Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Splinterlands utíká z obchodů s mobilními aplikacemi

Hru Splinterlands členové Charlie Gaming týmu pravidelně hrají a díky tomu vám z ní můžeme přinášet pravidelné informace.

Splinterlands utíká z obchodů s mobilními aplikacemi

Hru Splinterlands členové Charlie Gaming týmu pravidelně hrají a díky tomu vám z ní můžeme přinášet pravidelné informace.

Aplikace vs. Mobilní prohlížeč

Z důvodů vysokých poplatků u největších obchodů s aplikacemi Google play a Apple store (30% z každého prodeje), se vývojáři rozhodli přejít na novou platformu, vhodnější pro mobilní zařízení. Jako první bude zaveden Navbar (navigační panel) a další funkce jako například Non-card Market budou následovat.

Balíčky Chaos Legion

Tým vedl diskuzi s Agroedem o možném pálení CL balíčků. Verdikt zatím nepadl, ale kdyby k pálení došlo, nebylo by to najednou a rozhodně by to trvalo nějakou dobu. Airdropy budou i nadále pokračovat. Ohledně Airdropu je k dispozici FAQ na této adrese.

Nové informace o DAO

Tým Splinterlands snižuje odměny za Guild Brawl a to o 1 % měsíčně po dobu 65 měsíců. V dohledné době se očekávají odměny pro guildy, a to 30 odměn pro úroveň 5, 25 odměn pro úroveň 4 a 20 odměn pro úroveň 3. Odměněno bude 10 nejlepších guild s tím, že první dostane 10 SPS a zbytek si rozdělí 20/30 % z celkové částky. Správce peněz (DOW) chce tímto podpořit zvyšování úrovně a proto radí, aby guildy neváhaly a co nejrychleji zvyšovaly svou úroveň.

Turnaje a Brawls (Rvačky)

Vývojáři chtějí vypracovat návrh pro komunitu, který by určil odměny SPS pro jednotlivé úrovně Brawls na konci vývoje. Do konce listopadu bude možné zakoupit kameny Blood & Power za poukaz. Po vydání odměn SPS, upraví SPL složení Fray pro jednotlivé Tiery. Brzy by se měl objevit i RiftWatchery.

Splinterfest 2023

Vývojáři chtějí příští rok uspořádat sraz fanoušků na Filipínách. Jedná se o druhou zemi s největším počtem koupených balíčků ve hře Splinterlands. Více informací o setkání bude včas oznámeno.

zdroj: twitter.com

Další novinky

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Tipujte výsledky zápasů mistrovství světa a vyhrajte $500 000

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář