Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Samsung investuje do projektu Genopets

Projekt Genopets, který jsme mimo jiné analyzovali a naleznete ho na našem webu, se dostal do hledáčku Samsung Next, divize technologických investic společnosti Samsung. To vedlo k uzavření strategického partnerství mezi oběma stranami.

Samsung a projekt Genopets

Projekt Genopets, který jsme mimo jiné analyzovali a naleznete ho na našem webu, se dostal do hledáčku Samsung Next, divize technologických investic společnosti Samsung. To vedlo k uzavření strategického partnerství mezi oběma stranami.

Genopets

Move-2-Earn koncept se momentálně těší velkému zájmu a dostane se mu ho pravděpodobně ještě více, protože společnost Samsung Next oznámila, že má zájem o investici do tohoto projektu.

Podrobnosti o této Move-2-Earn, tedy choď a vydělávej, hře plné záhadných tvorů naleznete na našem webu v analýze Genopets. Projekt se momentálně nachází v uzavřeném beta testování.

Spíše než na aspekty Move-2-Earn ale aplikace cílí na hru a budování aplikace. Genopets jsou nádherní a vývojáři chtějí, aby lidé investovali právě do nich. A tato snaha také zaujala Samsung Next.

 

Dohoda Samsung Next a Genopets

Samsung Next je investiční společnost zaměřená na špičkové technologie a objevování nových oblastí budoucího technologického růstu. Pro Genopets je to tedy obrovská výhra, co se týče sociální pozornosti. Určitě to může pomoci i samotnému blockchainu Solana. A také to přinese více pozornosti mainstreamu k Web 3.0 hrám.

Jak vysoká je investice se neví, mělo by se jednat o jednoduchou dohodu o budoucích tokenech (SAFT). V podstatě umožňuje společnosti Samsung Next v budoucnu vyplatit svůj investiční kapitál v tokenu projektu. Na výběr bude mít z GENE nebo KI, ale pravděpodobnou volbou bude GENE jako hlavní token.

Samsung ve svém článku označil herní model společnosti Genopets, zkušenosti týmu a zaměření na vytvoření udržitelného ekonomického modelu za klíčové důvody své investice.

O Genopets

Genopets je Free-2-Play hra kategorie „Move-2-Earn“ postavená na blockchainu Solana a Binance Smart Chain. Genopets využívá data sledovaná chytrým telefonem nebo fitness hodinkami k zvyšování úrovně svých NFT. Hráči přivolávají svého Genopeta a plní úkoly v Genoverse, kde prozkoumávají skryté země, hledají kořist, vyrábějí předměty a bojují s ostatními hráči.

Každá spolupráce s technologickým gigantem rozhodně značí potenciál daného projektu. Na našem webu dostala tato analýza nižší hodnocení, protože neměla žádné partnerství. Toto je rozhodně dobrý začátek a dobrý důvod začít brát Genopets vážně. Hodně připomíná Pokemon Go, a to je světově jedna z nejúspěšnějších her.

autor:  Jan Záhora

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář