Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Eminem a Snoop Dogg připravili videoklip s tématem BAYC

Jedni z nejznámějších světových rapperů, Eminem a Snoop Dogg, vyprodukovali nové hudební video, které obsahuje mnoho odkazů na NFT a sérii Bored Apes Yacht Club (BAYC). Oba hudebníci už mají zkušenosti s blockchainem a kryptoměnami

Eminem a Snoop Dogg připravili videoklip o BAYC

Jedni z nejznámějších světových rapperů, Eminem a Snoop Dogg, vyprodukovali nové hudební video, které obsahuje mnoho odkazů na NFT a sérii Bored Apes Yacht Club (BAYC). Oba hudebníci už mají zkušenosti s blockchainem a kryptoměnami

Eminem a Snoop Dogg propagují BAYC

Oba rappeři zakopávají válečnou sekeru s novou skladbou. Připomeňme si, že koncem roku 2020 vyšla deluxe verze alba „Music to Be Murdered By“. Eminem k ní přidal 16 nových skladeb včetně písně „Zeus“, ve které se omlouvá Rihanně a útočí na Snoop Dogga.

Pak se asi pánové smířili, protože se oba dva objevili během přestávky při zápase Super Bowlu v roce 2022.

Další potvrzení jejich usmíření přichází nyní s novou písní, kterou Eminem začíná slovy „tohle se asi mělo stát už dávno“.

Samotný klip je z velké části animovaný a právě v této „kreslené“ části jsou oba rappeři znázorněni jako postavičky opic z Bored Ape Yacht Club. Eminem je „převlečený“ za kocovinu NFT, kterou si osobně koupil.

Snoop Dogg je také zobrazen jako jedna z postav BAYC. 

Rappeři na blockchainovém trhu

Stojí za zmínku, že kromě tokenu Bored Ape #9055 má Eminem i několik dalších digitálních sběratelských předmětů na svém účtu OpenSea – Shady Holdings. Kromě toho legendární rapper vydal vlastní kolekci NFT s názvem Shady Con (pojmenovanou podle jeho hip-hopového alter ega – Slim Shady).

Snoop Dogg se zase ještě více angažoval v odvětví kryptoměn a NFT. Minulý rok například propagoval dogecoin a jeho angažovanost na blockchainovém trhu vzrostla poté, co se odhalil, že je Cosimo de‘ Medici – anonymní sběratel NFT, který vlastní aktiva tohoto typu v hodnotě téměř 20 milionů dolarů.

Oznámil také plány na sbírku na Cardano. Vlastní také digitální majetek v metaverzu The Sandbox .

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář