Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

BMW chce využít technologii blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu. Společnost začíná využívat technologie Coinweb a Binance.

BMW využije blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu

BMW chce využít technologii blockchain ke zlepšení svého obchodního modelu. Společnost začíná využívat technologie Coinweb a Binance.

BMW a blockchain

Coinweb, cross-chain výpočetní platforma vrstvy 2, oznámila, že se spojila s BMW s cílem integrovat technologii blockchain do infrastruktury této špičkové automobilky s cílem zlepšit efektivitu finančních transakcí.

Coinweb uvedla, že hlavním cílem tohoto partnerství je přinést zcela nový zážitek zákazníkům BMW v Thajsku. K dosažení tohoto cíle plánují obě společnosti realizovat v roce 2023 dva různé projekty.

V první fázi partnerství se vyhodnotí využití cross-chain, paralelních, smart kontraktů na automatizaci manuálních procesů, které jsou časově a zdrojově náročné.

Coinweb plánuje implementovat plně integrovaný nástroj Anti Money Laundering (AML) a Know Your Customer (KYC) založený na thajském systému NDID. Cílem je zefektivnit proces podávání žádostí o financování vozidel.

Ve druhé fázi partnerství Coinweb vytvoří aplikaci Web 3.0 – Software as a Service (SaaS), pro vývoj věrnostního programu založeného na blockchainu pro zákazníky BMW Group v Thajsku. Řetězec Binance BNB bude sloužit jako páteř programu díky vysokému výkonu, nízkým nákladům a rychlosti transakcí.

Zákazníci budou moci získat odměny prostřednictvím různých aktivit.

Bjorn Antonsson, generální ředitel BMW Thailand, uvedl, že společnost je nadšená z navázání partnerství se společností Coinweb, která zlepší efektivitu a transparentnost procesů společnosti.

„Jsme velmi nadšeni, že můžeme spolupracovat s tak skvělým týmem, jakým je Coinweb, a očekáváme jen pozitivní účinky začlenění DLT do našeho ekosystému,“ řekl.

Antonsson také dodal, že očekává přilákání nových zákazníků do BMW – zejména prostřednictvím programu odměňování založeného na blockchainu.

Toby Gilbert, generální ředitel společnosti Coinweb, řekl, že je pro něj ctí spolupracovat s prestižní automobilovou společností, jako je BMW, a doufá, že projekt po spuštění bude sloužit jako měřítko pro další společnosti, které chtějí využít výhod technologie blockchain.

"Doufáme, že když bude tento projekt plně funkční, bude možné jej použít jako benchmark k prokázání, že tradiční společnosti dokáží naplno využít blockchainovou technologii a získat z ní obrovské výhody, aniž by se odchýlily od svých základních hodnot a poslání," vysvětlil.

zdroj: oKrypte.sk

Další novinky

Blockchain Solana přišel o dva velké projekty: DeGods a y00ts

Zájem o NFT Donalda Trumpa prudce klesl

Propojení projektů Ready Player Me a Bullieverse

K čemu slouží jednotlivá NFT v Big Time?

Donald Trump je fanouškem NFT umění

Zahrajte si Battleverse za 6 USD!

5 filmů o kryptoměnách, které se vyplatí zhlédnout

Náš analytik si zahrál hru League of Kingdoms

Mastercard spolupracuje s Polygonem. Cíl? Revoluce na hudebním trhu

Důležité novinky ze světa NFT

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář