Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Binance oznámila spolupráci s Cristianem Ronaldem

Včera Binance, největší kryptoměnová burza na světě, oznámila, že společnost podepsala partnerskou dohodu s Cristianem Ronaldem, fotbalistou Manchesteru United a kapitánem portugalské reprezentace, na propagaci nezaměnitelných tokenů (NFT).

Spolupráce Binance s Ronaldem

Binance, největší kryptoměnová burza na světě, oznámila, že společnost podepsala partnerskou dohodu s Cristianem Ronaldem, fotbalistou Manchesteru United a kapitánem portugalské reprezentace, na propagaci nezaměnitelných tokenů (NFT).

Binance a CR7

Jak se můžeme dočíst v oznámení na oficiálním burzovním blogu, pětinásobný vítěz Zlatého míče ve spolupráci s Binance vytvoří sérii kolekcí NFT, které budou dostupné k prodeji pouze na platformě společnosti.

Burza oznámila, že první kolekce vyjde ještě letos a bude sestavena z ikonických projektů vytvořených ve spolupráci s Portugalci.

„Nic není pro mě důležitější než fanoušci, takže myšlenka poskytovat bezprecedentní zážitky a přístup prostřednictvím této platformy je něco, čeho jsem se chtěl stát součástí“ „Vím, že fanouškům se tato kolekce bude líbit stejně jako mně.“ komentuje Ronaldo.

Cristiano Ronaldo je jedním z nejlepších fotbalistů na světě, který se posunul za hranice sportu a stal se ikonou v mnoha odvětvích. Díky své autentičnosti, talentu a dobročinnosti si vytvořil jednu z nejpočetnějších a nejoddanějších fanouškovských základen na světě.

Jsme nadšeni, že můžeme jeho fanouškům poskytnout jedinečnou příležitost setkat se s Ronaldem a vlastnit kousek ikonické historie tohoto sportu. řekl zakladatel a generální ředitel Binance Changpeng Zhao.

Manchester United spolupracuje s Tezosem

Cristiano Ronaldo dal o sobě vědět širší skupině fotbalových fanoušků v roce 2003, kdy ho poprvé koupil anglický klub Manchester United v době, kdy byl jeho trenérem legendární trenér týmu Sir Alex Ferguson. Od roku 2009 hrál CR7 několik sezón za Real Madrid a poté měl tříleté působení v Juventusu Turín, po kterém se o 12 let později vrátil zpět na Old Trafford (stadion Manchester United).

V únoru letošního roku klub podepsal smlouvu na 27 milionů dolarů s platformou Tezos. Výsledkem této spolupráce je, že logo blockchainu proof-of-stake lze vidět na zápasových dresech týmu. Podle mnoha hlasů to byl právě návrat Cristiana Ronalda do týmu „Červených ďáblů“, který do určité míry přispěl ke klíčovému partnerství United s Tezosem.

zdroje: binance.com, oKrypte.sk

Další novinky

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář