Přihlásit se
Přidej se k nám
« Alien Worlds Upland »

Duckie Land

Publikováno: 9.12.2022

Duckie Land je multiplayerový Play-2-Earn metaverse plný NFT her.

Oficiální teaser

Základní informace

Duckie Land je hra, která bude dostupná na Windows, MacOS, iOS a Android. Momentálně se nachází v posledním stádiu vývoje a již brzy by měla být splněna celá Road Map.

Road Map

Fáze 3

 • E-sport turnaje.
 • Systém pozemků.
 • AR verze hry.
 • Chov
 • Guildy
 • Počáteční nabídka NFT.
 • Marketplace
 • Války guild.
 • Dobývání oblastí.
 • Cross-chain Ethereum, Solana, Cardano.
 • Otevření multiverse API.

O hře

Duckie Land je multiplatformní online hra pro více hráčů, založená na blockchainu. Ve hře se nachází NFT postavičky Duckie (kachničky). Každý se může do hry zapojit a získávat tokeny jako odměnu za hraní a za budování ekosystému. Duckie je inspirován memem kachního emoji. V Duckie Land mohou hráči sbírat, bojovat, farmařit, vyrábět a stát se kachním pánem.

Každý hráč má možnost vytvořit si vlastní postavičku Duckie, kterou lze přizpůsobit pomocí mnoha doplňků a variací. Ve hře se nachází i postavičky Duckie, které patří slavným lidem v reálném světě, se kterými můžete komunikovat. Hráči si mohou koupit pozemky s různým využitím např. na farmaření, těžbu, výrobu a mnoho dalšího. Kromě toho mohou hráči svůj pozemek využít k vytvoření komunitního prostředí pro ostatní hráče, kde mohou diskutovat, obchodovat nebo vyrábět předměty. Hráči se snaží vytvořit mezi sebou co nejlepší tým, aby porazili jiné týmy a dostali se tak výše v turnajové tabulce. Před každou bitvou si hráči mohou složit tým ze svých Duckie postaviček.

Na výběr jsou dva módy:

Adventure stage (PvE)

Tento mód je ideální pro zvyšování úrovně Duckie postaviček. Hráči musí plnit každodenní úkoly, aby zvýšili svou úroveň a získali různé odměny. Na výběr je několik map s různou obtížností.

Battle arena (PvP)

V tomto módu bojují hráči proti sobě. Za vítězství postupují v žebříčku a tím získají lepší odměny.

V obou herních režimech dostanou hráči $WAFER token jako odměnu. Tyto odměny jsou hlavním zdrojem potřebným k farmaření a prodeji za skutečné peníze.

Požadavky na hráče

Hra zabere denně zhruba 30 minut. Pro hraní je zapotřebí koupit NFT v podobě Duckie. Transakce budou probíhat na Binance Smart Chainu, takže je zapotřebí MetaMask peněženka. Platit se bude pravděpodobně v governance tokenu MMETA. Minimální investice není známa, protože prodej ještě nebyl spuštěn. V průběhu hry bude možnost investovat například do pozemků.

Tokenomika

V Duckie Land jsou tyto dva tokeny:

$MMETA (Duckie Multi Metaverse) je governance token založen na Binance Smart Chainu. Token je dostupný na burzách MEXC, BitGet a PancakeSwap. Staking bude dostupný a jeho hlavní funkcí bude DAO.

 

$WAFER (Wonderful Amazing Fantastic Excellent Reward Token) je herní měna, kterou hráči dostávají jako odměnu a lze ji použít např. k vylepšování nebo produkci dalších NFT.

Ekonomika

 1. Dokončení denních úkolů.
 2. Boj s nestvůrami v dobrodružném režimu (PvE).
 3. Boj hráčů v režimu Arena (PvP).
 4. Obchodování s tokenem.
 5. Crafting (již brzy).

Partneři

Tým

Názor analytika

„Tento typ her se mi hodně líbí. Hra má mnoho fanoušků a velký počet investorů a partnerů. Je to takový Shakes and Fidget s kačenkami. Za mě dobré, a pokud bude do budoucna vylepšena monetizace, má hra velký potenciál.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář