Přihlásit se
Přidej se k nám
« »

Tvůrce OnlyFans rozbíhá nový projekt, který bude založen na blockchainu

Zakladatel OnlyFans pracuje na novém projektu, NFT platformě s názvem „Zoop“ a tématem celebrit.

Tvůrce OF rozbíhá nový NFT projekt!

Zakladatel OnlyFans pracuje na novém projektu, platformě NFT s názvem „Zoop“ s tématem celebrit.

Pouze fanoušci, NFT a celebrity

Když RJ Phillips spustil OnlyFans, odstartoval zcela nový trend v odvětví pro dospělé. Nyní chce dobýt Web 3.0 s novým NFT projektem. Oznámil spuštění platformy s názvem „Zoop“. Decentralizovaná obchodní NFT platforma bude dostupná pro všechny cílové skupiny a bude fungovat na bázi sítě Polygon.

Podle tiskové zprávy bude nový ekosystém obsahovat „oficiálně licencované digitální karty od celebrit a influencerů“. To vše díky partnerství Zoopu s různými mediálními společnostmi.

Stojí za to dodat, že Zoop není jen projektem RJ Phillipse. Platformu bude podporovat tým vývojářů s ověřenými zkušenostmi v odvětví Webu 3.0.

RJ Phillips, zakladatel a spoluvýkonný ředitel společnosti Zoop, uvedl, že jeho nová platforma pomůže uživatelům v procesu nákupu a prodeje těchto elektronických kartiček. Poukázal také na to, že Zoop bude „lahůdkou pro celebrity a značky“ , protože jim poskytne nové způsoby interakce se svými fanoušky a zákazníky.

„Zoop je důvěryhodné místo pro získání autentických karet celebrit, které umožňuje všem fanouškům participovat v prostoru Webu 3.0, bez ohledu na jejich technické zázemí.“

RJ Phillips

Dodal, že hnacím motorem Zoopu by měli být již zmiňovaní fanoušci, kteří „soutěží mezi sebou o získání digitálních sbírek prostřednictvím aukčního procesu, předvádějí své sbírky přátelům a spojují se se svými oblíbenými celebritami“.

Další inovací, kterou Zoop nabízí, je, že uživatelé budou moci za svoji aktivitu získávat odměny. V současnosti však není známo jaké.

Polygon a Zoop urychlují expanzi Webu 3.0

Michael Blank, COO Polygon Studios, řekl, že on a jeho spolupracovníci jsou „potěšeni“ ze spolupráce, protože projekt je v souladu s cíli a posláním Polygonu – zvýšit používání Webu 3.0.

„Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s týmem Zoop na vývoji platformy Polygon. Zoop je součástí naší mise zpřístupnit Web 3.0 technologii mnohem širší demografické skupině a umožnit fanouškům spojit se se svými oblíbenými celebritami.“

Michael Blank

Momentálně není známo konkrétní datum vydání projektu. Každý, kdo se chce účastnit pilotního programu, se však může zaregistrovat a požádat o Priority průkaz. První várka těchto průkazů je k dispozici na mint.zoopcards.com.

zdroj: blockchain.news, oKrypte.sk

Další novinky

Čínské protesty proti lockdownu na NFT trhu

Porsche představí svoji NFT kolekci

Novinky ze hry Fight of the Ages

MetaMask čelí útokům podvodníků

Novinky z Paradise Tycoon

Sbohem Town Star, přichází Town Star 4ever

Chystané změny ve hře Town Star

Salvador se vrací na trh s kryptoměnami

Novinky ze hry My Neighbor Alice

Rusko pracuje na národní kryptoměnové burze

Diskuze Žádné komentáře

Napsat komentář