hráči si mohou zakoupit, půjčit nebo pronajmout bojovníky, arény, skiny či superschopnosti, jež použijí k překonání svých protivníků. MetaFighter přichází s NFT trhem a umožňuje hráčům stakovat $MF token, aby získali výhodu nad protivníky.

Pokud se chce bojovník ucházet o titul MetaFighter, nestačí být nejlepší své doby, ale stát se nejlepším bojovníkem všech dob.

V prokletém světě, kdysi obývaném mimozemskou civilizací, se střetnou časové portály, které spojují minulost a budoucnost.

Bojovníci procházejí skrz tyto portály, aby ukázali, že jsou skutečně nejlepší a zároveň se podělili o své zajímavé dějiny. Někteří přicházejí svobodně, jiní jsou nuceni – ale všichni musí bojovat. Na vítěze čekají nepředstavitelné odměny. 

Osud poražených bude horší než smrt.

Celý metaverse tak čeká, zda se objeví nový šampion.

Road Map

 

 1. čtvrtletí 2021 – fáze 1
 • Průzkum trhu.
 • Získávání a budování týmu.
 • První návrhy bojových NFT.

 

 1. čtvrtletí 2021 – fáze 2
 • Spuštění webových stránek a sociálních sítí.
 • Vytvořeno první bojové NFT.
 • Dokončení konceptu hry.

 

 1. čtvrtletí 2022 – fáze 3
 • Zalistování tokenu na CoinGecko a CoinMarketCap.
 • Mintování a prodej NFT.
 • Vydání první verze hry (neveřejně).
 • Vydání mapy světa a první bojové arény.
 • Uvedení platformy pro stakování.

 

 1. čtvrtletí 2022 – fáze 4
 • Stránka s podrobnostmi o bojovníkovi.
 • Vydání beta verze NFT marketplace.
 • Vylepšená animace bojovníků a speciální efekty.

 

 1. čtvrtletí 2022 – fáze 5
 • Vydání beta verze hry a umožnění komunitního testování.
 • Oprava chyb.
 • Nové NFT postavy bojovníků a arény.

 

 1. čtvrtletí 2022 – fáze 6
 • Vydání oficiální verze hry.
 • Speciální akce a turnaje.
 • Nové postavy NFT bojovníků a arény (celkem 20 bojovníků a 10 arén).
 • Opravování chyb a optimalizace. 

O hře

Ve hře MetaFighter už nemusíte být profesionál, abyste vydělávali hraním videoher. Hráčům, kteří udržovali staré hry tak dlouho naživu, dá MetaFighter něco nazpět a přinese blockchainové odměny jedné z nejfanatičtějších fanouškovských základen napříč herním sektorem.

MetaFighter je první arkádová bojová hra svého druhu, která běží na blockchainu. Je nejen zábavná a vzrušující, ale také oživuje klasický zážitek z bojové hry. Dále nabízí hráčům možnost získat token $MF a soutěžit s hráči po celém světě.

Rozmanité postavy z minulosti, přítomnosti a budoucnosti obývají tento svět – hráči si nikdy nebudou jistí, kdo vystoupí z portálu jako další.

Hráči budou mít možnost vybrat si mezi třemi bojovými režimy:

 1. Free-2-Play: hráč bojuje proti jinému hráči v online režimu pro více hráčů nebo proti počítači.
 2. Fight-2-Earn: hráč bojuje proti jinému hráči v online režimu pro více hráčů.
 3. Fight-2-Gain: hráč bojuje proti jinému hráči nebo proti počítači o zkušenostní body (EXP), aniž by potřeboval $MF tokeny.

Technologie blockchain a specializovaná herní kryptoměna posouvají videohru na zcela novou úroveň. Umožňují hráčům skutečně vydělávat a zároveň zaručit transparentní a omezenou zásobu tokenů.

Pomocí tokenu $MF poskytuje MetaFighter komplexní herní ekonomiku. Ta využívá sílu, důvěru a transparentnost blockchainu pro usnadnění ekonomických transakcí v rámci arkádové hry MetaFighter.

Hráči s blockchainovou peněženkou si mohou zakoupit tokeny $MF a poté je stakovat.

Tokeny lze použít k nákupu NFT v rámci MetaFighter šampionátu, například nových bojovníků (MetaFighterů), artefaktů pro úpravu vzhledu, nové sady dovedností nebo práva na výběr mapy.

Hráči mohou vyhrát tokeny $MF při souboji 1v1 nebo účastí na turnajích.

Postavy

Každý bojovník pochází z jiného časového období, což přináší rozmanitou škálu postav. Vyhoví tak vkusu každého hráče a naplní každý oblíbený herní typ.

MetaFighteři mají silné a slabé stránky, spojené se speciálními schopnostmi. Každý bojovník má jedinečné vlastnosti a liší se vzhledem, bojem, dovednostmi a animací. Hráči mohou zvyšovat úroveň nebo vylepšovat bojovníka sbíráním EXP a rozvíjením schopností prostřednictvím Fight-2-Gain, Fight-2-Earn a turnajů s různými herními módy.

Některé postavy budou mít silnější útok a další budou lepší v obraně. Hra zajistí to, že atributy jednotlivých postav budou vyvážené, takže o výsledku boje se rozhodne na základě hráčských dovedností, nikoli vlastností postav. Bude vytvořen matchmaking a systém hodnocení, který zajistí rovný boj mezi hráči. Vždy budou proti sobě nasazeni hráči s podobnou zkušeností. Zabrání tak zkušeným hráčům, aby neúměrně dominovali nad nezkušenými.

Hra MetaFighter si vytyčila cíl vytvořit spravedlivé vyvážení každé postavy, aby se zabránilo konkurenci, založené na talentu postavy.

Boj se skládá ze dvou základních kol, přičemž každé trvá 45 sekund. V případě nerozhodnosti boje po dvou kolech následuje třetí, rozhodující.

Dodržují se pravidla většiny arkádových bojových her.

Hráči si mohou vybrat mezi různými herními režimy a bojovat o tokeny nebo EXP, aby získali dovednosti.

Play-2-Learn (PvE – proti počítači)

MetaFighter lze hrát bez nutnosti nákupu NFT bojovníka. Hráč navštíví webovou stránku hry, popř. si stáhne hru z App Store nebo Google Play, spustí ji a bude přesměrován na výběr mapy a postav.

Ve verzi Free-2-Play bude mít hráč možnost vybrat si mezi dvěma základními náhodnými bojovníky. Hra bude probíhat proti počítači nebo jinému hráči v režimu pro více hráčů. Možnost hrát hru zdarma dá hráči příležitost seznámit se s hrou před zakoupením NFT bojovníka.

Fight-2-Earn (PvP – proti jiným hráčům)

Bude se hrát o $MF tokeny. Vždy bude vytyčena maximální částka, o kterou se bude bojovat, aby se minimalizovalo riziko ztráty všeho.

Jakmile hráč přijme herní režim Play-2-Earn, bude mu odečtena určitá částka tokenu z kryptoměnové peněženky a uložena do úschovy, která za pomocí speciálně navrženého smart kontraktu uchová tokeny, dokud nebude boj ukončen.

Herní režimy budou 1v1 a 3v3. Může však dojít i k větším soubojům ve speciálních turnajích.

Herní mapa

Dobrodružství začíná na herní mapě MetaFighter. Herní mapa je metaverse a umožňuje hráčům orientovat se prostřednictvím fiktivního světa MetaFighter. Hráč se může pohybovat z jedné arény do druhé a hledat v nich protivníky.

Arény budou rozmístěny po mapě a každý hráč si bude moci vybrat konkrétní arény, ve kterých bude bojovat. Každá aréna bude mít předem určenou minimální částku tokenu pro souboje, které se v této aréně v případě Fight-2-Earn odehrají.

Hráči si mohou vybrat, zda budou bojovat za minimální částku, nebo sázku zvýší. Mapa by se měla postupem času vylepšovat a rozšiřovat.

NFT

Každé aktivum ve hře je reprezentováno jako NFT, které lze obchodovat i mimo hru, což by mělo přilákat sběratele na sekundárním trhu.

Hra MetaFighter používá NFT, aby umožnila hráčům držet jejich herní aktiva v jejich decentralizovaných peněženkách.

Většina vybavení ve hře MetaFighter bude k dispozici pouze tehdy, když bude mít hráč příslušné NFT.

Bojovníci

Každý bojovník ve hře MetaFighter bude veden jako NFT a může mít mnoho kopií. Celkem bude v metaverzu alespoň 20 různých bojovníků, kteří budou zcela unikátní co do podoby a bojových dovedností.

Počet kopií není určen, a tak nevíme, kolik NFT celkem bude.

Každý nový NFT bojovník začíná na 1. úrovni. Nejvýše může dosáhnout úrovně 5.

Samotné NFT zobrazí všechny relevantní statistiky zobrazeného bojovníka, takže je lze snadno inzerovat pro konkurenty a potenciální kupce.

Statistiky ze začátku moc nedávají smysl, jelikož je budou mít všechny postavy stejné. Zajímavé se stanou v případě, kdy hráč svého bojovníka začne vylepšovat, čímž se mu zlepší statistiky.

Mintovat se bude přes síť BSC (Binance Smart Chain).

Skiny / vybavení

Díky doplňkovým prostředkům bude mít váš bojovník jedinečný vzhled. Každý NFT bojovník má základní charakteristický design, jež lze vylepšit pomocí vzhledu. K dispozici bude omezené množství skinů a vybavení, což zvýší vzácnost bojovníkova vzhledu. Nebude jen pro ty, kteří si to mohou dovolit, ale i pro ty, kteří si to zaslouží díky svým schopnostem. Speciální vybavení si hráči budou moci koupit (pravděpodobně za velmi draho), nebo vybojovat (aktivitou).

NFT skiny bude možné zakoupit pouze na MetaFighter marketplace.

EXP Booster

Mechanika hry MetaFighter je postavena na zkušenostních bodech (EXP), potřebných pro získání nové úrovně a postoupení ve vývoji. Každý bojovník má silné i slabé stránky pro získávání EXP.

Držení NFT EXP boosteru umožní hráčům využít jejich EXP výdělky a získat rychlejší vylepšení či vývoj bojovníka. Existují 2 různé NFT boostery, které zhodnocují vaše EXP výdělky 2x a 4x. NFT EXP booster bude možné získat pouze díky stakování.

Superschopnosti

Každý bojovník v MetaFighter metaverzu má 3 různé superschopnosti, které v boji poskytují výhodu až 10 %. Každá superschopnost bude mít ve hře různé časově omezené (10 sekund) efekty, jako je doplnění zdraví, super silné údery, zvýšení rychlosti atd. Lze je použít pouze jednou v každém boji.

Aréna

Místo, kde mohou hráči bojovat mezi sebou. Každá aréna má svůj jedinečný design, umístění a animace. NFT arény budou ve vlastnictví hry MetaFighter a pronajímány ostatním hráčům.

Ekonomika

Každý hráč se může zapojit do herního ekosystému.

 • Prodej NFT

Vlastní NFT mohou hráči obchodovat na MetaFighter marketplace nebo jiných platformách (např. OpenSea).

 • Půjčte si NFT bojovníka

Každý hráč, který vlastní NFT bojovníka, může svoje NFT snadno půjčit jakémukoli jinému hráči. Pro potvrzení zapůjčení bude využit smart kontrakt. Hráč, který si pronajal NFT bojovníka, musí zaplatit vlastníkovi provizi ve výši 20 %, kdykoli vyhraje s tímto bojovníkem token $MF v zápase Fight-2-Earn. Později je v plánu vytvořit propracovanější modely půjček, založené na době zápůjčky.

Hráči mohou pronajímat neomezené množství bojovníků.

 • Staking tokenu

Stakováním $MF tokenu mohou hráči získat nová NFT aktiva, která lze použít nebo prodat.

 • Pronájem NFT arény a reklama

Hráči si mohou pronajmout bojovou arénu a nabízet reklamu. V každé aréně pro ni budou vymezené prostory (bannery, loga nebo GIFy), které mohou hráči využívat. Pronájem je možný na určitou dobu (10-30 dní) za jednorázový poplatek, splatný platformě MetaFighter.

Zatím nejsou informace o tom, zda bude možné později arénu koupit a vlastnit, takže se jedná pouze o pronájem.

 • Vydělávání bojem

Každý hráč může bojovat o $MF tokeny. Následně lze token prodat na burze.

Tokenomika

 

Tokenomika

Token $MF se bude používat jako herní měna, umožní hráčům získávat NFT a využívat EXP boosty.

 • Herní měna

S tokeny $MF může hráč nakupovat a prodávat NFT na MetaFighter marketplace.

 • Odměny za boj

Hráči mohou bojovat proti jakémukoli protivníkovi a získat odměnu ve formě $MF tokenu. V herním režimu PvP budou bojové arény s různými cenami, o které budou hráči bojovat.

 • Pákový efekt EXP

Množství $MF tokenu drženého v kryptoměnové peněžence ovlivní EXP bonus.

Token

Název: $MF (MetaFighter).

Celková zásoba: 1 500 000 000.

Počáteční cena: 0,015 USD.

Aktuální cena: ZDE

Počáteční Market Cap: 182 000 USD.

Všechny tokeny by měly být v oběhu do 12 měsíců od zalistování.

Token je dostupný na PancakeSwap a DigiFinex.

Stakování

Další důležitou funkcí bude stakování $MF tokenu. Metafighter chce odměňovat věrné držitele $MF tokenu. Hráči budou mít možnost získat NFT nebo aktivovat EXP boostery prostřednictvím staking programu.

 • Staking pro EXP

Hráči mohou aktivovat EXP booster vložením svých $MF tokenů. EXP booster je časově omezený. Doba trvání stakingu umožňuje hráči získat více EXP podle pákového faktoru x2 nebo x4. Požadavky na staking jsou následující:

2x EXP boost, minimální množství 100 000 $MF tokenů, aktivace EXP boosteru
na 30 dní.

4x EXP boost, minimální množství 75 000 $MF tokenů, aktivace EXP boosteru
na 90 dní.

 • Staking pro bojovníka (NFT)

Staking pro NFT bojovníka je jedním ze dvou způsobů, jak získat nového bojovníka do hry MetaFighter. Během doby trvání stakingu (50 dní) získá hráč náhodného bojovníka ve hře s úrovní 1 a základním skinem.

 • Staking pro skiny (NFT)

Během doby trvání stakingu (30 dní) může hráč získat různé skiny, vybavení a doplňky ke svému bojovníkovi.

 • Staking pro superschopnosti (NFT)

Během doby trvání stakingu (45 dní) může hráč získat NFT superschopnosti bojovníka, kterého vlastní.

NFT superschopnosti přinesou speciální funkce pro získání výhody v boji. 

Tým

Serkan Duman – zakladatel a ředitel společnosti.

Viktoria Miknho – ředitelka výroby.

Alexander Shurygin – provozní ředitel.

Investoři

Názor analytika

Na první pohled na mě hra působí velmi dobře, ale je tam dost věcí, které mě trochu odrazují.

Zaprvé, nikde není přesný počet, kolik NFT a kopií bojovníka bude moci vzniknout.

Zadruhé, hra se mi zdá v mnoha aspektech neadekvátní pro běžné hráče (mnoho Pay-2-Win prvků).

Zatřetí, myslím si, že 2D formát hry už nebude dosahovat takového nadšení, jako moderní koncepty.

Příběh a promyšlenost hry jsou jinak velmi originální a zajímavé. Po grafické stránce by hra také měla být slušně zpracovaná.

Hru si může každý vyzkoušet zdarma a až poté se rozhodnout, zda by do hry investoval a zkusil pomocí ní vydělávat.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář