Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Spotify začíná na své platformě testovat NFT

Společnost Music Ally oznámila, že umělci budou moci brzy propagovat své nezaměnitelné tokeny (NFT) na Spotify.

Spotify začíná testovat NFT

Jak uvádí Music Ally, umělci budou moci brzy propagovat své nezaměnitelné tokeny (NFT) na Spotify.

NFT na Spotify

Spotify je další technologickou společností, která vstoupila do světa NFT. 

3.května 2022 byl v Roblox metaverse spuštěn Spotify Island. Zpočátku se testů zúčastnila malá skupina umělců, včetně Steve Aoki a The Wombats. Nyní se ukazuje, že platforma provede rozsáhlejší testy mezi speciálně vybranými uživateli v USA.

Přímý prodej NFT však nenabídne. Uživatelé budou muset přejít na externí trh, aby uskutečnili nákup. Společnost oznámila, že si v rámci testu nebude účtovat žádnou provizi.

Uživatelé zároveň uvedli, že Spotify posílá průzkumy veřejného mínění a dokonce nabízí některým lidem kompenzaci za rozhovory se členy týmu o jejich vztahu k NFT a Web3.0. Otázky sdílené na Twitteru se mimo jiné týkají nákupů souvisejících s kryptoměnami a důvody nákupu NFT. Některé z těchto otázek obdržely od komunity posměšné komentáře.

O tom, že má společnost zájem vstoupit do Web 3.0, se šuškalo již od března. Společnost v té době zveřejnila dva pracovní inzeráty na projektech Web 3.0. Nejnovější zprávy přicházejí jen několik dní poté, co Meta oznámila, že začne testovat i digitální sběratelské předměty a NFT na Instagramu.

Hudebníci ve světě NFT

Kultovní rapper Snoop Dogg je známý zejména investicemi do NFT. DJ Steve Aoki zase nedávno přiznal, že na NFT vydělal víc než na své práci.

NFT se stále více definují jako budoucnost hudebního průmyslu. Jsou to digitální certifikáty práv k danému dílu. Jinými slovy, dokazují, že skladba, kterou posloucháme na svém chytrém telefonu, byla zakoupena legálně. Toto je velmi důležité, zejména v době, kdy je pirátství stále větším problémem.

zdroj: cointelegraph.com, pixabay.com, oKrypte.sk

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář