Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Charlie Gaming a prodej pozemků Illuvium

Od konce prodeje pozemků uběhlo několik dní a kryptosvět stále fascinuje neuvěřitelná hladkost, se kterou prodej proběhl. Jednalo se o nejúspěšnější prodej pozemků v historii. A Charlie Gaming tým byl u toho!

Charlie Gaming a prodej pozemků ILV!

Od konce prodeje pozemků uběhlo několik dní a kryptosvět stále fascinuje hladkost, se kterou prodej proběhl. Jednalo se o nejúspěšnější prodej pozemků v historii. A Charlie Gaming tým byl u toho! 

Tým Charlie Gaming u prodeje nechyběl!

Jednalo se pravděpodobně o jednu z největších, ne-li největší událostí roku na blockchainu v oblasti her. Fakta a čísla, která s sebou prodej pozemků v Illuviu přinesl se bude těžko překonávat a možná ho znovu překoná jen další prodej pozemků Illuvium, který však nepřijde dříve než za rok.

O průběhu jsme vás informovali prostřednictvím našeho webu již den po skončení prodeje zde. Co se v článku ale nedočtete je to, zda se náš tým účastnil a zda se mu podařilo pro Charlie Gaming nějaký pozemek ukořistit.

Prodej jsme si pochopitelně nenechali utéct. Je mnoho lidí, kteří ani neměli ambice nebo prostředky ke koupi pozemku, a přesto ho sledovali, my jsme ale mířili na vyšší metu. Naším cílem bylo ukořistit pozemek Tier 4. Rádi bychom se s vámi podělili o náš zážitek a provedli vás procesem aukcí.

Platilo, že do chvíle, než jste si pozemek zakoupili, nevěděli jste, jaké zdroje se na něm nacházejí. Znali jste pouze jejich celkový počet, ten byl u pozemků stejné úrovně vždy stejný.

Krátce po začátku prodeje jsme pozorovali vývoj cen. Forma aukce byla holandská, to znamenalo, že cena začne hodně vysoko a postupně bude klesat. Komu jako prvnímu přijde přijatelná a bude mít o položku zájem, získá ji. Byli jsme připraveni, že se objeví střelci, kteří si zakoupí pozemek za co nejvyšší cenu a že bude nějakou dobu trvat, než si prodej najde nějakým způsobem své dno. Mnoho pozemků, dokonce i několik Tier 3, se na původní ceně prodalo.

Ceny se ustálily v sobotu – tam přišel náš čas. A jelikož jsme se připravovali a analyzovali celý předchozí den, kdy je nejlepší zmáčknout kouzelné tlačítko buy, tak hned při první příležitosti se nám podařilo získat pozemek Tier 4, tedy nejvyšší možný pozemek, který v holandské aukci byl. Celkově se jich za 3 dny prodalo méně než 900 a jedná se o pozemek s nejvíce zdroji. Jak vypadá ten náš se můžete podívat na fotografii níže: 

Tier 4 je a bude opravdu vzácný, celkem jich nikdy nebude ani 5000. Z nákupu máme velkou radost stejně jako z toho, že dění na něm budete moci pozorovat spolu s námi i vy! Jako první vás totiž budeme informovat, jak se nám s pozemkem daří, jaké volíme herní strategie, jaké budovy lze stavět a jak se navzájem podporují, nebo si odporují, kolik je možné s pozemkem vydělávat apod. Určitě sledujte nejnovější informace zde v Charlie news nebo na našich sociálních sítích.

A jelikož jsme pořídili pozemek Tier 4 levněji, než jsme čekali, tak jsme si vytipovali i jeden speciální pozemek, a nakonec získali i pozemek Tier 1, který je nejmenší, má nejméně zdrojů, ale nám se na něm především líbilo jeho pořadové číslo, 8888. Číselná symbolika již několikrát přidala NFT na hodnotě a pochopitelně i z tohoto pozemku budete získávat zprávy o aktuálním dění a plánech.

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář