Přihlásit se
Přidej se k nám
« Step Hero Multiverse Ark Rivals »

Valhalla

Publikováno: 7.6.2022

Valhalla je tahová strategická hra společnosti FLOKI, která bude využívat token se stejným názvem - FLOKI.

Oficiální trailer

Základní informace

Valhalla je tahová strategická hra, která se zaměří na hráčské taktické schopnosti. Kromě využití magických schopností vašeho hrdiny k poškození protivníka je klíčovým faktorem právě strategie, která rozhoduje o výsledku bitvy.

O hře

Valhalla bude obsahovat herní mechanismy na co nejlepší úrovni. Tím jsou myšleny i veškeré herní interakce a vylepšovatelné NFT, vše za podpory blockchain technologie. Hráči spolu budou moci komunikovat, sledovat svůj postup a setkávat se v metaverzu.

Valhalla bude zcela jedinečná a díky silným mechanikám Play-2-Earn hráčům nabídne:

  • Režim zahradničení.
  • Herní postavy známé jako Vera.
  • Propracovaný bojový systém.
  • Hráči budou moci vlastnit svou loď.
  • Systém předmětů.

Těmito způsoby budou moci hráči získávat a hromadit tokeny FLOKI.

Very budou jedinečné, vylepšitelné NFT. Díky grafice, runám, statistikám a schopnostem si Veru můžete vylepšovat a odemykat pro ni další prvky, čímž se vaše Vera stane ještě vzácnější.

Valhalla bude také motivovat lidi, aby utráceli FLOKI a snáze tak postupovali hrou. To zvyšuje využitelnost a poptávku po tokenu FLOKI. 

Požadavky na hráče

Časová náročnost hry není nijak stanovena. Z důvodu rozmanitosti aktivit, které ve hře můžete vykonávat, není herní čas omezen. Hra by neměla být náročná, a tak stačí integrovaná grafická karta a stabilní internetové připojení.  

Tokenomika

Na všechny herní transakce se používá token FLOKI. Za každou transakci vám bude stržen poplatek 3 %. Tento poplatek se rozděluje mezi: rozvoj hry, charitu a partnery.
Token lze získat na BSC nebo ETH blockchainu:

  1. BSC blockchain – PancakeSwap.
  2. ETH blockchain – Uniswap.

$FLOKI si budete moci převádět mezi blockchainy pomocí bridgů.

Ve hře budou účtovány poplatky při nakupování předmětů, jako je například semínko plodiny pro zahradničení nebo loď. $FLOKI lze získat za vyhrané souboje anebo prodáváním předmětů na marketplace. Stakování bude možné na https://www.inverse.finance/, zatím jen na ETH síti. Bohužel nejsou žádné detaily a v nejbližší době by měl být zveřejněn tutoriál jak na to.

Partneři

Názor analytika

Valhalla mi přijde jako zajímavá jednoduchá hra, kterou si momentálně můžete vyzkoušet na oficiálních stránkách https://valhalla.game/. Co mi ale přijde zajímavější, je společnost Floki, která disponuje velkými partnery. Namátkově jsem jich pár prověřil a opravdu lze najít tweety a články o navázání spoluprací. Celá fanouškovská základna je veliká, hlavně tedy na Twitteru. Povídá se, že celá myšlenka vznikla, když Elon Musk dal svému psovi jméno Floki. Jeden z největších partnerů je Million Gardens Movement, což je nezisková organizace Kimballa Muska, Elonova bratra. Na marketing společnosti Floki padl velký rozpočet v částce 500 000 USD, díky čemuž měli například billboard na Times Square a reklamu na více než 30 autobusech v Londýně. Dalším cílem Floki je univerzita, která se snaží zaplnit mezeru v kryptovzdělávání pro další miliardu uživatelů, kteří budou v příštích letech objevovat kryptoměny. Univerzitu by měla vést Dr. Amanda Kavner.

Novinky ze světa kryptoměn, NFT a metaverza

Japonská železniční společnost vydává NFT suvenýry

Moonbirds a Spotify vydávají limitovaný NFT playlist

NFT platforma Vibe vybrala 4 miliony USD v prvním kole financování

Animoca Brands se spojila s ONE Championship za účelem vytvořit hru

Společnost LG podává patentovanou přihlášku na NFT TV

Mines of Dalarnia slaví rok od spuštění mainnet verze hry

Jak reagují burzy kryptoměn na přetížení bitcoinové sítě?

Herní veterán Mike Seavers je novým technickým ředitelem Yuga Labs

Blockchain Sui přivítá prvních 13 her

Nástroj pro tvorbu digitálního umění Generative Art Maker

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář