Přihlásit se
Přidej se k nám
« Crabada UFO Gaming »

Outland Odyssey

Publikováno: 1.9.2022

Outland Odyssey představuje povzbudivý příběh o dobrodružné cestě za záchranou světa. Akční RPG hráčům umožňuje prozkoumat a přežít v umírajícím metaverzu, kde mohou lovit, chytat a cvičit tvory zvané Zedové.

Oficiální trailer

Základní informace

Projekt SEED přichází se svojí první hrou Outland Odyssey. Jedná se o akční hru na hrdiny (ARPG), ve které se hráči snaží odhalit pravdu o Strážcích existence, mytických bytostech, jejichž zázraky mohou zachránit jejich svět před zánikem. Hráči si vyberou avatara, který je bude představovat. Mohou si také zvolit svého společníka, obvykle v podobě nějakého zvířete, a také zbraně, jež lze vylepšovat. Během hraní se hráčům odemykají různé úrovně a módy a mohou získat NFT aktiva.

Road Map

Q1 2021

Vytváření whitepaperu.

Návrh herní grafiky.

Herní design.

 

Q2 2021

Získávání prostředků z vlastních a soukromých zdrojů.

Vytváření herních aktiv.

 

Q3 2021

CertiK Audit.

Vydání traileru.

 

Q4 2021

Spuštění stakování.

Uvedení marketplace.

NFT aukce.

 

Q1 2022

Crafting systém.

Dodělání inventáře, skillů, AI.

Testování multiplayeru.

Open Alpha.

 

Q2 2022

Otevřené Beta testování.

Nová minimapa.

Přidání Zedů.

Vylepšení boje.

 

Q3 2022

Přidání dungeonů.

Systém achievementů.

Play-2-Earn.

 

Q4 2022

Optimalizace hry.

Úprava ekonomiky hry.

Příběhová linka.

O hře

Na začátku si každý hráč vybere svou postavu a vydá se na průzkum země Avoria. K dispozici je hned několik tříd, včetně warriora, huntera a technomancera. Hráči si mohou svou postavu upravit pomocí různých kosmetických prostředků (skinů) a brnění. Každá postava a třída má jiné schopnosti a dovednosti. Je čistě na hráči, jakou postavu a styl hraní si vybere. Při objevování země hráči narazí na nestvůry (Zedy). Hráči mohou Zedy zabíjet a získávat z nich loot, který poté využijí k výrobě brnění, zbraní anebo ho prodají.

Kromě příběhového módu pro jednotlivce se mohou hráči seskupit do čtyřčlenné družiny. Budou na ně čekat speciální úkoly, při nichž budou muset spolupracovat a bojovat s bájnými Zedy, kteří jsou větší a silnější.

Ve hře také nalezneme turnaje, do nichž se hráči mohou připojit. Je to místo, kde mohou předvést své dovednosti, úroveň svého brnění a mazlíčka (Zeda). Turnaje jsou rozděleny na sólo nebo týmové, a vítěz turnaje získá odměnu, rozdělenou v tokenech SHILL.

Hráči se také mohou připojit do guild, bojovat za jejich čest a získávat odměny.

Tokenomika

Přímo ve hře se bude využívat token O2, který bude vydán až při spuštění hry, a hlavní token $SHILL.

Tokeny O2 se budou distribuovat pomocí následujících metod: odměny za stakování SHILL, Play-2-Earn odměny a komunitní odměny. Jejich využití je pro staking, NFT crafting, vylepšování předmětů a vylepšování Zedů.

SHILL je utility token, používaný v celém ekosystému, ať už k obchodování, stakingu nebo hlasování (DAO). Hráči využijí $SHILL jako nativní měnu v herním prostředí projektu SEED. Celková zásoba je 1 000 000 000 jednotek.

Tokeny SHILL budou distribuovány několika způsoby. Prostřednictvím předběžného prodeje tokenů, odměn za staking, Play-2-Earn odměn, komunitních grantů a komunitních odměn.

Kromě fungování napříč ekosystémem má SHILL širokou škálu využití, např. stakování, hlasování prostřednictvím DAO, vylepšení předmětů či vývoj Zedů na vyšší úrovně a dovednosti.

$SHILL je již zalistován a dostupný na CEX i DEX burzách.

CEX – Bybit, KuCoin, MEXC

DEX – ApeSwap, PancakeSwap

Partneři

Tým

Názor analytika

„Mobilní RPG od solidního vývojáře, které má svoje místo na trhu. Hra vypadá jednoduše a nepřekypuje nějakými náročnými mechanismy. Jako zastánce počítačových her mě však tyto mobilní hry moc netáhnou. Nejen z hlediska ovládání, ale i dosti osekané grafiky. Bohužel u mobilních her úplně neplatí, že se dají hrát na všem. Zařízení musí být novější, což se také odráží na ceně. Hra zcela jistě najde své hráče, ale já jím nejsem.“

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář