Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Americká KIA spustila projekt NFT a pomáhá opuštěným zvířatům

Automobilová společnost KIA America uvádí na trh NFT jako součást své marketingové kampaně pro nové vozy. Získejte i vy své NFT.

KIA spustila NFT na pomoc zvířatům

Automobilová společnost KIA America uvádí na trh NFT jako součást své marketingové kampaně pro nové vozy. Získejte i vy své NFT.

Robo Dog NFT

Toto NFT je unikátní tím, že po jeho zakoupení jde 90% částky na The Petfinder Foundation k pokrytí adopčního poplatku a pro pomoc najít domov pro opuštěná zvířata, tak jako se to podařilo Robo Dogovi v roztomilé reklamě od Kia propagující elektro automobily.

NFT můžete získat zde: https://sweet.io/kia

 

Robo Dog smutně vyhlíží svého majitele, když najednou spatří elektromobil Kia EV6, který se dobíjí elektřinou, stejně jako Robo Dog. V automobilu najde pejsek “spřízněnou duši”, a tak se rozhodne ho pronásledovat po ulici. Na konci jeho cesty mu však dojde energie… Podívejte se sami, zda k sobě nakonec Robo Dog a Kia najdou svou cestu. 

NFT Kia Soul 2023

Celkem bylo vydáno 10 100 kusů NFT s tématikou KIA America na platformě Sweet NFT. Divákům, kteří vidí reklamu, stačí naskenovat QR kód svým telefonem, aby získali jeden z těchto NFT. Marketingová kampaň s názvem „Vytvořeno pro to, čím jste“ zahrnuje 30sekundový spot, který obsahuje postavy NFT.

 

V reklamě sledujete tři nejoblíbenější postavy DASK NFT, které se projíždějí v nové Kia Soul 2023. NFT jsou součástí kolekce NFT Dead Army Skeleton Klub (DASK) – která obsahuje více než 150 ručně kreslených postaviček.

Russel Wagner, viceprezident marketingu KIA America, uvedl: „Duše je stejně jedinečná jako NFT. Kia jako značka neustále inovuje, aby zůstala na špici toho, kam trh směřuje.“ 

NFT z reklamy byly tak populární, že své majitele našly během pár dní. Přesto se do této kolekce stále můžete zapojit a to získáním Robo Dog.

„Je příjemné vidět, že NFT získávají svá využití a že se již nejedná jen o “hloupé” obrázky, za které lidé utrácejí miliony, o čemž se nicméně můžete přesvědčit v našem článku. Propojení NFT s charitativními účely se mi líbí a rozhodně jim fandím, ráda se do této a dalších podobných kolekcí zapojím.“

autor: Terka

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář