Přihlásit se
Přidej se k nám
« JunGo Devikins »

Naga Kingdom

Publikováno: 16.9.2022

Naga Kingdom je hra o přežití pro více hráčů, která je postavena, vyvinuta a provozována na blockchainu Solana. Ve hře musí hráči sbírat NFT hady, vstupovat do her a vyměňovat body, aby mohli soutěžit s ostatními hráči a získávat odměny.

Základní informace

Děj Naga Kingdom se odehrává ve starověkém království Naga, které je inspirováno stejnojmenným legendárním indickým hadím kultem. Hráči se mohou účastnit různých herních režimů s cílem pobavit se, ale také generovat zisk. Každý předmět ve hře je NFT a lze s ním obchodovat na marketplace.

Naga Kingdom využívá koncepty NFT her a DeFi aplikací a hráči mohou volně obchodovat s NFT kolekcemi.

Road Map

Q2 2021

Založení Sunera Studio.

Strategické partnerství s Tulpo Software.

Postaven herní model pro Naga Ancient Kingdom.

Q3 2021

Tvorba hry na PC a Laptop.

Nový UX/UI pro hru.

Seed prodej tokenů.

Q4 2021

Demo verze Alpha v1.0.

Spuštění kampaně NFT Airdrop Campaign.

Představení poradců a vývojového týmu.

Q1 2022

Beta test.

Zalistování na Raydium.

Testnet.

Q2 2022
Mainet IGO.

Livestream Campaign.

Testnet na iOS a Android.

Uživatelské prostředí.

Q3 2022

Stakování.

Play-With-Friend.

Q4 2022

Multiplatforma skrze Gateway.

2023

Hra na Oculus Store a Steam.

O hře

Starobylé Království Naga

Hra je inspirována legendárním indickým hadím kultem Naga a obsahuje 9 světů severské mytologie. Království Naga bylo vytvořeno s posláním vrátit světlo klanu Naga. Klan Naga se vyvíjí do 12 druhů hadů s různým vzhledem, které představují 12 zvířat, podle východní kultury disponující různými schopnostmi.

 

Druhy hadů

12 různých druhů hadů odpovídá 12 herním balíčkům ve hře. Tito hadi zůstávají v hadí podobě. Hráči mohou investovat a vlastnit starobylé druhy hadů v Království Naga pomocí tokenu NAGA – nativního tokenu systému. Získají tak úrok, jehož hodnota se zvyšuje podle ceny jednotlivých druhů hadů.

Herní režimy:

 1. Freeplay

Režim, určený pro hráče nové a nezkušené v krypto hrách.

 1. Arény

Režim pro více hráčů, kde mohou všichni předvést své dovednosti, soupeřit s ostatními a získat zajímavé odměny. Pro vstup do režimu arény musí mít hráči určitý počet tokenů $MAGA. Hra (kolo) trvá 5 minut. V tomto herním režimu se neuplatňují statistiky postav. Hráči musí spotřebovat co nejvíce jídla a snažit se zůstat naživu až do konce hry. Odměna v tokenech MAGA závisí na kvalitě hada. Po skončení hry systém vyhlásí přeživší a zveřejní jejich skóre. Odměnou pro vítěze je určitý počet tokenů MAGA.

 

 1. Play-2-Earn (P2E)

Režim Play-2-Earn je atraktivní pro hráče, kteří si chtějí vydělat více. Odměny se liší dle druhů hadů.

Pravidla: V režimu P2E musí hráči sbírat truhly. Čím více truhel nasbírají, tím více odměn mohou získat. Truhly jsou rozděleny do různých úrovní (1 až 7). Odměny odpovídají úrovni truhel. Hráči mohou hrát i v týmové hře spolu se svými přáteli. Každý druh hada má jiné herní statistiky. Hráči si mohou vybrat kompatibilní postavu a spustit režim P2E.

 

Herní chat

Hráči mohou volně chatovat s ostatními, což umožňuje účastnit se hry a událostí a zároveň pomáhá rozvíjet komunitu Naga Kingdom, sbírat znalosti a zlepšovat herní zkušenosti.

 

Marketplace

Všechny předměty jsou NFT a vytvářejí se při vstupu nových hráčů do hry. Před vstupem do hry se hráči musí rozhodnout, které druhy hadů chtějí vlastnit a hrát. Hráči pak musí zaplatit, aby mohli vlastnit magická vejce různých druhů. Vzácnost druhů se bude zvyšovat v závislosti na době vydání.

Požadavky na hráče

Hráč si musí před vstupem do hry zakoupit vejce své NFT postavy hada.

Tokenomika

 1. Starověké Království Naga ($NAGA)

Token NAGA řídí ekosystém Království Naga a představuje růst a kvalitu hráčů. Hráči potřebují tokeny NAGA k nákupu NFT předmětů (nad 1. úroveň), včetně magických vajec, hadů, map atd. Používají je též na poplatky na marketplace Království Naga.

Základní informace:

Celé jméno: $NAGA (NAGA Ancient Kingdom)

Celková zásoba: 1 000 000 000 tokenů

 1. Magická vejce (MAGA)

MAGA je klíčovým tokenem v ekosystému Království Naga. Tokeny MAGA slouží jako prostředek k obchodování a k poplatkům u všech činností ve hře: vstup do režimu arény či zvýšení zdraví hada.

Magická vejce

V současné době ve fázi vývoje.

Celková zásoba: 16 125 602 472

Hráči mohou tokeny NAGA a MAGA používat k nákupům ve hře, včetně hadů, předmětů a kůží, aby zvýšili šance na výhru a lepší skóre při vstupu do her (kol).

Využití tokenů $NAGA:

 1. Nákup herních předmětů včetně hadů, vajec, map, kůží, čtyřlístků a dovedností, a zvýšení šancí na výhru a získání vyšších odměn.
 2. Obchodování na marketplace – prostředek pro obchod se vzácnými NFT.

Využití tokenů $MAGA:

 1. Aréna a režimy P2E: po skončení hry (kola) obdrží hráči určitý počet tokenů MAGA nebo klíč k otevření truhly štěstí, která disponuje širokou škálou odměn, včetně hadů, vajec, map, kůží, kousků Sférického stromu nebo dokonce samotných tokenů MAGA.
 2. Poplatek za vejce: každý druh vejce má jiný poplatek za otevření.
 3. Poplatek za truhlu štěstí: podobně jako u magických vajec potřebují hráči k otevření truhly štěstí určitý počet tokenů MAGA.

Ekonomika

Hráč generuje zisk:

 1. Z odměn během hry.
 2. Obchodováním s NFT předměty.
 3. Vítězstvím v herních kolech.
 4. Umístěním v žebříčku hráčů.

Partneři

Tulpo Software

Názor analytika

„Naga Kingdom je strategická hra, jejíž děj je zasazen do starověku, který jistě učaroval nejednoho hráče. Zajímavá tokenomika, režimy hry i obchod s NFT dokáže hráče zabavit a přinést i nějaký ten zisk. I přes nucenou investici je Naga Kingdom hra se zajímavým námětem, kterou se vyplatí vyzkoušet.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář