Přihlásit se
Přidej se k nám
« Football Battle TaleCraft »

PolyGod

Publikováno: 25.10.2022

PolyGod je real-time strategie na blockchainu Polygon. Hráčům umožní získat NFT a bojovat mezi sebou v soubojích o délce 2 až 10 minut.

Teaser

Základní informace

PolyGod je Play-2-Earn PvP hra, kombinující žánry jako tower defense (Plants vs. Zombies), sběratelské karetní hry (Hearthstone) a online multiplayer. Cílem je vytvořit jedinečné bojiště, kde budou hráči soupeřit proti sobě, aby stoupali v žebříčku a získávali odměny.

Hra s vikingskou tématikou je ovlivněna severskou mytologií. Bude mít několik NFT aktiv reprezentovaných sběratelskými kartami. Těmi mohou hráči povolat mocné postavy do arény.

Road Map

listopad 2021

 • IDO na GameZone, poté spuštění tokenu $GULL pro veřejnost na PancakeSwap.

prosinec 2021

 • INO a první zalistování God NFT pro veřejnost.
 • Denní/týdenní výzvy pro klany držitelů NFT.

leden 2022

 • Farming $GULL/$MYNT.
 • 2. edice klanových NFT a spuštění výzev.

březen 2022

 • Vydání $GULL na Polygonu.
 • Vydání $MYNT na BSC/Polygonu.

květen 2022

 • Spuštění NFT marketplace.
 • První NFT válečníci vypuštěni.

červenec 2022

 • Dokončení a spuštění simulované PvP hry.

září 2022

 • Vydání leaderboardu a lig.

listopad 2022

 • Vydání týdenních a měsíčních turnajů.

prosinec 2022

 • Dokončení a spuštění plné real-time PvP hry.

Dále:

 • Průběžné vydávání nového herního obsahu a aktualizací.

O hře

PolyGod je tower rush hra v 1v1 aréně, kde se oba hráči snaží zničit co nejvíce nepřátelských věží. Zničení soupeřovy královské věže má za následek okamžité vítězství.

Pokud zápas přesáhne 3 minuty a oba hráči mají stejný počet věží, vstoupí do 2minutového prodloužení s náhlou smrtí. Pokud během této doby nebude zničena žádná věž, hráč s vyšším poškozením svých věží zápas prohraje.

Hra bude zahrnovat God NFT aktiva, jež budou mít vlastní sadu schopností a počáteční ceny. Hráči mohou sbírat a vylepšovat tato aktiva jako sběratelské karty, které lze použít na bojišti a získat výhodu nad protivníky.

PolyGod je o soutěži a pokroku. Vývojáři plánují týdenní a měsíční turnaje, kterých se mohou hráči zúčastnit a získávat tak stále vyšší odměny. Hra bude obsahovat několik lig, přičemž první 3 hráči s nejvyšším skóre se každý týden posunou o jednu ligu výše a 3 s nejnižším skóre spadnou.

Požadavky na hráče

Hra nabídne Starter pack pro nováčky za pevnou cenu 15 USD. Uživatelé si v současné době mohou koupit $GULL prostřednictvím PancakeSwap. Pro tyto investice budete muset mít krypto peněženku a BNB na zaplacení transakčních poplatků Binance Smart Chain. Přestože hra poběží na Unreal Engine, ale nejsou stále jasné konkrétní požadavky na PC.

Tokenomika

Projekt má dva tokeny:

 

 • $GULL: governance token s fixní zásobou 150 000 000 jednotek, prodaných během seed fáze. Bude fungovat pro bezpečné uchování hodnoty.
 • $MYNT: herní měna sloužící ke hraní PvP a odměňování vítězů. Můžete ji utratit za startovací balíčky, placení herních poplatků a obchodování/upgradování herních NFT postav. Je kryta tokenem $GULL.

Farming tokenu $GULL bude generovat $MYNT do ekosystému. Hráči si budou moci koupit $MYNT také za dolary.

Přestože je na webu PolyGod odkaz na stakování, nevede na žádný konkrétní stakovací program.

Projekt nabízí 3 úrovně stakování: Warrior, King a God. Konkrétní úroveň bude automaticky vypočítána kontraktem poté, co připojíte svoji peněženku k PolyGod. Příslušné výhody pak budou aplikovány podle množství stakovaných $GULL.

Ekonomika

Vítězné zápasy poskytnou hráčům odměny z herního poolu, trofeje a zkušenosti. Čím více zkušeností získáte, tím vyšší šanci na postup do vyšší ligy máte. Vyšší ligy mají i vyšší rychlost farmingu a APY, tedy výhodnější stakování. Postup do vyšší ligy také poskytne hráčům slevy na NFT a vstupní poplatky do turnajů.

Každá bitva bude od obou hráčů vyžadovat zastakování daného počtu $MYNT. Vítěz si odnese 90 % jako odměnu a zbývajících 10 % půjde do PolyGod $MYNT fondu, odkud si hráči mohou koupit tokeny na marketplace.

Partneři

Tým

Názor analytika

„PolyGod je ambiciózní a optimistický projekt. Hra samotná kombinuje oblíbené žánry, což může být pro hráče velmi atraktivní. Některé sliby vývojářů jsou velmi zajímavé (např. hráči tvořený obsah) a model ekonomického ekosystému také vypadá dobře. Problém je, že stále chybí nejkritičtější faktor projektů tohoto typu – gameplay. Vydání simulované PolyGod hry je více než několik měsíců pozadu, takže uživatelé a potenciální zákazníci jsou velmi opatrní. Nezáleží na tom, jak dobře vypadá vaše tokenomika nebo vaše vize, pokud neohromíte herní mechanikou. Přestože vývojový tým a Unreal Engine dodávají určitou důvěryhodnost, takovéto projekty musí mít dobrý gameplay, aby pro hráče vytvořily dostatečné zapojení a hodnotu. Investovat do hry, která zatím nedokázala předvést žádný výraznější gameplay, by nemělo smysl.“

Rubén Hernandez

Rubén Hernandez

Publikováno: 25.10.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář