Přihlásit se
Přidej se k nám
« Step Hero Multiverse Ark Rivals »

Valhalla

Publikováno: 7.6.2022

Valhalla je tahová strategická hra společnosti FLOKI, která bude využívat token se stejným názvem - FLOKI.

Oficiální trailer

Základní informace

Valhalla je tahová strategická hra, která se zaměří na hráčské taktické schopnosti. Kromě využití magických schopností vašeho hrdiny k poškození protivníka je klíčovým faktorem právě strategie, která rozhoduje o výsledku bitvy.

O hře

Valhalla bude obsahovat herní mechanismy na co nejlepší úrovni. Tím jsou myšleny i veškeré herní interakce a vylepšovatelné NFT, vše za podpory blockchain technologie. Hráči spolu budou moci komunikovat, sledovat svůj postup a setkávat se v metaverzu.

Valhalla bude zcela jedinečná a díky silným mechanikám Play-2-Earn hráčům nabídne:

  • Režim zahradničení.
  • Herní postavy známé jako Vera.
  • Propracovaný bojový systém.
  • Hráči budou moci vlastnit svou loď.
  • Systém předmětů.

Těmito způsoby budou moci hráči získávat a hromadit tokeny FLOKI.

Very budou jedinečné, vylepšitelné NFT. Díky grafice, runám, statistikám a schopnostem si Veru můžete vylepšovat a odemykat pro ni další prvky, čímž se vaše Vera stane ještě vzácnější.

Valhalla bude také motivovat lidi, aby utráceli FLOKI a snáze tak postupovali hrou. To zvyšuje využitelnost a poptávku po tokenu FLOKI. 

Požadavky na hráče

Časová náročnost hry není nijak stanovena. Z důvodu rozmanitosti aktivit, které ve hře můžete vykonávat, není herní čas omezen. Hra by neměla být náročná, a tak stačí integrovaná grafická karta a stabilní internetové připojení.  

Tokenomika

Na všechny herní transakce se používá token FLOKI. Za každou transakci vám bude stržen poplatek 3 %. Tento poplatek se rozděluje mezi: rozvoj hry, charitu a partnery.
Token lze získat na BSC nebo ETH blockchainu:

  1. BSC blockchain – PancakeSwap.
  2. ETH blockchain – Uniswap.

$FLOKI si budete moci převádět mezi blockchainy pomocí bridgů.

Ve hře budou účtovány poplatky při nakupování předmětů, jako je například semínko plodiny pro zahradničení nebo loď. $FLOKI lze získat za vyhrané souboje anebo prodáváním předmětů na marketplace. Stakování bude možné na https://www.inverse.finance/, zatím jen na ETH síti. Bohužel nejsou žádné detaily a v nejbližší době by měl být zveřejněn tutoriál jak na to.

Partneři

Názor analytika

Valhalla mi přijde jako zajímavá jednoduchá hra, kterou si momentálně můžete vyzkoušet na oficiálních stránkách https://valhalla.game/. Co mi ale přijde zajímavější, je společnost Floki, která disponuje velkými partnery. Namátkově jsem jich pár prověřil a opravdu lze najít tweety a články o navázání spoluprací. Celá fanouškovská základna je veliká, hlavně tedy na Twitteru. Povídá se, že celá myšlenka vznikla, když Elon Musk dal svému psovi jméno Floki. Jeden z největších partnerů je Million Gardens Movement, což je nezisková organizace Kimballa Muska, Elonova bratra. Na marketing společnosti Floki padl velký rozpočet v částce 500 000 USD, díky čemuž měli například billboard na Times Square a reklamu na více než 30 autobusech v Londýně. Dalším cílem Floki je univerzita, která se snaží zaplnit mezeru v kryptovzdělávání pro další miliardu uživatelů, kteří budou v příštích letech objevovat kryptoměny. Univerzitu by měla vést Dr. Amanda Kavner.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Meta mění plány a odstraňuje NFT z Facebooku a Instagramu

Virtuální svět kouzelníků v Decentralandu

Novinky ve hře Division Network

Decentraland – Otevřená Beta verze SDK

Společnost Square Enix, výrobce hry Final Fantasy, se nevzdává projektu NFT

Společnost Lego vytváří své metaverzum

Budou mít Pokémoni své vlastní metaverzum?

Trh s NFT na Bitcoinu dosáhne hodnoty 4,5 miliardy USD do roku 2025

Slavná Mona Lisa jako NFT

RTFKT a Ledger spolupracují na zlepšení bezpečnosti Webu 3.0

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář