Přihlásit se
Přidej se k nám
« Dogefellas Rugged Revenants »

Heroes & Empires

Publikováno: 4.1.2023

Herní platforma s AI založená na blockchainu, která ve svém ekosystému kombinuje Idle RPG a auto chess.

Oficiální trailer

Základní informace

Hra Heroes & Empires vyvinutá na enginu Unity kombinuje Idle RPG se strategickým přístupem. Hráči bojují, aby zvýšili sílu svých hrdinů, a sbírají nové hrdiny během hry.

Hráči sestavují týmy, jež se snaží posílit pomocí hrdinů různých ras s různými schopnostmi a vlastnostmi. Sestavení silného týmu zvyšuje šance na získání odměn v PvE i PvP bitvách.

Road Map

Q1 – 2022          

 • Přidání funkce „Odchod hrdinů do výslužby“ společně s obchodem v kasárnách.
 • Přidání artefaktů, poslední části systému vybavení pro posílení družin.

Q2 – 2022          

 • Vydání oficiální mobilní verze s módem Free-2-Play.
 • Vydání systému skinů.
 • Vydání závodních věží. 
 • Přidání e-mailové registrace.
 • Přidání battle passu.
 • Aktualizace marketplace: změna platebního mechanismu z BNB na BUSD.
 • Přidání herního režimu World Bosses a Frame Avatar.

Q3 – 2022

 • Přidání systému hodností v aréně.
 • Přidání vlastních turnajů v reálném čase (beta verze).

O hře

Hráči si vyberou pět hrdinů a vytvoří bojový tým. Je vhodné se zaměřit na výběr takových postav, které se vzájemně doplňují a tvoří silnou jednotku. Poté se hráči mohou účastnit PvP a PvE bitev, získávat odměny a vylepšovat a zvyšovat schopnosti svých hrdinů. Hráči se také mohou zapojit do denních, týdenních a postupových úkolů a získávat odměny a tokeny $HE.

Kromě rasy má každý hrdina i jiný příběh a schopnosti. Hráči strategicky sestavují týmy za účelem výhry v bitvě a věnují pozornost schopnostem hrdinů. Hrdinové mají také speciální vybavení, jako jsou zbraně, helmy, brnění a boty. Každý předmět má omezení použití pro různé rasy a typy.

Hráči budou v průběhu hry získávat charakteristické předměty za výhry v bitvách a odemykat nové úrovně. Tyto předměty zvýší silové statistiky a odemknou speciální schopnosti hrdinů.

 

Rasy hrdinů jsou následující:

 • Elfové – hravá humanoidní stvoření (18,5 % z celkového počtu).
 • Bestie – zmutovaní potomci osvícených smrtelníků (18,5 % z celkového počtu).
 • Démoni – zkažení mutanti, uvězněni skrz své vlastní zbraně ve válce démonů (2,5 % z celkového počtu).
 • Skřeti – tvorové, kteří přicestovali neviditelnými portály do země podivných kouzel (18,5 % z celkového počtu). 
 • Bohové – známí také jako boží bojovníci. Bývali to lidé, kteří před staletími podstoupili proměňující rituál (2,5 % z celkového počtu).
 • Lidé – dominantní formy života na Sundě, s různým vzhledem, silou a magickými schopnostmi (18,5 % z celkového počtu).
 • Naga – rasa, která před staletími vybudovala skrytou vesnici pod korálovým útesem v moři, kde se skrývala, dokud se poblíž jejího domova neotevřela mohutná trhlina (2,5 % z celkového počtu).
 • Nemrtví – pomocí síly artefaktů (extrémně mocných zbraní) se mohou stát nejmocnějšími přízraky, přičemž si zachovávají podstatnou část své osobnosti (18,5 % z celkového počtu).

Požadavky na hráče

Hráči si musí zakoupit NFT hrdiny na marketplace Heroes & Empires. Musí mít minimálně 5 hrdinů, aby mohli hrát a účastnit se bitev.

Tokenomika

Token HE: Token správy

Celková zásoba: 1 000 000 000

Hráči mohou tokeny $HE použít na:

 • Boje a události typu Play-2-Earn (P2E).
 • Platbu za mintování NFT hrdinů a hraní.
 • Správu

GameFi: výdaje ve hře, např. vytváření klanů nebo nábor dalších hráčů.

Hráči mohou stakovat $HE tokeny, aby získali více $HE, které jim umožní vylepšovat hrdiny nebo odemykat vybavení či charakteristické předměty. V budoucnu bude stakování tokenů přinášet hlasovací práva v ekosystému Heroes & Empires.

Ekonomika

Hráči mohou vydělávat:

 • Účastí na herních aktivitách, jako jsou denní, týdenní a postupové úkoly.
 • Soutěžením v PvP bitvách o ceny za umístění v žebříčku.
 • Sbíráním a spekulacemi týkajících se hrdinů, výbavy atd.
 • Otevíráním balíčků hrdinů a jejich výměnou na marketplace.
 • Stakováním tokenů $HE.

Hráči mohou prodávat, půjčovat (si) nebo stakovat svá NFT a účastnit se decentralizovaného finančního trhu pro dosažení většího zisku.

Partneři

Tým

CryptoViet Labs byla založena v roce 2016 skupinou krypto nadšenců pod záštitou CryptoViet & Megala Ventures.

IMBA Studio je přední vietnamský vývojář a vydavatel mobilních her, který se zaměřuje na hry jako I Am Hero (AFK Tactical Teamfight), Archer Hunter: Master of Arrow, Kawaii Mansion (Cute Hidden Object Game).

Megala Ventures je jedním ze sponzorů blockchainu z jihovýchodní Asie. Společnost byla založena v roce 2020 a podílela se nejméně na 35 předních blockchainových projektech, včetně Casper Network, Persistence, Subquery a My Defi Pet.

Tým má celkem 60 zaměstnanců na plný úvazek a jeho sídlo se nachází v Ho Či Minově městě ve Vietnamu.

Názor analytika

„Přestože lze najít velmi podrobné informace o hrdinech, jejich vlastnostech a zvláštních schopnostech, ráda bych lépe pochopil celkový příběh hry. Vždy je lepší uchopit příběh jako celek než ho jen zanalyzovat prostřednictvím popisů jednotlivých hrdinů.

Webová stránka mi přišla docela informativní. Najdete zde návody na sestavení týmu i  hraní hry, a to pro začátečníky i pokročilé.

Skutečnost, že nelze najít podrobný whitepaper, působí trochu neprofesionálně. Hlavní důraz je kladen na detaily hry, což se odráží i ve způsobu jejího návrhu. Celkové rozvržení však působí trochu zmatečně.

Informace o týmu jsou neúplné, především co se týče společností, které stojí za tímto ekosystémem. Při vyhledávání jsem zjistila, že webové stránky některých partnerů jsou „nezabezpečené“, což ve mně vzbuzuje dojem, že si nezaplatily řádné domény. Někteří partneři navíc webové stránky ani nemají, nebo jsou nefunkční.

Celkově není dokumentace příliš uživatelsky přívětivá, což je vidět i na Road Map, kde nelze říci, zda byly cíle splněny nebo pouze naplánovány. Je nutný další průzkum, aby bylo možné zjistit, co přesně se týmu podařilo udělat.

Při zkoumání sociálních médií jsem si všimla, že jejich Twitter má sice 103 400 sledujících, ale tweety dostávají pouze 5-10 lajků. Stejně tak chat na Telegramu je plný oznámení, ale mezi sledujícími neprobíhá žádná aktivita. Facebook má 19 000 sledujících, ale příspěvky dostávají pouze jednociferné počty lajků. To ve mně vyvolává dojem, že jejich sledující nejsou skuteční. Nejaktivnější z jejich kanálů je Discord, což se dá v rámci herní komunity očekávat. Zdá se však, že kanál YouTube získává více lajků a je aktivnější.

Ačkoliv je vyžadována počáteční investice, existuje i možnost Free-2-Play, ve které hráči dostanou 5 nemintovatelných hrdinů na vyzkoušení hry. Je to dobrá počáteční možnost pro rozhodnutí, zda se vám hra líbí a chcete do ní investovat.“

Eda Tutkun

Eda Tutkun

Publikováno: 4.1.2023

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář