Přihlásit se
Přidej se k nám
« Decimated Blockchain Cuties Universe »

Crown Chaser

Publikováno: 24.6.2022

Crown Chaser je karetní hra ve stylu tower defense, kterou bude možné hrát jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních (Android a iOS). Hráči budou sbírat či kupovat karty a odehrávat napínavé souboje.

Teaser

Základní informace

Crown Chaser je strategická hra, ve které budou hráči odměňováni podle svých schopností. Hráči budou během svého postupu v žebříčku čelit stále novým výzvám. Hra je založená hlavně na dovednostech. Každá karta je pečlivě vyvážená, aby vše bylo 100% fér. Vítězství vybojujete jen pomocí správné kombinace karet. Pro hraní není nutné si karty kupovat. Pro všechny, co si chtějí hru jen vyzkoušet, je k dispozici základní balíček zdarma.

Road Map

Q1 2022
Sestavení základního týmu.
Návrh konceptu.
Prototyp hry.
Design a vývoj.
Rozvoj komunity a sociálních sítí.
Q2 2022
$CPG seed sale.
Marketing.
Technický alpha test.
Prodej NFT.
Q3 2022
$CPG private sale.
Beta verze hry.
Prodej NFT.
Spuštění marketplace.
Q4 2022
$CPG public sale.
Spuštění Crown Chaser v1.0.
Zahájení 1. sezóny.

O hře

Ve hře jsou k dispozici dva herní módy – jeden proti jednomu nebo dva proti dvěma s náhodným spoluhráčem či kamarádem. Celý zápas se odehrává v aréně. Uvnitř arény je celkem šest věží, tři pro každou stranu. Aby hráč vyhrál zápas, musí zničit všechny tři soupeřovy věže (okamžitá výhra) nebo zničit co nejvíce věží v časovém limitu. Před hrou je potřeba mít složený herní balíček, který obsahuje celkem 8 karet. Karty mají 4 druhy vzácnosti: base, rare, epic a legendary. Vyšší úroveň vzácnosti nepřináší žádnou výhodu ve hře, ale přináší vyšší odměny za výhry.

Karty lze získat dvěma způsoby: zakoupením jednotlivých karet na marketplace od jiného hráče nebo zakoupením sady, ze které hráč dostane 5 karet. Každá nová karta má level 1. Se začátkem sezóny bude uvolněná nová sada balíčků, díky čemuž mají karty omezenou zásobu. Karty z předchozích sezón bude možné nalézt pouze na marketplace.

Z více balíčků je možné získat stejnou kartu, ale klidně v jiné vzácnosti, přičemž rozdíl je ve vzhledu a výši výherního bonusu. Všechny karty se vzácností „rare“ a vyšší jsou NFT. Aby hráč mohl získávat odměny za výhry, musí vlastnit 8 NFT karet.

Každý hráč má denně 20 bodů energie, které může ve hře spotřebovat. Energie umožní hráčům vydělávat $CUC. Po vyčerpání energie mohou hráči získávat pouze korunky. Energie lze dokoupit za $CUC a tím tak pokračovat v hraní a získávat další korunky a odměny.

Ekonomika

Hráči budou moci obchodovat se svými kartami na marketplace. Za každý uskutečněný prodej bude účtován 5% poplatek, který pomůže rozvoji ekosystému. Část z poplatku bude distribuována komunitě, tedy všem, co vlastní tokeny $CPG. Hráči mohou získat $CPG z konkrétních herních událostí, jako jsou turnaje.

Tokenomika

$CPG představuje token DAO. Má omezenou zásobu 500 milionů tokenů – jakmile bude získán poslední token, nebude možné žádným jiným způsobem získat další.

$CUC představuje utility token. Ten bude mít neomezenou zásobu a jediný způsob, jak tyto tokeny získat, je hraním hry. Pokaždé, když hráč vyhraje zápas, získá $CUC podle svého bonusu. Hráči budou moci tokeny směnit přes DEX. Mezi výběry je však třeba čekat 14 dní. Kdykoliv je $CUC použit tak je spálen a navždy odstraněn ze hry.
Využití: vylepšení karet, vytvoření guildy, nákup energie. 

Tým

Názor analytika

„Na první pohled levná kopie Clash Royale, která se to ani nesnaží zastírat. Vše je stejné, jak mechanika, tak i pravidla a některé grafické prvky – korunka. Netuším, co si od toho vývojáři slibují. Snad jen udělat dokonalou kopii a přidat prvky Play-2-Earn, což přetáhne hráče do jejich herního ekosystému. Co mě mile překvapilo, je tokenomika. Karty mají omezený počet. I přes různé vzácnosti nemají žádné prvky Pay-To-Win. Herní token má velké využití a při každé transakci se spaluje. Jak se projekt vypořádá s balancováním karet, ukáže jen čas, protože chce každou novou sezónu přidávat nové karty. Clash Royale jsem hrával již na střední škole. Crown Chaser si vyzkouším, abych se přesvědčil, zda jde opravdu pouze o kopii.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář