Přihlásit se
Přidej se k nám
« Ariva Wonderland Alien Worlds »

Kawaii Islands

Publikováno: 17.12.2022

Vstupte do anime metaverza Kawaii Islands. Farmařte, získávejte odměny a mezitím si najděte nějaké přátele na jednom ze sociálních ostrovů.

Oficiální trailer

Základní informace

Kawaii Islands je metaverse, kde hlavní činností, kromě socializování, je farmaření. Díky farmaření mohou hráči získávat příjem a kupovat si tak nábytek do svých vil nebo oblečení pro své postavičky.

Road Map

Q3 2021

 • BSC testnet.
 • Marketplace
 • Spuštění webové verze.

Q4 2021

 • Vytvoření KWT tokenu a IDO listing na PolkaStarteru, PancakeSwapu a MEXC.
 • Otevřená beta: domácí dekorace, šatník, přátelé.
 • NFT farming.
 • KWT staking.
 • Marketplace pronájem NFT.
 • Vytvoření MILKY gaming tokenu.
 • Liquidity mining event.

Q2 2022

 • Mobilní verze.
 • Koncept mini-her.
 • DAO Governance.
 • Prodej ostrovů.

Q3 2022

 • Create and earn prototyp pro tvůrce.
 • Alfa test dobrodružné hry.
 • Protokol pro tvůrce.

Q4 2022

 • Podnikání hráčů: kavárny/restaurace.
 • AI metaverse služby.

O hře

Každý hráč začíná zasazením magické rostliny na poli. Pak musí čekat, až rostlina vyroste a dozraje, aby ji mohl sklidit. Tento plod potom může být použit k získání barviva nebo k nakrmení kouzelných tvorů. Potom, co si hráči naberou zkušenosti z farmaření a craftění, mohou začít vydělávat a šetřit. Později se lze zapojit i do dekorace domova (Home Decorating) a sezónní ligy (Seasonal League).

Farmaření

Zdroje jsou rozděleny do tří kategorií: pole, rostliny a zvířátka. Pokud si hráči později rozmyslí umístění svých předmětů, mohou kdykoli své předměty přesunout. Pokaždé když hráč provádí nějakou práci na své farmě, dostává za to speciální body. Každá činnost dává jiný typ bodů, a když hráč dosáhne určitého množství bodů v dané kategorii, dostane možnost upgradovat si nářadí. Toto nářadí je potom uloženo ve stodole a slouží k vylepšení sila, samotné stodoly, zvýšení kapacity barvířského stroje (Dye Machine), výrobny materiálů (Material Factory) a dílny neboli workshopu. Všechno sklizené je pak uloženo v silu.

Pole

Pole jsou v Kawaii Islands zásadní položkou v Kawaii Islands, neboť hráči na nich mohou pěstovat ovoce. Ale hlavně jsou velmi důležitým prvkem podnikání v Kawaii Islands. Pole si hráči mohou založit kdekoli na své farmářské části ostrova. Nutno podotknout, že každý hráč začíná s nulovým počtem polí, a tak si je hráči musí napřed koupit na marketplace. Pole mají různé varianty: běžné (common), ošetřené (nurtured), přechodné (transient) a travnatá plocha (grass). Všechna tato pole budou mít lepší vlastnosti, pokud mají vyšší raritu než common. Například na běžném poli mohou hráči vypěstovat pouze jednu kouzelnou rostlinu, ale na polích ve variantě grass, která jsou NFT, dostanou hráči 10 % boost, co se týče rychlosti sklizně. Ve hře existuje limit na to, kolik polí může hráč založit a záleží i na jeho levelu.

Magické rostliny a barviva

Hráči na svých polích mohou vypěstovat až jedenáct magických rostlin, ze kterých lze extrahovat barvivo nebo je použít jako krmení pro kouzelná zvířátka. Každá magická rostlina obsahuje jinou barvu a je vhodná pro nakrmení jiného zvířete. Hráči budou muset tyto rostliny zalévat, aby mohlo ovoce uzrát. S jedním vegetačním cyklem vyprodukuje rostlina ovoce každé dvě minuty s tím, že jedna rostlina může vyprodukovat maximálně 20 plodů. Hráči na rostliny mohou použít hnojiva, aby rostlina vyrostla okamžitě.

Kouzelná zvířátka a materiály

Ve hře se vyskytuje deset kouzelných zvířátek, která pomůžou svým majitelům v craftění předmětů. Každé zvířátko produkuje určitý typ vajec. Například zvířátko Rubbie snáší vejce, která mohou být přeměněna v gumu. S kombinací těchto vajec a barviv hráč dokáže vycraftit nové předměty. Každé kouzelné zvířátko bude potřebovat sníst 10 kusů ovoce každých 20 minut. Pokud budou zvířátka dobře krmená, snesou vejce každých 20 minut, ale 5 vajec je maximum.

Převádění a extrakce

Poté co hráči sklidí ovoce a získají vejce, lze tyto předměty přeměnit na užitečné materiály a barviva. K tomu slouží dva nástroje: Dye Machine a Material Factory. Je nutno podotknout, že všechny tyto procesy probíhají off-chain, a pokud tedy hráči chtějí prodat své zásoby na marketplace, musí je nejdříve vymintovat.

Crafting

Pokud hráč nahromadí dostatek materiálů a barviv, dostane možnost vycraftit si nábytek ve Workshopu. V této dílně si hráč bude moci vybrat, jaký nábytek chce pomocí blueprintu vyrobit. Poté co si vybere blueprint musí vložit do slotů materiály a barviva dle vlastního výběru, s tím, že jeden nábytek bude vyžadovat více materiálu a barviva a druhý zas méně. Jelikož výsledek craftingu je náhodný, záleží na množství vložených ingrediencí. Bude tedy na hráči jak pečlivě zváží své možnosti, a které materiály a barviva použije, aby dostal předmět, jenž chce vyrobit.

Speed-up funkce

V případě, že hráči nechtějí čekat, mají možnost použít urychlovací funkci pomocí Gemů nebo speed-up nástrojů. Tímto způsobem urychlí: zrání ovoce, růst zvířátek, extrakci barviv, přeměnu materiálu, výrobu předmětů nebo objednávky.

Objednávky

Tato funkce umožňuje hráčům (dokončením a doručením objednávek) získat za odměnu EXP body, in-game stříbro (Silver) a trofeje ze současných sezónních lig dokončením a doručením objednávek. Předměty k objednání mohou být jak materiály, tak hotové předměty. Když hráči úspěšně splní úkoly, dostanou medaili, která zvýší jejich Trading Pass level. Čím vyšší Trading Pass level, tím lepší odměny. Tyto odměny mohou být cokoliv, od užitečných předmětů až po Silver. Dále mají hráči možnost zakoupit si Premium Ticket, který jim umožní vstup do sezonní ligy. Každá sezóna má 13 lig a trvá 28 dní. Čím výš je hráč v žebříčku, tím více dostane MILKY tokenů.

Vily

Na svých ostrovech budou mít hráči možnost vlastnit a upravovat svoji vilu. Aby hráč získal vilu, musí spotřebovat tokeny, materiál a barvivo. Poté co si hráč svou vilu zpřístupní může ji v Edit módu upravit dle libosti. V tomto módu je Deco inventář, kde je uložen všechen dekorativní nábytek, který hráč vlastní a tím může danou vilu vyzdobit.

Dekorativní nábytek

Dekorativní nábytek nelze craftit a jediný způsob jak jej lze získat je nákupem z obchodu s nábytkem Lady Naris.

Off-chain domy

Off-chain domy jsou přístupné i pro Free-2-Play hráče a mohou si je zakoupit za herní stříbro (Silver) nebo drahokamy (Gemy).

Character Dress-up

Každý hráč má na začátku dvě postavy, které si bude moci přizpůsobit. Exkluzivní oblečení mohou hráči pro své postavy koupit na marketplace. Další postavy lze získat sklízením a nebo splněním objednávek. Vše se uloží do hráčova šatníku.

Social-Fi

Metaverse se skládá z několika ostrovů, z nichž každý je určen na jiný účel a způsob socializace jako je klábosení či popíjení kafe. Hráči si mohou přidat nové přátele do svého seznamu přátel (Friend list). Přátelé si potom mohou pomáhat a navštěvovat své ostrovy.

Požadavky na hráče

Hra je Free-2-Play a je dostupná na webovém prohlížeči, iOS a Androidu. Hra není nijak graficky náročná.

Tokenomika

$KWT

Typ: Governance token

Síť: Binance Smart Chain

Celková zásoba: 1 000 000 000

Využití:

 • Obchodování na marketplace
 • Rozhodování DAO
 • Poplatky
 • Staking a Farming


$MILKY

Typ: Herní token

Síť: Binance Smart Chain

Využití:

 • Poplatky
 • Odměny

 

K-coin

Typ: Herní token

Síť: off-chain (není na blockchainu)

Využití:

 • Nákup pole, magických rostlin a zvířat
 • Crafting předmětů
 • Upgrady
 • Speed-upy
 • Nákup Trading Pass levelu
 • Pořízení domu

K-coiny se dají využít pouze ve specifických hrách a mají zatím dvě podoby: Silver a Gem.

Ekonomika

Ve hře lze vydělat:

 • Obchodováním na marketplace.
 • Plněním objednávek.
 • Stakováním $KWT nebo $MILKY.
 • Dobrým umístěním v sezónní lize.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Hra je velmi rozšířená a má spoustu funkcí. Opravdu je toho co vstřebat, aby člověk celou hru pochopil. Hra mě zaujala zajímavým jménem, ale zřejmě to není nic pro mě, s čímž i počítá jejich cílová skupina, což jsou hlavně ženy z jihovýchodní Asie.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář