Přihlásit se
Přidej se k nám
« Sorare Riot Racers »

RollerCoin

Publikováno: 27.7.2022

Začněte těžit ve virtuálním světě se ziskem skutečných kryptoměn.

Oficiální trailer

Základní informace

RollerCoin je virtuální simulátor těžby kryptoměn. Po registraci do hry můžete zakoupit těžební stroje miners nebo získat těžební sílu za vyhrané hry v záložce games. Následně stačí zvolit kryptoměnu a můžete začít těžit.

Road Map

Na aktuálních pár měsíců do podzimu 2022:

Celková:

O hře

Ve hře je nejprve potřeba získat těžební sílu. Tu lze získat dvěma způsoby.

Jednodušším způsobem je zakoupit minery v herním obchodě. Osobně bych doporučil počkat si na slevovou akci, kdy budou minery levnější, nebo využít Event passu. Jako vklad může sloužit jedna z kryptoměn, kterou lze převést na Rollercoin token RLT, např. BTCETH, BNB, DOGE, USDT či BUSD.

Vlastní nákup je účtován v RLT. Je nutné nejprve zakoupit regál (Rack), a poté až těžební stroj – miner. Elektřina je ve hře zdarma, ale je třeba se jednou za 5 dní připojit a zmáčknout tlačítko recharge (dobít), jinak se těžba zastaví. Minery lze dále vylepšovat za pomocí součástek. Ty je možné získat z her a později na marketplace. Každý miner přidává bonusou sílu v procentech z celkové těžební síly. Správným výběrem těch nejvzácnějších minerů se těžební síla může ještě zvýšit.

Druhým způsobem, jak získat těžební sílu, je hrát minihry. Je zde celkem dvanáct 8bitových miniher. Doporučoval bych hrát ty s největší odměnou (kliknete na obrázek hry a tím zobrazíte informace). Z her dále získáváte bonusové těžební výkony, součástky na vylepšení minerů, a také je zde malá šance získat miner zdarma. Na začátku máte PC úrovně 1, který udrží těžební sílu pouze jeden den, proto je nejlepší se co nejdříve dostat na PC level 4, který těžební sílu v podobě odměn z miniher udrží 7 dní.

Pozor: PC level se resetuje za 24 hodin od poslední odehrané hry do základního modelu.

Těžbu nastavíte v sekci „my power“. Určíte, kolik procent z těžební síly využijete, vyberete kryptoměnu a těžíte. Každý týden je zvýšená odměna u náhodných kryptoměn, a tak můžete těžbu střídat. Na internetu jsou různé kalkulačky, kde si můžete vypočítat, kterou kryptoměnu se nejvíce vyplatí v dané chvíli těžit.

Převod kryptoměny nebo směnu za Rollercoin token lze uskutečnit přímo v herní peněžence. Samotný výběr probíhá přímo na daném blockchainu, tzn. že bitcoin vám přijde přímo na bitcoinovou peněženku.

Požadavky na hráče

Lze hrát v prohlížeči, na tabletech a mobilních telefonech. Pro registraci je potřeba pouze email. Zde je registrační link, pod kterým obdržíte 1000 sat v BTC do začátku: https://rollercoin.com/?r=kowohl2o

Pro začátek těžby není potřeba investice, stačí hrát pouze minihry, i když si investicí pomůžete a budete těžit více.

Tokenomika

Základním herním tokenem je Rollercoin RLT. Jeho zásoba je omezena na 21 000 000 a slouží pouze pro herní transakce. RLT nelze směňovat na jiné kryptoměny a lze jej používat na nákup ve hře. Hodnota RLT je stále 1 USD.

Níže jsou uvedeny všechny možnosti využití Rollercoin tokenu, jenom marketplace ještě není spuštěn a elektřina ve hře zatím není zpoplatněna.

Ekonomika

Ve hře těžíte jednu nebo více kryptoměn z výběru: bitcoin, ethereum, binance BNB, polygon, dogecoin a solana.

Vložit zde můžete také Tether USDT a Binance BUSD. Kryptoměny lze převét přímo na vlastní peněženku, či je směnit za Rollercoin. Za něj můžete koupit veškeré herní předměty, např. minery, regály atd.

Ve hře lze směnit všechny tyto kryptoměny za RLT.

Partneři

Nejsou žádní partneři. Projekt je financován crowdfundingem.

Tým

Tým je anonymní.

Názor analytika

„Nápad virtuální těžby je zajímavý. Hra běží 4 roky a osobně mám ověřeno, že vyplácí. Velkou výhodou je, že lze těžit bez počáteční investice. Ve hře jsou každou chvíli akce, kde lze získat různé věci zdarma, dokonce i minery. Jediným problémem je zde návratnost investice, jejíž délka se mění s každým pohybem kryptoměn, a také narůstajícím vytížením virtuální sítě Rollercoin, což snižuje zisky. Minery doporučuji kupovat pouze ve slevách. Na lootboxy s RLT doporučuji neklikat, je to čistý hazard, kde většinou prohráváte.“

Návody na Rollercoin naleznete na youtube kanálu: https://youtu.be/VgeLOvVcF9A

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář