Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Reddit umožní nákup etherea

Uživatelé Redditu si nyní budou moci koupit ETH přímo v aplikaci platformy sociálních médií. To vše díky partnerství s burzou FTX.

Reddit vám umožní koupit Ethereum

Uživatelé Redditu si nyní budou moci koupit ETH přímo z aplikace platformy sociálních médií. To vše díky partnerství s burzou FTX.

Reddit vám pomůže koupit ETH

Nové partnerství zahrnuje produkt s názvem FTX Pay, který umožňuje maloobchodníkům akceptovat kryptoměny i fiaty. V případě Redditu to znamená, že uživatelé nebudou muset opustit aplikaci, aby si koupili Ethereum.

Tento krok je součástí širší snahy platformy propojit Reddit s technologií blockchain. V roce 2020 společnost vytvořila „body komunity“, které dávají uživatelům ve dvou subredditech možnost získat odměny za psaní „kvalitních příspěvků a komentářů“.

Body určují reputaci uživatele a zobrazují se vedle jeho přezdívky. Mohou být použity jako součást subredditů, aby poskytli uživatelům s větším počtem bodů větší vliv na to, jak je skupina řízena, nebo aby jim pomohli získat odměny.

Nové partnerství s FTX signalizuje, že Reddit chce, aby byly komunitní body dostupnější. Používání bodů znamená uskutečnění transakce na blockchainu, což od uživatelů vyžaduje, aby vydali kryptoměny, v tomto případě ETH, zaplatili síťové poplatky a ověřili transakci.

Reddit nesdělil, kdy rozšíří svůj program Social Points nad rámec dvou subredditů, na kterých tuto funkci testuje, ale partnerství FTX ukazuje, že společnost to myslí s vývojem projektu vážně. To může být prospěšné pro Reddit, ale také pro samotnou burzu.

„Reddit má každý měsíc více než 400 milionů aktivních uživatelů, což z něj činí jednu z největších spotřebitelských iniciativ na Web 3.0. Navíc jsme vždy nadšeni z blockchainových aplikací s hluboce zabudovaným nástrojem, jako jsou komunitní body. Uživatelé komunity Redditu budou moci být výkonnější a otevřenější,“ napsala Amy Wu, šéfka FTX Ventures, e-mailem médiím.

Uživatelé Redditu chtějí kryptoměny

Důsledky rozšíření programu Social Points pro aktivní uživatele Redditu, jejichž počet byl podle Wall Street Journal v roce 2020 52 milionů, by mohly znamenat změnu v kryptoměnovém průmyslu. Reddit říká, že kryptoměny byly nejžhavějším tématem na portálu v roce 2021, což znamená, že uživatelé platformy se již o tuto technologii velmi zajímají.

zdroje: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Jak blockchain pomáhá v boji proti rakovině?

Nový model Citroën je spojen s NFT

Rockstar Games chce omezit používání NFT

Společnost Gala Games zrušila Play-&-Earn

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář