Přihlásit se
Přidej se k nám
« Angels Creed Galactic Arena: The NFTverse »

Ilu Universe

Publikováno: 23.9.2022

Ilu Universe je fantasy RPG hra, kde hráči mohou prozkoumávat nové herní lokace, bojovat proti ostatním hráčům, farmařit, množit stvoření Ilu, vyrábět a prodávat NFT předměty NPC postavám nebo jiným hráčům.

Základní informace

V této Free-2-Play hře můžete bojovat proti nestvůrám (PvE) a dalším hráčům (PvP Arena), směňovat herní aktiva a NFT za digitální měny, plnit úkoly, porážet bossy a objevovat neprozkoumaná místa.

Ve světě Ilu existují dvě formy měny. První je $ILU token, což je hlavní měna. Druhou je $ILLIUM, sekundární token, navržen tak, aby posílil Play-2-Earn systém odměn.

V Ilu Universe můžete množit stvoření stejným způsobem, jako to dělají zvířata ve skutečnosti, a vyrábět cokoli od jídla po domácí dekorace. Ty můžete později prodávat na marketplace.

Magická stvoření mají miliardu druhů. Mohou používat kouzla, nápomocná při průzkumu, farmaření, boji a získávání NFT a kryptoměn.

Road Map

Definována v 6 fázích:

– Fáze 1 (Q1 2022)

Koncept projektu.

Sestavení týmu.

Brainstorming herní mechaniky.

Koncept designu Ilu.

Sociální média (Instagram / Facebook / Twitter), spuštění Discord serveru, Telegram kanál, spuštění webu.

– Fáze 2 (Q1 2022)

Uvolnění litepaperu.

Reklamy na Instagramu / Facebooku / Twitteru.

Aktivní sociální marketing.

Růst komunity.

$ILU airdrop.

NFT událost.

– Fáze 3 (Q2 – Q3 2022)

Výtvarné soutěže.

Mediální influenceři.

Vývoj smart kontraktů.

Ukázka hry.

Vydání whitepaperu.

Vydání promo traileru.

Počáteční prodej NFT (Ilu Eggs).

– Fáze 4 (Q3 2022)

Veřejný prodej tokenů.

Zalistování tokenů na DEX.

Zalistování na CMC a Coingecko.

Herní marketplace.

Událost líhnutí vajec.

– Fáze 5 (Q4 2022)

$ILU stakování.

Zalistování tokenů na CEX.

Spuštění uzavřené Alpha verze (PC + Mac).

Testování PvP arény (Alpha).

Spuštění otevřené Beta verze (PC + Mac).

– Fáze 6 (Q1 2023)

Vydání plné verze hry (PC + Mac).

Mobilní aplikace (Android + iOS).

PvP turnaj.

Více uživatelů.

O hře

Jde o fantasy RPG hru, kde budete bojovat proti zlu za pomoci tvorů Ilu, které můžete množit. Dále budete plnit každodenní úkoly a účastnit se událostí. Hra nabízí možnost získat vzácné předměty, tokeny a herní vybavení. S těmito herními zdroji vylepšíte dovednosti svého Ilu a zesílíte, abyste se mohli přesunout z jednodušších do složitějších lokací. Budete čelit silnějším nestvůrám a získávat více zdrojů pro NFT předměty, jež můžete později prodat NPC postavám nebo jiným hráčům na marketplace.

Ilu bytosti jsou jedinečná NFT, tvořena kombinací těla, uší, úst, očí, rohů a elementu. Celkem mají Ilu 285 částí, což má za následek téměř 37 miliard variací. Budoucí aktualizace zvýší počet možností na téměř nekonečno.

Ilu při vylíhnutí získají dva náhodné typy elementů z osmi dostupných: oheň, voda, země, vítr, blesky, led, světlo a temnota.

Taktéž získá dva náhodné druhy kouzel z magických kategorií:

– Nativní magie: Tělo a efekty (dostupné po vylíhnutí).

– Magie duše: Symbol těla (vyvíjí se během růstu stvoření).

 

Budete moci prozkoumávat různé náhodně generované biomy, nacházet vzácné NFT předměty a bojovat s nebezpečnými monstry, abyste se přesunuli z jednodušších do složitějších míst, kde se zlo snaží ovládnout svět Ilu.

Během průzkumu se setkáte s mnoha druhy nestvůr a hráčů. V závislosti na úrovni poražené nestvůry získáte užitečné předměty a zkušenosti. Mějte na paměti, že čím vyšší je úroveň a dovednost vašeho Ilu, tím silnější nepřátele budete moci porazit.

Můžete pěstovat užitečné věci zaséváním semínek, jako jsou stromy pro řemeslné zpracování nebo bylinky pro alchymii a jídlo. Kromě toho musíte najít semena pro vaši domácí farmu. Tyto položky jsou NFT a lze je použít pro tvorbu nebo pro prodej NPC postavám nebo jiným hráčům na marketplace.

Proces množení vyžaduje zdroje a čas, neboť probíhá způsobem jako u skutečných zvířat. Je však omezen na maximálně deset cyklů. Množení Generace 0 bude vyžadovat méně zdrojů, a každý následující cyklus bude vyžadovat více.

Ekosystém Ilu Universe patří výhradně hráčům. Hráči mohou směňovat svá herní aktiva a NFT za digitální měny. Všechna herní aktiva jsou reprezentována ve zvolené měně – fiat nebo krypto.

Veškeré transakce se však provádějí pouze v Ilu tokenech, což zaručuje konstantní objem tokenů a zásobu v oběhu.

Požadavky na hráče

Hráči budou potřebovat $ILU na poplatky za množení, obchodování s unikátními předměty, pozemky a nákupy na marketplace.

Sekundární token $ILIUM je následně využit k zajištění chodu Play-2-Earn systému odměn.

Tokenomika

Celková zásoba: 2 000 000 000 ILU

Primární token: $ILU

– Bude hluboce svázán s ekosystémem hry, a nakonec se stane deflační. Hráči budou motivováni k jeho držení, což způsobí přirozený růst cen.

– $ILU bude sloužit jako primární herní měna.

– Hráči budou potřebovat $ILU na poplatky za množení, obchodování s unikátními předměty, pozemky, nákup na marketplace a další.

– Pokladnice Ilu projektu bude kupovat a pálit $ILU, takže token bude přirozeně deflační, zatímco ekosystém poroste.

– Držitelé se budou moci v budoucnu účastnit hlasování o správě, coby součást nadcházejícího DAO/DAC, což jim umožní utvářet budoucnost Ilu Universe.

– Uzamknutím svých $ILU sníží držitelé zásobu v oběhu a budou odměněni dalšími $ILU, na základě úrovně spokojenosti jejich Ilu stvoření.

 

Sekundární token: $ILLIUM

– Navržen pro udržení chodu Play-2-Earn systému odměn. $ILLIUM má neomezenou zásobu, a je využíván ve čtyřech základních mechanikách Ilu Universe: množení, levelování, kouzla a spokojenost. Díky tomu je tento sekundární token ceněnou komoditou, protože je potřeba k vytvoření nových Ilu a jejich vylepšení.

– Hráči mohou získat $ILLIUM průzkumem, plněním úkolů ve hře, pěstováním plodin, shromažďováním zdrojů a prodejem herních aktiv a předmětů NPC obchodníkům.

– Token $ILLIUM bude mintován pokaždé, když hráč dokončí Play-2-Earn úkol. Bude také utrácen ve stále větší míře při množení a vylepšování Ilu.

 

Stakování (20 %): Odměňuje členy komunity za dlouhodobou investici a uzamykání svých $ILU tokenů.

Ekonomika

Jednou z hlavních filozofií uživatelské interakce v Ilu Universe je poskytnout hráčům různé způsoby, jak snadno a okamžitě vydělat prostředky.

Hra nabízí následující způsoby výdělku:

– Boj proti nestvůrám (PvE).

– Boj proti ostatním hráčům (PvP/GvG).

– Multiplayerové akce (PvP/GvG turnaje, raidy na bossy).

– Pěstování zdrojů na farmě.

– Vytváření a prodej NFT předmětů.

– Prozkoumávání světa a hledání vzácných NFT předmětů.

– Plnění denních a příběhových úkolů.

– Množení a prodej Ilu stvoření.

– Program doporučení.

– Program odměn.

Partneři

Tým

Názor analytika

„Ilu Universe je nadcházející RPG fantasy hra, ve které budou hráči moci množit stvoření Ilu a získávat tokeny hraním či dalšími herními mechanismy. Například objevováním neprozkoumaných herních lokací, plněním úkolů, porážením bossů a bojem proti ostatním hráčům a zlým nestvůrám.

Tým začal s vývojem v dubnu 2022, takže je stále co dolaďovat, protože hra vypadá nekompletně a neučesaně.

Mně osobně design postav neoslnil. Vnímám nedostatek originality. Umění je inspirováno Pokémony, Zeldou a Studiem Ghibli, což je zajímavý zdroj kreativity. Bude však ještě potřeba zainvestovat do grafiky a inovace designu postav, stejně jako do sociálních médií a marketingu.

Na druhou stranu vypadá Ilu Universe jako příjemná hra. Může ji hrát každý, protože je snadno pochopitelná a ovladatelná. Bude dobrou volbou pro ty, co chtějí vyměnit herní aktiva a NFT za digitální měny jednoduchým způsobem, protože tým má jasný koncept tokenomiky.

Neshledal jsem žádné riziko z hlediska podvodu. Projekt se pomalu a bezpečně posouvá z původní struktury „pod dohledem“ k plně decentralizované online hře. Dalším důležitým detailem je, že držitelé se budou moci v budoucnu účastnit hlasování o správě, jako součást nadcházejícího DAO/DAC, což jim umožní utvářet budoucnost Ilu Universe. Tým Ilu Universe bude sledovat míru inflace a zajistí udržení optimální rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou.

Tým Ilu Universe plánuje v příštím čtvrtletí vydat trailer, stejně jako ukázku hry a počáteční prodej NFT. Na začátku posledního čtvrtletí roku 2022 bude Ilu Universe k dispozici pro PC a Mac a na začátku roku 2023 pro Android a iOS.

Osobně bych se věnoval jiným, originálnějším a zajímavějším projektům, ale stále zbývá několik fází k dokončení, takže tento projekt sledujte.“

Mürell Ayón

Mürell Ayón

Publikováno: 23.9.2022

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář