Přihlásit se
Přidej se k nám
« Blocklords Clementine’s Nightmare »

World Eternal Online

Publikováno: 11.8.2022

World Eternal Online je MMO s mechanikou League of Legends a ekonomikou, řízenou hráči a integrací blockchainu. Hráči mohou v tomto dynamickém a neustále se měnícím světě zabíjet obrovské bossy a dobývat území.

Oficiální trailer

Základní informace

World Eternal Online je sandboxové MMORPG s Play-2-Earn ekonomikou. Hráči prožívají dobrodružství v rozsáhlém světě, zabíjejí nestvůry, sbírají suroviny a vyrábějí předměty.

O hře

Hráči ovládají jednu postavu s rozhraním ve stylu MOBA. Pokud jste hráli hry jako League of Legends nebo Dota, budete se cítit jako doma. Ocitnete se však v obrovském MMO světě s dalšími tisíci hráči. Jak budou hráči prozkoumávat svět, čekají na ně nestvůry, suroviny, dungeony, města jimi vytvořená a eventy, které mění svět. Budete moci narazit na bossy, kteří se potulují světem a přidat se k těm, co na ně útočí. Hráči se budou také moci přidat k nějaké guildě, nebo si založit svojí, postavit si někde sídlo a dobývat území konkurenčních guild.

Po celém světě jsou roztroušeny bobulové keře a zlaté doly. Hráči mohou u těchto surovinových zdrojů zanechat své zvířecí mazlíčky, kteří budou suroviny sbírat. Někteří zvířecí mazlíčci budou příležitostně schopni najít vzácné suroviny. Hráči budou také rozděleni do různých národů. Mohou útočit na hráče z jiného národa v zónách označených jako PvP.

Hráči budou také rozděleni do tří skupin, ale jeden hráč může být součástí klidně všech tří najednou.

Dobrodruzi

Tito hráči budou sbírat hrdiny, bojovat s nestvůrami, vyhrávat události a sdružovat se s ostatními dobrodruhy. Vytvářejí nejvíce zdrojů ve hře, protože tvoří nejpočetnější populaci, která hromadí zdroje sbíráním surovin a zabíjením nestvůr.

Řemeslníci

Řemeslníci budou vytvářet a opravovat výbavu pro dobrodruhy. Budou dva typy řemeslníků, a to kováři a alchymisté.

Land baroni

Land baroni jsou hráči, kteří si zakoupili pozemkový list a nárokují si prázdné město ve světě. Každé prázdné město má sadu stavebních parcel. Tyto stavební parcely lze pronajímat řemeslníkům a guildám.

Požadavky na hráče

Požadavky se budou lišit podle toho, do jaké skupiny chce hráč patřit. Každý se bude moci stát dobrodruhem, bez jakéhokoli nákupu. Pokud se hráč chce stát řemeslníkem, musí vlastnit kovářskou nebo alchymistickou licenci. Pokud chce být land baronem, musí si zakoupit pozemkový list a následně město. Hra vyjde na PC a mobilní zařízení.

Tokenomika

Současný záměr je takový, že by ve hře existovalo mnoho dalších měn, ale pouze jeden token. Token by se mohl používat především k:

– Placení řemeslníkům za jejich služby.

– Vylepšovaní řemeslné budovy.

– Vylepšovaní města.

Hráči nebudou moci obchodovat s výbavou a lektvary, protože tím by se pro řemeslníky stal marketplace velmi těžkým konkurentem.

Ekonomika

Hráči budou moci obchodovat se svými NFT postavami, které získali během hraní. Dále budou vydělávat v závislosti na tom, do jaké skupiny patří.

Dobrodruzi

Hlavními způsoby zisku tokenů jsou:

– Questy a eventy.

– Náhodné dropy z raidových bossů a dungeonů.

– Prodej receptů a materiálů řemeslníkům a land baronům.

Řemeslníci

Řemeslníci mají vyšší potenciál výdělku než dobrodruzi. Hráči jim budou platit za vybavení, lektvary, zvířata atd.

Land baroni

Land baroni mají nejvyšší potenciál výdělku ve hře. Řemeslníci jim budou platit za pronájem stavebních pozemků v jejich městě.

Partneři

Tým

Core loop

Vincenzo Alagna – Generální a technický ředitel.

Dan Chao – Prezident a herní designér.

Názor analytika

„Hra se dle mého názoru nijak extrémně neodlišuje od jiných MMORPG her. Pokud se ale podívám na ekonomiku hry, hned vidím jasné odlišnosti od jiných MMORPG či blockchainových her. Hráči si nebudou moci mezi sebou prodávat a kupovat zdroje, což je ochrana řemeslníků. Dle logiky projektu to dává smysl, ale věřím, že čas ukáže správnost tohoto rozhodnutí.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář