Přihlásit se
Přidej se k nám
« Heroes & Empires Run X »

Rugged Revenants

Publikováno: 03.1.2023

Zábavná hra, kde je vaším úkolem všechny porazit a dostat se do další úrovně!

Gameplay

Základní informace

Hra Rugged Revenants je plošinovka pro jednoho hráče, ve které je jeho úkolem ovládat svou 2D postavičku a porazit všechny „Ruggery“. Ruggerové se objevují náhodně a postupně stále ve větším počtu. Hra je rozdělena do několika úrovní. Se zdoláváním úrovní se zvyšuje obtížnost i počet ruggerů. Úrovně obsahují různé interaktivní prvky, jako jsou houpající se kotle, zmrzlé efekty, atd. a na konci každé z nich najdete tzv. mini-bossy, které hráč musí též přemoci, aby se dostal o level výš. Za splnění úrovní hráč získá truhlu s kořistí, která může obsahovat NFTtokeny a další odměny.

Road Map

Fáze 1

 • Betaverze úrovně 1-4.
  • Pixel Bands – Pláž a Dope Cats.
  • Džungle a digitální únik.
 • Hratelné postavy Dope Cats a Pixel Bands.
 • Spuštění arkády Revenant v metaverzu Sovana.
 • Vydání whitepaperu.
 • Komiksové upoutávky.

Fáze 2

 • Úplné vydání hry.
 • Úrovně 5-10.
 • Mint nových postav.
 • Uvedení tokenu $RUG.
 • Multiplayer hra.
 • Stakování tokenu.

Fáze 3

 • Další vývoj.

O hře

První úroveň hry začíná v džungli, a je navržena jako tutoriál. Hráči, kteří do hry vložili tokeny $RUG získají jako odměnu jak tokeny, tak NFT. Ti, kteří vklad neprovedli, obdrží pouze tokeny $RUG.

Hra se skládá z řady úrovní, kde každá z nich bude obsahovat na míru vytvořené prvky, jako pasti, easter eggy a závěrečné bossy, které naplní bojiště. Hra je v současnosti pro jednoho hráče, ale do konce roku 2022 by měl mít premiéru i multiplayer režim, kdy se hráči budou moci spojit a zdolávat úrovně společně.

Hra obsahuje 3 sbírky NFT, které byly uvedeny na trh společně s partnery:

 • Sbírka 4 000 vymodelovaných sedících opic z kolekce Solana Sitting Monkeys.
 • Sbírka 10 000 NFT Rugged Revenants.
 • Sbírka 7 777 hrochů partnera High Roller Hippo Clique.
 • Sbírka 3 333 koček partnera Dope Cats.

Držitelé partnerských NFT jako jsou Dope Cats a SOVANA budou moci hrát se silnější postavou a získají bonusové body zdraví ve hře. NFT Rugged Revenants pak poskytnou hráči mnohá vylepšení, jako je let, regenerace zdraví anebo životy navíc.

Hráči ve hře mohou získat cenná NFT z tzv. „truhel s kořistí“, které získají po dokončení úrovní. Na truhly mají hráči nárok pouze tehdy, pokud předtím využili energie z Genesis NFT. NFT řady Genesis hráči získají spálením Rugged NFT nebo zdoláním 1. úrovně hry. K využití budou hráči předem vyzváni a každé Genesis NFT má 3 energie.

Pro hraní hry si hráči nemusí kupovat NFT, jelikož má hra verzi Free-2-Play, mohou se pouze připojit, začít hrát a získávat tokeny $RUG.

Požadavky na hráče

K hraní vám stačí pouze připojení k internetu. Pokud do hry plánujete investovat, je nutné připojit svou peněženku. Hra akceptuje pouze peněženku Solana. Do ní se můžete zaregistrovat pomocí účtu Google, Facebooku, Twitteru, Discordu nebo se registrovat pomocí svého e-mailu.

Tokenomika

Token $RUG

Je hlavní měnou ve hře a je to token určený pro ekosystém Rugged Revenants. Hráči token mohou získat herními aktivitami, jako je dokončování úrovní.

Stakování

Hráči budou moci stakovat svá NFT (Dope Revenants a Genesis) a pálit tokeny $RUG, aby si zvýšili úroveň vylepšení svých NFT postav.

Stakování NFT bude probíhat následujícím způsobem:

 1. Hráči nejdříve vloží svá NFT Rugged Revenants Genesis a svá hratelná NFT Rugged Revenants.
 2. Spálí 100 tokenů RUG.
 3. Získají pak „Upgrade potion“ nebo NFT.

Po spálení tokenů se statistiky jako zdraví a poškození zvýší o náhodnou hodnotu 1-3. Zvýšené hodnoty pak hráči poskytnou herní výhody, které zahrnují například možnost poškození postavy ohněm, kyselinou, bleskem nebo ledem.

Ekonomika

Hráči mohou získávat tokeny $RUG obchodováním s NFT na marketplace, nebo herními aktivitami, jako je zdolávání úrovní ve hře.

Kromě tokenů mohou hráči získat tzv. „truhly s kořistí“ (koncept známý z jiných her jako loot boxy), ve kterých mohou najít NFT a další odměny.

Partneři

Projekt Revenants spolupracuje s projekty napříč blockchainem Solana a poskytuje držitelům NFT určité výhody, jako jsou exkluzivní herní postavy nebo vlastní úrovně.

Tým

Názor analytika

„Na hře je zajímavé to, že si lidé mohou vydělat, aniž by do ní museli vkládat jakékoli finanční prostředky. Takže nové hráče může přitáhnout zejména z tohoto důvodu. Hra je však rozdělena pouze do úrovní. Neobsahuje žádné herní módy, což může brzy omrzet. A to jí může uškodit.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář