Přihlásit se
Přidej se k nám
« Football Battle TaleCraft »

PolyGod

Publikováno: 25.10.2022

PolyGod je real-time strategie na blockchainu Polygon. Hráčům umožní získat NFT a bojovat mezi sebou v soubojích o délce 2 až 10 minut.

Teaser

Základní informace

PolyGod je Play-2-Earn PvP hra, kombinující žánry jako tower defense (Plants vs. Zombies), sběratelské karetní hry (Hearthstone) a online multiplayer. Cílem je vytvořit jedinečné bojiště, kde budou hráči soupeřit proti sobě, aby stoupali v žebříčku a získávali odměny.

Hra s vikingskou tématikou je ovlivněna severskou mytologií. Bude mít několik NFT aktiv reprezentovaných sběratelskými kartami. Těmi mohou hráči povolat mocné postavy do arény.

Road Map

listopad 2021

 • IDO na GameZone, poté spuštění tokenu $GULL pro veřejnost na PancakeSwap.

prosinec 2021

 • INO a první zalistování God NFT pro veřejnost.
 • Denní/týdenní výzvy pro klany držitelů NFT.

leden 2022

 • Farming $GULL/$MYNT.
 • 2. edice klanových NFT a spuštění výzev.

březen 2022

 • Vydání $GULL na Polygonu.
 • Vydání $MYNT na BSC/Polygonu.

květen 2022

 • Spuštění NFT marketplace.
 • První NFT válečníci vypuštěni.

červenec 2022

 • Dokončení a spuštění simulované PvP hry.

září 2022

 • Vydání leaderboardu a lig.

listopad 2022

 • Vydání týdenních a měsíčních turnajů.

prosinec 2022

 • Dokončení a spuštění plné real-time PvP hry.

Dále:

 • Průběžné vydávání nového herního obsahu a aktualizací.

O hře

PolyGod je tower rush hra v 1v1 aréně, kde se oba hráči snaží zničit co nejvíce nepřátelských věží. Zničení soupeřovy královské věže má za následek okamžité vítězství.

Pokud zápas přesáhne 3 minuty a oba hráči mají stejný počet věží, vstoupí do 2minutového prodloužení s náhlou smrtí. Pokud během této doby nebude zničena žádná věž, hráč s vyšším poškozením svých věží zápas prohraje.

Hra bude zahrnovat God NFT aktiva, jež budou mít vlastní sadu schopností a počáteční ceny. Hráči mohou sbírat a vylepšovat tato aktiva jako sběratelské karty, které lze použít na bojišti a získat výhodu nad protivníky.

PolyGod je o soutěži a pokroku. Vývojáři plánují týdenní a měsíční turnaje, kterých se mohou hráči zúčastnit a získávat tak stále vyšší odměny. Hra bude obsahovat několik lig, přičemž první 3 hráči s nejvyšším skóre se každý týden posunou o jednu ligu výše a 3 s nejnižším skóre spadnou.

Požadavky na hráče

Hra nabídne Starter pack pro nováčky za pevnou cenu 15 USD. Uživatelé si v současné době mohou koupit $GULL prostřednictvím PancakeSwap. Pro tyto investice budete muset mít krypto peněženku a BNB na zaplacení transakčních poplatků Binance Smart Chain. Přestože hra poběží na Unreal Engine, ale nejsou stále jasné konkrétní požadavky na PC.

Tokenomika

Projekt má dva tokeny:

 

 • $GULL: governance token s fixní zásobou 150 000 000 jednotek, prodaných během seed fáze. Bude fungovat pro bezpečné uchování hodnoty.
 • $MYNT: herní měna sloužící ke hraní PvP a odměňování vítězů. Můžete ji utratit za startovací balíčky, placení herních poplatků a obchodování/upgradování herních NFT postav. Je kryta tokenem $GULL.

Farming tokenu $GULL bude generovat $MYNT do ekosystému. Hráči si budou moci koupit $MYNT také za dolary.

Přestože je na webu PolyGod odkaz na stakování, nevede na žádný konkrétní stakovací program.

Projekt nabízí 3 úrovně stakování: Warrior, King a God. Konkrétní úroveň bude automaticky vypočítána kontraktem poté, co připojíte svoji peněženku k PolyGod. Příslušné výhody pak budou aplikovány podle množství stakovaných $GULL.

Ekonomika

Vítězné zápasy poskytnou hráčům odměny z herního poolu, trofeje a zkušenosti. Čím více zkušeností získáte, tím vyšší šanci na postup do vyšší ligy máte. Vyšší ligy mají i vyšší rychlost farmingu a APY, tedy výhodnější stakování. Postup do vyšší ligy také poskytne hráčům slevy na NFT a vstupní poplatky do turnajů.

Každá bitva bude od obou hráčů vyžadovat zastakování daného počtu $MYNT. Vítěz si odnese 90 % jako odměnu a zbývajících 10 % půjde do PolyGod $MYNT fondu, odkud si hráči mohou koupit tokeny na marketplace.

Partneři

Tým

Názor analytika

„PolyGod je ambiciózní a optimistický projekt. Hra samotná kombinuje oblíbené žánry, což může být pro hráče velmi atraktivní. Některé sliby vývojářů jsou velmi zajímavé (např. hráči tvořený obsah) a model ekonomického ekosystému také vypadá dobře. Problém je, že stále chybí nejkritičtější faktor projektů tohoto typu – gameplay. Vydání simulované PolyGod hry je více než několik měsíců pozadu, takže uživatelé a potenciální zákazníci jsou velmi opatrní. Nezáleží na tom, jak dobře vypadá vaše tokenomika nebo vaše vize, pokud neohromíte herní mechanikou. Přestože vývojový tým a Unreal Engine dodávají určitou důvěryhodnost, takovéto projekty musí mít dobrý gameplay, aby pro hráče vytvořily dostatečné zapojení a hodnotu. Investovat do hry, která zatím nedokázala předvést žádný výraznější gameplay, by nemělo smysl.“

Rubén Hernandez

Rubén Hernandez

Publikováno: 25.10.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář