Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Paris Hilton a její vlastní virtuální sídlo Malibu v The Sandbox

Fanoušci mohou nyní komunikovat s ikonickou celebritou prostřednictvím střešních večírků a velkolepých akcí v jejím virtuálním sídle Malibu v metaverse projektu The Sandbox.

Paris Hilton a její virtuální sídlo Malibu v The Sandbox

Fanoušci mohou nyní komunikovat s ikonickou celebritou prostřednictvím střešních večírků a velkolepých akcí v jejím virtuálním sídle Malibu v metaverse projektu The Sandbox.

Paris Hilton přináší své sídlo Malibu do metaverza The Sandbox

Dne 9. srpna vstoupil The Sandbox do žhavé spolupráce s módní ikonou Paris Hilton, aby postavil její virtuální sídlo Malibu. Ve spolupráci s Hilton’s 11:11 Media tak přenáší svůj vysněný svět do metaverza. 

Díky tomu se fanoušci a komunita budou moci spojit a komunikovat s Paris zcela novým způsobem!
Podle The Sandbox zde plánuje kryptokrálovna pořádat společenské a komunitní akce, jako jsou střešní párty, okouzlující společenské akce a unikátní halloweenské párty. V rámci partnerství bude také zveřejněno 11 voxelových avatarů, které budou mít charakteristické rysy Paris. 

Jsem nesmírně nadšená, že mohu rozšířit svůj Paris World dále do metaverza. Ve spolupráci s mým úžasným partnerem, The Sandbox, se můj tým věnuje budování neuvěřitelných zážitků ze skutečného života pro mé fanoušky,“ řekla Paris Hilton.

Paris Hilton - kryptokrálovna a propagátorka metaverza

Paris Hilton je podnikatelkou, DJkou a královnou kryptoměn, a je jednou z prvních celebrit, které přijaly Web 3.0. Začala investovat do kryptoměn v roce 2016, než v roce 2019 debutovala se svým prvním NFT – který prodala na charitu v březnu roku 2020. Kromě vydání vlastních NFT spustila také virtuální svět Roblox nazvaný Paris World plný masivních DJ pódií, nočních klubů, vrtulníků a nechybělo zde ani její vlastní sídlo.

V komentáři k jejímu poslednímu vpádu do The Sandbox Hilton uvedla, že počiny Snoop Dogga na stejné platformě ji ve skutečnosti inspirovaly, aby udělala něco podobného.

Snoop Dogg tam prostě a jednoduše vydal svůj vlastní svět, což je neuvěřitelné, a byla jsem tak nadšená, když jsem to viděla,“ řekla Hilton v exkluzivním rozhovoru pro CNBC. „Jsem opravdu nadšená, že mohu přinést Paris celému světu.

S více než 200 značkami a IP adresami, které se nachází v The Sandbox se Hilton’s Paris World profiluje jako zajímavý doplněk virtuálního Manhattanu.

Další novinky

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Pokémon Sleep, hra pro monitorování spánku, vyjde letos

Japonsko plánuje vytvořit vlastní metaverse ekonomickou zónu

Nejznámější společnosti si registrují ochranné známky pro Web 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář