Přihlásit se
Přidej se k nám
« Galactic Arena: The NFTverse Wizardia »

Mines of Dalarnia

Publikováno: 21.9.2022

Akční dobrodružná hra s dobrými technikami.

Oficiální trailer

Základní informace

Hra Mines of Dalarnia kombinuje boj a procházení dungeonů. Přináší nový zážitek ze žánru akčních a dobrodružných her a využívá sílu blockchainových technologií.

Pokud neprovedete transakce, o kterých se dozvíte níže, nebudete moct těžit v jiných oblastech, než v základní, ve které se objevíte na začátku. Také se nebudete moct dostat přes 3. level. V Mines Of Dalarnia, ale nebudete muset jen těžit komodity. Vaším úkolem je i zneškodnění příšer, které vás chtějí zabít. Ve hře si budete muset hlídat vaše životní priority, mezi které patří například kyslík. Také ve hře bude fungovat systém levelů. Díky levelům máte vyšší možnosti výdělku. Mines Of Dalarnia chystá druhou verzi, která bude obsahovat stejnou mechaniku, ale graficky bude na úplně jiné úrovni. Něco jako hra Terraria s krásnou grafikou.

Road Map

Q1 2022

Vydání příběhu a cestování mezi planetami.

Q2 2022

Uvedení Ingame Marketplace.

Update obsahu hry.

Q3 2022

Soutěžní herní módy a odměny v tokenech.

Planetární události.

O hře

Příběh

Pokud se chcete dostat do hry, kde umělá inteligence ve vesmíru zjistí, jak urychlit vývoj o miliony let, pak jste jistě na správném místě. K otestování možného vývoje byly vybrány 3 planety v sektoru zvaném Dalarnia složeném z mnoha planet, kdy na cestu tam museli lidé toužící po výdělku obětovat své úspory a zariskovat, aby pak zbohatli mnohem více v dolech Dalarnie.

Pozemky Dalarnia

Dalarnie se skládá z jedinečných těžebních pozemků. Tyto pozemky je možné vlastnit, udržovat a pronajímat. Díky tomu je možná mechanika Play-2-Earn ve hře Mines of Dalarnia. Hráč si zaplatí poplatek v tokenech $DAR, aby mohl začít těžit a může si vybrat pozemky ze zveřejněných map (Terra Prime). Nákup a prodej půdy je možný zde. Další planety uvedou později další typy map. Dalarnia je bohatá na zdroje, které mohou průzkumníci a investoři objevovat, sbírat a obchodovat s nimi.

 

NFT Ptáci ROBO CANARY

Zajímavým NFT hry jsou ptáci ROBO CANARY, kteří jsou pomocníkem pro hráče. Tito společníci horníků jsou jakýsi alarm, který hráče varuje v případě nebezpečí a jsou také zdrojem světla.

Hru si můžete zahrát, i když nemáte vytvořený účet a dokonce nemusíte platit ani žádné poplatky.

Požadavky na hráče

Základní investice není potřeba, avšak pokud se ve hře chcete posouvat a chcete více vydělávat, budete si buďto muset poslat 100 dolarů v tokenech DAR do vaší peněženky nebo koupit NFT na trhu za ethereum. Hra není moc náročná. Pro hru postačí i běžný notebook.

Tokenomika

Hra představila herní token $DAR a byl uveden na burzách jako Binance, Gate.io nebo Crypto.com. Token $DAO se bude používat k vyplácení odměn ve hře. Token $DAO můžete i stakovat a za to dostávat půdu.

Token ve hře nebude mít žádné využití. Budete si ho ale moci vydělat těžbou, pronajímáním půdy nebo výhrami v zápasech.

Stakování

Hráči vlastnící půdu na planetě budou moci stakovat tokeny $DAR.

Ekonomika

Generace zisku pro hráče bude možná třemi způsoby:

  1. Stakováním tokenů $DAR.
  2. Odměnami za NFT.
  3. Ziskem tokenů za úspěchy ve hře.

Partneři

Názor analytika

„Líbí se mi, že hra má celkem aktivní komunitu a nefalšují členy jejich sociálních sítí či discord serveru. Nelíbí se mi ale jejich token, který nebude mít téměř žádné využití, a to z toho důvodu, že nebude používán na platby ve hře a ani marketplace. Bude sloužit pouze na vyplácení odměn. V tomto vidím extrémní nevýhodu a může to způsobit volatilitu tokenu. Jediná záchrana pro tuto situaci by mohl být staking a silní investoři. Mají nezajímavou Road Map. Tento projekt ničím nevyniká a nemyslím si, že má nějakou budoucnost, co se týká herní stránky. Lidé ho budou hrát pouze pokud zvýší možnosti výdělku. A v poslední řadě má hra krátký a nepřehledný litepaper, což je základní zdroj informací o hře.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

UPS vstupuje do metaverza

Investice do blockchainových her raketově rostou

A zase ty daně…

Novinky ve hře Aavegotchi

Meta přináší důležitou NFT aktualizaci

Historie a současnost počítačových her

Univerzita v Nankingu otevírá kurz zaměřený na metaverzum

Zaregistrujte se do Illuvium Beta testu

Základní problémy NFT her a jejich řešení

Apple povoluje NFT, je zde však velké „ALE“

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář