Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Eminem a Snoop Dogg připravili videoklip s tématem BAYC

Jedni z nejznámějších světových rapperů, Eminem a Snoop Dogg, vyprodukovali nové hudební video, které obsahuje mnoho odkazů na NFT a sérii Bored Apes Yacht Club (BAYC). Oba hudebníci už mají zkušenosti s blockchainem a kryptoměnami

Eminem a Snoop Dogg připravili videoklip o BAYC

Jedni z nejznámějších světových rapperů, Eminem a Snoop Dogg, vyprodukovali nové hudební video, které obsahuje mnoho odkazů na NFT a sérii Bored Apes Yacht Club (BAYC). Oba hudebníci už mají zkušenosti s blockchainem a kryptoměnami

Eminem a Snoop Dogg propagují BAYC

Oba rappeři zakopávají válečnou sekeru s novou skladbou. Připomeňme si, že koncem roku 2020 vyšla deluxe verze alba „Music to Be Murdered By“. Eminem k ní přidal 16 nových skladeb včetně písně „Zeus“, ve které se omlouvá Rihanně a útočí na Snoop Dogga.

Pak se asi pánové smířili, protože se oba dva objevili během přestávky při zápase Super Bowlu v roce 2022.

Další potvrzení jejich usmíření přichází nyní s novou písní, kterou Eminem začíná slovy „tohle se asi mělo stát už dávno“.

Samotný klip je z velké části animovaný a právě v této „kreslené“ části jsou oba rappeři znázorněni jako postavičky opic z Bored Ape Yacht Club. Eminem je „převlečený“ za kocovinu NFT, kterou si osobně koupil.

Snoop Dogg je také zobrazen jako jedna z postav BAYC. 

Rappeři na blockchainovém trhu

Stojí za zmínku, že kromě tokenu Bored Ape #9055 má Eminem i několik dalších digitálních sběratelských předmětů na svém účtu OpenSea – Shady Holdings. Kromě toho legendární rapper vydal vlastní kolekci NFT s názvem Shady Con (pojmenovanou podle jeho hip-hopového alter ega – Slim Shady).

Snoop Dogg se zase ještě více angažoval v odvětví kryptoměn a NFT. Minulý rok například propagoval dogecoin a jeho angažovanost na blockchainovém trhu vzrostla poté, co se odhalil, že je Cosimo de‘ Medici – anonymní sběratel NFT, který vlastní aktiva tohoto typu v hodnotě téměř 20 milionů dolarů.

Oznámil také plány na sbírku na Cardano. Vlastní také digitální majetek v metaverzu The Sandbox .

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

DApps. Jak fungují decentralizované aplikace?

Monkey League spolupracuje s fotbalistou AS Řím

Salvádor zakládá Národní úřád pro bitcoiny

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář